Esra Erol Instagram Hesabından Teşekkür Mesajı Paylaştı

Esra Erol Instagram Hesabından Teşekkür Mesajı Paylaştı

Evlilik programları ile tanıdığımız Esra Erol Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde teşekkür mesajı paylaştı. Neredeyse tüm gündüz kuşağına hakim olan evlilik programları birçok ismi de ünlü haline getirdi. İşte bu şekilde evlilik programı sunarak ünlü olan sunuculardan biri de Esra Erol oldu. Söz konusu programların ilk sunucularından biri olan Esra Erol kısa sürede büyük üne kavuşmuştu. Hatta ünlü isim bu sayede televizyon rekoru kıran maaşlara da adını yazdırmayı başarmıştı. Ünlü sunucu bu süreçte sunuculuğuyla beraber anneliğiyle de gündeme gelmeye başladı. İlk çocuğunu yayın hayatına devam eden programı sırasında kucağına alan ünlü isim ikinci bebeğini de yayın hayatına devam ederken kucağına aldı.

Ünlü sunucu dokuz ay doğum zamanı gelene kadar programına devam ettiği için de eleştirilmiş ve ne zaman doğum için yayından ayrılacağı konusunda bilgi de vermemişti. Sonunda beklenen haberi de veren Esra Erol doğum için programına ara vereceğini duyurmuş ve ikinci bebeğini de kucağına almıştı. Bu kararın ardından ise ünlü sunucunun yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. 1 ay süre boyunca Nilgün Belgün tarafından sunulması karar verilen program ise yayın hayatına devam etmişti. Bununla beraber Esra Erol’un dönüş zamanın da yaklaşmasıyla beraber Esra Erol kendisine yardım eden arkadaşına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Instagram üzerinden Nilgün Belgün ile tanıştığı ana dair bir fotoğraf paylaşan ünlü isim paylaşımına “Tam 80 hafta önce, tesadüflerle buluşturdu bizi kader, sanki o gün vücut dilim sana ihtiyacım olacak der gibi… Ve biz hiçbir dostluğumuz, arkadaşlığımız yokken bana inanıp ikna cabalarım sonucunda hayatımın en kıymetli döneminde bana sonsuz destek veren bu güzel insana binlerce teşekkür ederim @nilgunbelgun ekip ona aşık oldu. Teşekkküüürrlerrr.” İfadelerini ekleyerek ünlü isme bir kez daha teşekkür etti.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Fikret Orman ’dan Şaşırtan Paylaşım

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Son dönemin en popüler programları hiç şüphesiz Esra Erol evlilik programlarıdır. Bu programlar arasında en çok reyting sahibi olan ve en uzun süredir devam edeni ise Esra Erol’un izdivaç programı. Son günlerde rakiplerinin de bir bir azalması ile beraber bir anda gündeme gelen Esra Erol ile izdivaç programı gerek konukları gerek evlilik adayları ile daha uzun süre ilgi çekmeyi de başaracak gibi. Duraksız devam eden programın yılbaşından sonra habersiz bir şekilde yayınlanmaması birden büyük merak uyandırmıştı. Herkes programın yılbaşı nedeniyle tatile girdiği düşüncesine kapılmışken korkutan bir açıklama geldi.

Esra Erol programın yayınlanmama nedenini kendi Instagram hesabından duyurdu. Ünlü sunucu Instagram hesabından yayınladığı mesajla programın takipçilerine kötü bir haber verdi. Stüdyoda küçük bir yangın çıktığını ve bu nedenle canlı yayın yapmadıklarını dile getiren Esra Erol daha sonra yayınladığı mesajla yüreklere su serpti. Endişelenecek bir durum olmadığını söyleyen ünlü sunucu “Yılın ilk nazarı diyelim, Stüdyo ofis katında elektrik kaçağından minik bir yangın çıktı. Tedbir için yayın yapmadık. Sorun yok şükür. “ mesajını yayınladı. Ünlü sunucunun hayranları ise haberi duyar duymaz geçmiş olsun mesajları yağdırmaya başladı. Gelen tüm bu mesajlara içtenlikle teşekkür eden Esra Erol bugün yayınlanan programda konuya bir kez daha açıklık getirdi. Büyük bir felaketin eşiğinden dönülmesi ise tüm stüdyonun yeniden kontrol edilmesine neden oldu.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Esra Erol Instagram Hesabından Teşekkür Mesajı Paylaştı
4.5 (90.58%) 412 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir