Esra Erol Instagram Hesabından Teşekkür Mesajı Paylaştı

Esra Erol Instagram

Evlilik programları ile tanıdığımız Esra Erol Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde teşekkür mesajı paylaştı. Neredeyse tüm gündüz kuşağına hakim olan evlilik programları birçok ismi de ünlü haline getirdi. İşte bu şekilde evlilik programı sunarak ünlü olan sunuculardan biri de Esra Erol oldu. Söz konusu programların ilk sunucularından biri olan Esra Erol kısa sürede büyük üne kavuşmuştu. Hatta ünlü isim bu sayede televizyon rekoru kıran maaşlara da adını yazdırmayı başarmıştı. Ünlü sunucu bu süreçte sunuculuğuyla beraber anneliğiyle de gündeme gelmeye başladı. İlk çocuğunu yayın hayatına devam eden programı sırasında kucağına alan ünlü isim ikinci bebeğini de yayın hayatına devam ederken kucağına aldı.

Ünlü sunucu dokuz ay doğum zamanı gelene kadar programına devam ettiği için de eleştirilmiş ve ne zaman doğum için yayından ayrılacağı konusunda bilgi de vermemişti. Sonunda beklenen haberi de veren Esra Erol doğum için programına ara vereceğini duyurmuş ve ikinci bebeğini de kucağına almıştı. Bu kararın ardından ise ünlü sunucunun yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. 1 ay süre boyunca Nilgün Belgün tarafından sunulması karar verilen program ise yayın hayatına devam etmişti. Bununla beraber Esra Erol’un dönüş zamanın da yaklaşmasıyla beraber Esra Erol kendisine yardım eden arkadaşına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Instagram üzerinden Nilgün Belgün ile tanıştığı ana dair bir fotoğraf paylaşan ünlü isim paylaşımına “Tam 80 hafta önce, tesadüflerle buluşturdu bizi kader, sanki o gün vücut dilim sana ihtiyacım olacak der gibi… Ve biz hiçbir dostluğumuz, arkadaşlığımız yokken bana inanıp ikna cabalarım sonucunda hayatımın en kıymetli döneminde bana sonsuz destek veren bu güzel insana binlerce teşekkür ederim @nilgunbelgun ekip ona aşık oldu. Teşekkküüürrlerrr.” İfadelerini ekleyerek ünlü isme bir kez daha teşekkür etti.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Beren Saat Instagram Hesabından Şok Paylaşımı

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Esra Erol Instagram Hesabından Teşekkür Mesajı Paylaştı
4.5 (90.58%) 412 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +