Facebook Bilgilerine Nasıl Erişilir?

Facebook Bilgilerine Nasıl Erişilir?

Sosyal medya uygulamaları günümüzde bireyler tarafından tercih edilmekte ve her bir uygulama kendine özgü seçenekleri içermektedir. Ara sıra gelen güncellemeler ise yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturmaktadır. Sosyal medya platformları arasında popüler olan ve yıllardır bilinen Facebook’ta son dönemde yapılan güncellemeler neticesinde farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Facebook bilgilerine erişme ile kullanıcılar bilgilerini gözden geçilebilmektedir.

Sosyal medya uygulamaları arasında bilinen bir platform olan Facebook’ta insanlar başka insanlarla iletişim kurmakta ve fotoğraf ya da video paylaşmakta, ayrıca hikayeler bölümünde de yine paylaşım yapabilmektedir.

Facebook Bilgilerine Erişme

Sosyal medya denildiği zaman akla gelen uygulamalardan bir tanesi Facebook’tur. Facebook kullanıcıları uygulama içerisinde hem fotoğraf hem de video paylaşabilmektedir ki hikayeler kısmının Facebook’a eklenmesiyle birlikte hikayelere fotoğraf/ video eklenmesi de mümkün olmuştur. Burada belirtebileceğimiz bir nokta normal paylaşılan gönderilerden farklı olarak hikayelere eklenen paylaşımlar 24 saat sonra kaybolmaktadır. Facebook’ta kullanıcılar bilgilerini inceleyebilmektedir. Bunun için Facebook bilgilerine erişme işlemi çerçevesinde Facebook Ayarlar bölümünde sol kısımda bulunan Facebook Bilgilerin başlığına tıklanması yeterlidir.

Facebook Bilgilerin> Bilgilerine Eriş kısmında Gönderiler, Arkadaşlar, Gruplar, Sayfalar, Profil Bilgileri şeklinde sıralanan bölümler yer almaktadır. Profil Bilgileri başlığında Hesabını Oluşturduğun Tarih bilgisine yer verilmiştir. Kullanıcılar Facebook Bilgilerine Erişme işlemiyle birlikte istedikleri bölümleri inceleme imkânı bulmaktadır.

Facebook Bilgilerin Kısmında Yer Alan Başlıklar

Facebook Bilgilerine Erişme işlemini yapmak isteyen kullanıcılar ayrıca Facebook Bilgilerin kısmında bulunan “Bilgilerini İndir, Hareketler Dökümü, Bilgilerini Yönetme, Hesabını ve Bilgilerini Sil” kaynaklarına ulaşarak bunları da inceleyebilirler. Facebook Bilgilerini İndir başlığını ziyaret ederek kategori seçmeden isterseniz tüm bilgilerinizi tek seferde indirebilir ya da istediğiniz kategori ve tarih aralıklarını belirleyebilirsiniz. Hareketler Dökümü kısmında ise beğendiğiniz veya yorum yaptığınız gönderileri, kullandığınız uygulamaları, paylaştığınız şeyleri inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Facebook bilgilerine nasıl erişilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Facebook’un yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Facebook sayfa beğenisi satın alma ve Facebook grup üyesi satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook bilgilerine nasıl erişilir konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Facebook Bilgilerine Nasıl Erişilir?
5 (100%) 1 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir