Erkan Petekkaya İddiaları Instagram Hesabından Yanıtladı

| Haziran 04, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Hali hazırda “Paramparça” adı verilen dizide başrol oyuncularından biri olan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya son dönemde dizide başrolü paylaştığı Nurgül Yeşilçay ile yaşadığı tartışmalar ile gündeme gelmişti. İkili arasında yaşanan tartışma uzun süre devam etmiş ve har iki tarafta birbiri hakkında ilginç iddialar ortaya koymuştu. Bunun sonucunda ise Nurgül Yeşilçay diziden ayrılmıştı. Diziden ayrılmasıyla beraber tartışmalar devam etse de Erkan Petekkaya yaptığı açıklamalarla beraber konu kapanmıştı. İkili arasında yaşanan bu olay sonrasında ünlü oyuncu bir kez daha gündeme geldi. Zira ünlü oyuncunun şimdilerde de yeni rol arkadaşı Şükran Ovalı ile tartışmalar yaşadığı ve ikili arasında yaşanan bu tartışmanın diziyi etkilediği belirtilmişti.

Ardı ardına gelen iddialar sonrasında ise ünlü oyuncu Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Söz konusu açıklamada “Şükran yakın dostumdur. Yalan ve kötü niyetli haberlere itibar etmeyiniz. Şükran hayatta tartışabileceğim bir arkadaşım değildir. Sevgiler, saygılar” ifadelerini kullanan ünlü isim böylelikle iddiaları da ilk ağızdan yanıtlamış oldu. Söz konusu paylaşım için ünlü Şükran Ovalı’dan ise her hangi bir yorum gelmedi. Gelen açıklamadan sonra Erkan Petekkaya’ya takipçileri de birçok mesaj gönderdi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-hilesi

Erhan Petekkaya sağlık durumu hakkında Nurgul Yeşilçay sevenlerine bilgi verdi. Son günlerin en çok seyredilen dizileri arasında gelen “Paramparça” her yeni bölümü ile yeni bir hayran kitlesine de sahip oluyor. Dizinin bu kadar sevilmesinde oldukça büyük emeği olan oyuncuların ise dizi ile beraber popülerliği de artıyor. Bu bağlamda en çok popülerliği artan isimlerden biri de başrol oyuncularından biri olan Erkan Petekkaya. Oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan ve daha önce de “Öyle bir geçer zaman ki” adı verilen dizi ile ününe ün katan isim sosyal medyadan da sıkça takip ediliyor. Tabi bununla beraber oldukça yoğun çalıştığı da bilinen Erkan Petekkaya’nın son zamanlarda bir takım sağlık sorunları yaşadığı da biliniyor. Özellikle hayranlarının bu konuda birçok soru gönderdiği ünlü isim ise dizinin sezon finalini çektikten sonra tedaviye başladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ümit Erdim Instagram Hesabından Beklenmedik Paylaşım

Böbreklerinden rahatsız olan ve mini bir ameliyat geçiren ünlü oyuncunun sağlık haberini ise dizide ki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay verdi. Kendi Instagram hesabı üzerinden beraber çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak “Canım partnerim böbreklerinden ameliyat oldu. şu anda gayet iyi merak etmeyin geçmiş olsun, canım arkadaşım” notunu düşen başarılı oyuncu hem rol arkadaşına geçmiş olsun dileklerini iletti hem de Erkan Petekkaya hayranlarını bilgilendirmiş oldu. Haberin duyulmasının ardından ise birçok takipçi geçmiş olsun mesajları göndermeye başladı. Hastaneden ne zaman çıkacağı bilinmeyen ünlü ismin sağlık durumunun ise gayet iyi olduğu Nurgül Yeşilçay’ın da paylaşımından net bir şekilde anlaşılmış oldu.

 

Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +