Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi

Facebook kullanıcılarının geneli, arkadaş sayılarının fazla olmasını ister ve bu nedenle farklı yöntemlere başvurur. Facebook arkadaş arttırma için kullanılan yöntemlerin sayısı buna bağlı olarak sürekli olarak artarken bunlardan bazıları çok daha fazla ilgi görür. İlgi gören yöntemlerden bir tanesi de arkadaş arttırma hilesidir.

Facebook Arkadaş Sayısı Neden Önemlidir?

Facebook, ilk olarak kullanıma sunulduğunda insanlar arkadaşlarını bulmak, bir şeyler paylaşmak ve eğlenceli zamanlar geçirmek için burayı kullanmaya başladı. Fakat zamanla burası farklı amaçlar için de kullanılmaya başlanmıştır.

Facebook kullanıcılarının sayısının çok fazla olması, burada ciddi bir potansiyel oluşmasına neden olmuş ve kullanıcılar da bu potansiyeli popüler olmak ya da reklam için kullanmanın yöntemlerini aramaya başlamıştır. Bu da arkadaş sayısının daha da önemli hale gelmesini sağlamıştır.

Facebook’taki arkadaş sayısının fazla olması, insanların burada yapmış oldukları paylaşımların kısa sürede ciddi sayıda insana ulaşmasını sağlar. Bu durum hem popüler olmak hem de reklam yapmanın temel anahtarlarından bir tanesidir.

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi Nedir?

Arkadaş sayısının fazla olmasını isteyen kullanıcılar, bunu arttırmanın yollarını aramaya başlamıştır. Bu da farklı yöntemlerin ortaya çıkmasına neden olurken bunlardan en dikkat çekeni adına hile denilen yöntemdir. Diğerlerine göre çok daha hızlı bir şekilde sonuç vermesi ve çok daha az emek istemesi insanların bu yönteme yönelmesini sağlamıştır.

Facebook arkadaş arttırma hilesi, kullanıcıların kısa süre arkadaş sayılarını arttıran program ya da sitelerdir. Kullanıcılar bu siteleri ya da uygulamaları kullanarak bunu sağlayabiliyorlar.

Facebook Arkadaş Arttırma Hilesi Güvenli Mi?

Bu hileyi kullanmak isteyen kişilerin hesaplarına bir site ya da uygulama üzerinden giriş yapması gerekiyor. Yani Facebook hesap bilgileri, bu şekilde paylaşılmış oluyor. Dolayısıyla da kullanıcıların hesaplarının çalınma riski artıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Puhu TV

Arkadaş arttırma hilesi yapılan sitelerin tamamı olmasa da bir kısmı kullanıcıların hesaplarını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bundan dolayı kullanıcıların mutlak suretle dikkatli olması ve hesap bilgilerini bu tür sitelerle paylaşmaması gerekiyor.

Farklı Arkadaş Arttırma Yöntemleri

Arkadaş arttırma hilesinin güvensiz olması insanların farklı yöntemlere yönelmesini sağlıyor. Hile dışında kullanılan yöntemler için doğal ya da normal şeklinde ifadeler kullanılmaktadır. Kullanıcılar site ya da farklı bir program yardımı olmadan bu işlemi yaptığı için bu şekilde isim verilmiştir.

Normal yollardan arkadaş arttırmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır ve bu hususlar sayesinde arkadaş sayıları hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu hususların başında ilgi çekici bir isim kullanılması gelir. Bunun bayan adı olması kullanıcıların işini çok daha kolay hale getirecektir. Çünkü sosyal medya platformlarında bayan kullanıcılara olan ilgi çok daha fazladır.

Facebook arkadaş arttırma konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise etiketlerdir. Arkadaş sayısını arttırmak isteyenler bu konuyla ilgili olan etiketlere giriş yaparak arkadaş sayılarını arttırabilirler. Buradaki kişilerin arkadaş olarak eklenmesi bir süre sonra hızlı şekilde dönüşlere neden olacaktır ve bu da kullanıcıların hedeflerine kısa sürede ulaşmasını sağlayacaktır. Son olarak ise arkadaş arttırma isteği, popüler hesapların paylaşımlarının altına yorum olarak yazılabilir. Böylece bu şekilde arkadaş sayısını arttırmak isteyen kişiler de arkadaşlık isteği gönderecektir.

Facebook Sınırı

Yukarıda bahsedilen işlemler yapılırken, Facebook tarafından uygulanan sınıra dikkat etmeleri gerekiyor. Bunun için günlük belli bir seviyenin üzerinde arkadaş eklenmemesi gerekiyor. Bu sayı 150 olarak denenmeli ve mutlaka bir gün ara verilmelidir. Eğer Facebook tarafından uyarı verilirse bu sayı 100 ya da 75’e kadar düşürülmelidir.

Son olarak Facebook arkadaşlarınızı arttırmaya çalışırken çeşitli uygulama ve programlardan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamaların kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemediğinden emin olun ve bilgilerinizi isteyen uygulamaları hemen silin. Facebook hesabınız bu uygulamalar yüzünden çalınabilir ya da sürekli spam paylaşımlar yapan, reklam mesajları gönderen bir hesap haline gelebilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Osman İsminin Anlamı

Facebook arkadaş arttırma hilesi konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi satın alma ve Facebook takipçi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook arkadaş arttırma hilesi konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok sağolun sayenizde acayip sayıda arkadaş sayımda artış oldu. Takipteyim tüm yazılar için