Ensonhaber

Ensonhaber

Ensonhaber sitesi ülkemizin en yoğun trafik çeken web siteleri arasında yer almaktadır. Uzun süredir internet üzerinden haber okumak isteyenlere hizmet veren haber gazetesi içerisinde anlık ülkemizin her noktasından haberler bulabilir veya dünyanın farklı noktalarından haberleri okuyabilirsiniz.

Siteyi sadece web sitesi üzerinden değil sosyal medya kanalları üzerinden, mobil uygulamalar üzerinden de takip ederek okumak mümkündür. Renkli haber başlıkları, ilginç haber seçimleri ve “taraftar değil haberciyiz” başlığı ile haberlerini yaptıklarını vurgulamaktadır.

Ensonhaber Kime Aittir?

Ensonhaber kimin sorusunun cevabı Serkan Kalemciler’dir. 1974 yılında İstanbul, Taksim’de dünyaya gelen ismin kökleri Gaziantep’li bir aileye kadar dayanmaktadır. Tüm çocukluğu bu şehirde geçmiştir. Ekonomi bölümünden mezun olan isim 1992 yılında girmiş olduğu medya yaşamında birçok noktada ve farklı işlerde çalışarak günümüze kadar gelmiştir.

2000’li yılların başında gelişmeye başlayan internet dünyasını yakından takip ederek internet haberciliği girişiminin öncülerinden birisini olmayı başarmıştır. Ensonhaber.com sitesini 2006 yılında hayata geçirerek bu sitede çok sayıda haber içeriği eklemeyi başarmıştır. Spor, son dakika, video, e-ticaret, çocuklar, kadın gibi birçok haberi siteyi takip edenlere anlık olarak ulaştırmayı başarmaktadır. Sitenin çok sayıda ziyaretçi çekmesi ve ülkemizin en çok okunan haber sitelerinden birisi olmasının ardından aynı isimde bir medya grubu oluşturarak hayatlarına devam etmektedir.

ensonhaber kimin

Ensohaber Gazetesi Nerededir ve Ne Zaman Kurulmuştur?

En son haber merkezi İstanbul’da olan bir internet gazetesidir. 2006 yılında hizmet vermeye başlayan internet sitesine farklı yolları kullanarak ulaşmak mümkündür. Bu sayede sitede çalışabilir veya onlarla iletişime geçerek reklam yayınlatabilir ya da haberleri iletebilirsiniz.

Bu üç yoldan birisini kullanarak ya da sitede bulunan destek.ensonhaber.com adresine giriş yaparak sorunlarınızı, isteklerinizi ve taleplerinizi site yönetiminize ulaştırmanız mümkündür. Günün her anı online olması dolayısıyla diğer gazetelere göre daha hızlı haber girişleri yapılması ile dikkat çekici bir web sitesi olması ile dikkat çekmektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Ensonhaber Yaptığı Haberlerde Tarafsız mı davranıyor?

Her gazeteye sorulan tarafsız yayın yapıyor sorusu En son bahar sitesi içinde soruluyor. Günümüzde tarafsız yayın klişe olarak kalan bir kalıp olmasından dolayı net bir tarafsızlıktan söz etmek mümkün değildir. Kimine göre eğlenceli içerikleri veya farklı bakış acısıyla atılan başlıkları ile bir haber sitesine göre farklı bir tarza sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır.

İleriye dönük adımlar attığı görülmesinin yanında ülke gündemine düşen büyük bir haber için farklı bir bakış acısıyla atılan başlıkları ile dikkat çekmektedir. Bu başlıklar birçok insana göre tarafsızlıktan uzak olması, kimilerine göre anlamsız olması kimilerine göre de eğlenceli olması nedeniyle eleştirilebiliyor. O nedenle bu konuda net bir yorum yapmak doğru olmayacaktır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir