En İyi Ve En Popüler Torrent Sitelerinin Güncel Listesi

En İyi Ve En Popüler Torrent Sitelerinin Güncel Listesi

Bazı kullanıcıların, düzenli olarak güncellenen en iyi torrent siteleri 2019 güncel liste ihtiyacı bulunmaktadır. Sitelerde hız testleri yaptıktan ve de popüler aramalar gerçekleştirdikten sonra, kullanıcılar için harika bir liste hazırladık. Mükemmel denilen bir internet sitesi, aniden bir gecede ortadan kaybolabilmektedir. O yüzden, böyle bir listeyi hazırlamak; kolay bir iş değildir.

Son yıllarda gerçekleşen birçok değişiklik ve kapatmalar mevcuttur. Ayrıca, zararlı yazılım içerikli vasat siteler, kalitesiz torrentler veya sahte olanlar da vardır. Tüm bunları hesaba kattığımızda, güvenilir olan torrent arama motorlarının önemini anlamak kolaylaşır.

ExtraTorrent, KickassTorrents ile TorrentProject vb. gibi büyük isimler tarihten silindi. Bazıları kapanmaya zorlandı; diğerleriyse, torrent sitelerindeki çöküşün yarattığı baskıdan kaçınmak amacıyla kapatmayı tercih etti. Ancak, dahası da var. Bazı ülkelerde, ünlü torrent siteleri de engellenmiştir. Google da, bu tür konularda bazı önlemler almıştır. Bunlara örnek olarak ise, bazı siteleri arama sonuçlarından çıkarma ya da Chrome Adblock sorunu gösterilebilir.

Torrent ve VPN Kullanımı

Torrent, eğer ülkenizde engellendiyse ya da indirme yaparken anonim kalmak istiyorsanız; VPN kullanabilirsiniz. Böylece, bu engelleri aşabilir ve de güvende kalabilirsiniz. Eğer güvenilir bir hizmet bulmaya çalışıyorsanız, torrentler için; güncel listemize göz atabilirsiniz.

Birçok ülkede torrent kullanmanın yasal olmasına rağmen, bazı telif hakkı bulunan içerikleri indirmenin yasal olmadığı unutulmamalıdır. Erişim ve seçme özgürlüğü desteklenir, fakat yasadışı davranışların teşvik edilmesi uygunsuzdur.

En İyi Torrent Siteleri 2019 Güncel Liste

Çalışan en iyi, en güvenilir ve en güncel torrent siteleri şu şekildedir:

  •   The Pirate Bay

Genel olarak en iyi torrent siteleri 2019 güncel liste için, en ön sırada tavsiye edilebilir. Dünyadaki en popüler torrent izleyici seviyesindedir. Çeşitli kapatma ve de engelleme girişimlerinden kurtulmuştur. Güvenilir kullanıcı etiketleri, hangi torrentlerin çalıştığı ve güvenli olduğunu anlamanızı sağlar.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Teknoloji Nedir?

  •   RARBG

Yeni içerikler için en iyi torrent sitelerindendir. 2008 yılından beri aktif olan RARBG; kaliteli torrentleri, kullanım kolaylığı ve sürekli yeni içerikler eklemesiyle tanınmıştır.

  •   1337x

Torrent taramak için en iyi sitelerdendir. Büyük bir çeşitlilik ve kullanıcı dostu arayüzden oluşan harika bir kombinasyona sahiptir.

  •   TorLock

Anime ve e-kitaplar için en iyi torrent sitelerindendir.

  •   Torrentz2

Müzik için en iyi torrent sitelerindendir.

  •   YTS

Filmler için en iyi torrent siteleri arasında yer alır.

  •   EZTV

Diziler için en iyi torrent sitelerindendir.

  •   Zooqle

En iyi yeni torrent sitelerinden birisidir. 3,5 milyondan fazla onaylı torrent bulunur.

  •   TorrentDownloads

Nadir torrentler için en iyi sitelerdendir. Engellenmemiş ülkelerde; sorunsuz girilmesiyle, kapsamlı ve iyi düzenlenmiş bir torrent kitaplığına sahip olmasıyla; kullanımı kolaydır.

  •   LimeTorrents

En iyi “B Planı” torrentleri arasında yer alır. Sitenin en büyük avantajlarından birisi; basit, düzenli tasarıma ve mükemmel kullanıcı deneyimine sahip olmasıdır.

Sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi ve ücretsiz hizmetlerimizi inceleyebilir sosyal medya hesaplarınızı yükseltebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/takipci-satin-al

Teknoloji Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir