Erhan Çelik Instagram Paylaşımı İle Herkesi Kızdırdı

Erhan Çelik Instagram Paylaşımı İle Herkesi Kızdırdı

Gülben Ergen ile evlendikten sonra gündemden bir türlü düşmeyen ünlü televizyoncu Erhan Çelik son yaptığı Instagram paylaşımı ile bir kez daha gündeme geldi. Sosyal medyayı oldukça aktif olarak kullanan Erhan Çelik son paylaşımında ilk eşinden olan oğlu ile beraber bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Söz konusu paylaşımda ilk etapta her hangi bir anormallik olmasa da resmi gören tüm kullanıcılar tepki göstermeye başladı. Çünkü paylaşılan fotoğrafta Erhan Çelik oğlunu sırtından tutarak havaya kaldırıyor.
Oğlunun yüzünün yere dönük olması ve Erhan Çelik’in tehlikeli bir şekilde onu kaldırması ise takipçilerin asıl tepki gösterdiği konu oldu. Birçok kullanıcıdan tepki gören ismin Instagram sayfası adeta eleştiriler ile doldu. Gelen tüm eleştirilere rağmen her hangi bir yorum yapmayan Erhan Çelik fotoğrafı da Instagram hesabından kaldırmadı. Bunun yanında baba ile oğul arasında bu şekilde oyun olabileceğini savunan takipçilerde Erhan Çelik’e destek verdi. Fakat ünlü televizyoncuya destek veren takipçi sayısı oldukça azdı. Bu tarz bir paylaşım ise akıllara hemen Gülben Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar geldi. Erdoğan çocuklarının başka bir adamla yaşamalarını doğru bulmadığını söylemişti. Erhan Çelik’in kendi çocuğu ile bu şekilde oynaması Mustafa Erdoğan’ın açıklama yapmasına neden olur mu merak konusu.

Açılışlara Devam Ediyor

Çocuklar gülsün diye projesi adı altında birçok kente okul açılışları yapan ünlü şarkıcı Gülben Ergen geçtiğimiz günlerde yeni albümünden sonra bir açılış daha yapacağını duyurmuştu. Yaptığı paylaşımlarda yeni açılışını yapacağı okulun Ağrı’da olacağını dile getiren ünlü isim belirlenen zamanda ise Ağrı’da açılışa gitti. Hem soğuk havaya hem de yaşanan terör olaylarına rağmen geri adım atmayan ünlü isim okulun açılışını da yaptı. Bunun dışında sosyal medyada gündem olan konu ise Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımlar oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Zira ünlü isim okul açılışından sonra bölgede görev yapan Mehmetçiği ziyaret etti. Direk olarak nöbet bölgelerini ziyaret eden ünlü isim askerle beraber çektirdiği fotoğraflarını ise Instagram hesabından paylaştı. Paylaşılan fotoğraflar ise sosyal medyada büyük beğeni topladı. Bununla beraber Gülben Ergen’in eşinden de konu ile ilgili paylaşımlar geldi. Eşinin yaptığı paylaşımları tek bir karede paylaşan Erhan Çelik eşi için “Tehditlere boyun eğmeden, çatışmaların eksik olmadığı o karlı dağların arasında sırf ‘Çocuklar Gülsün Diye’ okul açan; seni bu nedenle eleştiren herkesin yüreğini toplasan seninkinin yanında devede kulak kalır. Gurur duydum, yaptıkların ve yaşattıklarınla varol.” İfadelerini kullandı. Yapılan açıklamalardan sonra ise sosyal medyada gündem olan çift özellikle Mehmetçik fotoğraflarıyla büyük beğeni kazandı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/trend-topic

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Erhan Çelik Instagram Paylaşımı İle Herkesi Kızdırdı
4.5 (90.03%) 395 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir