Esra Ceyda Ersoy Kardeşler Hız Kesmiyor

Esra Ceyda Ersoy Kardeşler Hız Kesmiyor

Gerek Giyim tarzları ile gerekse de yaşadıkları tartışmalar ile magazin dünyasının en ilgi çeken isimleri arasında Esra Ceyda Ersoy kardeşler ilk sırada yer alıyor. Üstelik güzel kardeşlerin adından söz ettikleri tek yer magazin basını değil. Bunun yanında güzel kardeşler Instagram fenomeni olarak da anılıyor. Söz konusu Instagram olunca akla ilk gelen isimlerden biri olan ünlü kardeşler kısa süre içerisinde Instagram’ın bu popülerliğini de kullanmaya başlamıştı.
Sayfalarına büyük markaların reklamlarını alan ünlü kardeşler popülerliklerinden de yararlanarak bu ürünlerin tanıtımlarını yapıyorlar. Ürünleri hesaplarında teke tek deneyerek yorum ekleyen güzel kardeşler büyük beğeni toplamayı başarıyor. Sadece bu şekilde mini bir servete ulaşan güzel kardeşler hız kesmekte bilmiyor. Hem ürün tanıtımlarına hem de reklam almaya devam eden Esra Ceyda Ersoy kardeşler bikinili pozlarıyla da büyük beğeni toplamaya başladı. Öyle ki güzel kardeşlerin Instagram takipçileri sürekli artmaya devam ediyor. Instagram’ın en gözde fenomenlerinden olma yolunda ilerleyen Esra Ceyda Ersoy kardeşlere yaptıkları paylaşımlardan dolayı tepki mesajları da gelse iki ünlü güzel bu tarz paylaşımları yapmayı kesmeyecekler gibi duruyor. Bununla birlikte ikilinin gelen kötü mesajlara da cevap vermemesi dikkat çekici bir ayrıntı.

Instagram Fenomeni Oldular

Gerek tarzları ile gerekse de iddialı açıklamaları ile bir anda Instagram’ın fenomeni haline gelen ve binlerce takipçileri bulunan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler son günlerde yeni bir işe başladı. Instagram hesaplarına gelen ilgili kullanmak isteyen ikili hesaplarına reklam alarak bir kazanç kapısı elde ettiler. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği hesapta reklam aldıkları ürünleri paylaşan kardeşler paylaşım başına tam 5 bin TL kazanıyorlar. Yaptıkları paylaşımlar ise kullanıcıların büyük ilgisini çekiyor. Hal böyle olunca ünlü ikili de sürekli yeni markaların ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladılar. Daha uzun süre devam etmesi beklenen bu iş için kardeşlerden ise her hangi bir açıklama gelmedi. Markaların sadece ürün paylaşımları için bu parayı vermesi ise birçok kullanıcıdan tepki çekti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fakat sektörün geldiği noktada bu ücretler hiçbir şey olarak nitelendiriliyor. Daha önce Demet Akalın tarafından da yapılan reklam anlaşması ile gündeme gelmiş olan sosyal medya kullanımı şimdi de Cicişlerle gündeme gelecek gibi. Markaların böyle bir yola başvurması ise sosyal medya reklamlarının ne denli büyük önem taşıdığını kanıtlar nitelikte. Paylaşımlarına hızla devam eden iki kardeş bu durumun en büyük örneği. 200 milyon kullanıcıya sahip olan Instagram için daha birçok markanın bu reklam yöntemini kullanması bekleniyor. Özellikle Instagram fenomenleri üzerinden yapılan reklam çalışması şimdiden ülkemizde de büyük ilgi görüyor.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/abone

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Esra Ceyda Ersoy Kardeşler Hız Kesmiyor
4.5 (89.61%) 362 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir