Emrah Instagram Paylaşımları İçin Konuştu

| Mayıs 02, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Bir süredir oğlu ile yaşadığı sıkıntılar ve cimri olduğu iddiaları ile gündeme gelen Emrah geçtiğimiz günlerde yeniden baba olmuştu. Oldukça büyük bir sevinç yaşayan ünlü isim Emrah daha sonra oğlu ile ilgili Instagram paylaşımları da yapmaya başlamıştı. Tüm bu paylaşımların ortak noktası ise Emrah’ın oğlu Elyesa’nın paylaşımlarda yüzünün gösterilmemesi idi. Son zamanlarda birçok ünlü bu şekilde bir karar almış ve çocuklarının yüzünü göstermemişlerdi. Gelen mesajlara nazar değmemesi için olduğunu belirten Emrah ise oğlunun birinci yaşına basması ile Elyesa’nın yüzünü de paylaşmıştı.

Sahte Hesap Kurbanı Oldu

Herkes böyle zannederken kısa süre sonra beklenmedik bir gerçek ortaya çıktı. Söz konusu konu ile alakalı açıklama yapan Emrah aslında kendisinin böyle bir paylaşım yapmadığını ve oğlunun yüzünü göstermeyeceğini dile getirdi. Yapılan bu paylaşımlar için sahte kullanıcıların yaptığı bir oyun olarak açıklama yapan Emrah’ın gerçek hesabında da bu tarz fotoğrafların olmaması durumu kanıtlamış oldu. Söz konusu paylaşımlar için Emrah’ın her hangi bir yasal yola başvurup başvurmayacağı ise merak konusu olmaya başladı. Zira ünlü isim bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı.

Son zamanlarda çektiği reklam filminden aldığı para ve cimri tavırları ile gündeme gelen Emrah sonunda beklediği haberi aldı. Uzun zamandır hamile olan eşi Sibel Kirer’in doğum yapmasını bekleyen Emrah sonunda mutluluğa kavuştu. Beklediği haberi alınca bir an önce hastaneye koşan ünlü isim direk olarak bebeğinin yanına gitti. Bebeğin görür görme z duygulana Emrah kısa süre sonra eşini de ziyaret ederek sağlık durumunu öğrendi. Çocuğunu eline aldığı anda duygu patlaması yaşayan Emrah göz yaşlarını da tutamamıştı. Tüm bu haberlerden sonra Emrah’ın eşini de alarak bir tatile çıktığı haberleri de gelmişti.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Burcu Güneş Anlamlı Bir Kadınlar Günü Mesajı Yayınladı

Emrah’ın ne zaman çocuğu ile ilgili bir bilgi vereceği merak konusu olmuşken sonunda Emrah’dan beklenen paylaşım geldi. Oğlunun ilk fotoğrafını çeken ünlü isim bu fotoğrafı hemen Instagram hesabı üzerinden yayınladı. Takipçileri ile bebeğinin fotoğrafını paylaşan Emrah’a ise birçok kullanıcı iyi dileklerini iletti. Tüm bu mesajları ve iyi dilekleri gören Emrah ise kendisine iyi mesajlar gönderen herkese teşekkür ederek cevap verdi. Bebeğinin oldukça sağlıklı olduğu gözlenen ünlü ismin duygulandıran mesajından sonra bir daha bebeği ile ilgili paylaşım yapıp yapmayacağı ise merak konusu. Gelen bilgilere göre ünlü isim çok fazla bebeğinin fotoğraflarını paylaşmak istemiyor. Paylaşımına; “Canım oğlum Elyasa’m. İyi ki doğdun. İyi ki varsın” notu ekleyen ünlü ismin diğer paylaşımları da merakla bekleniyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-video-goruntuleme

Emrah Instagram Paylaşımları İçin Konuştu
4.5 (89.55%) 463 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +