Yeni Facebook Güncellemesi Yolda

Yeni Facebook Güncellemesi Yolda

Instagram ile beraber artık dünyanın en çok konuşulan sosyal medya uygulamalarından biri Facebook. Facebook, hem çatısı altında çalıştırdığı Instagram’ı hem de doğrudan kendi uygulamasını sürekli güncellemeye başladı. İlk olarak rakip sosyal medya uygulamalarını geride bırakmak adına güncellemeler yayınlandı. Buna ek olarak Instagram’a eklenen bir çok yeni özellik ile her iki uygulama da çok daha işlevsel hale geldi. Özellikle Instagram ve Facebook’un yükselen bir başka sosyal medya uygulaması olan Snapchat’i geride bırakmak için yayınladığı resimlerin hikayesi özelliği, yeni filtre özellikleri gibi birçok yeni özellik iki uygulamanın da gündem olmasını sağlamıştı. Fakat bu son gelen Facebook güncellemesi , işleri değiştirecek gibi duruyor…

Snapchat’i satın alamadığı için söz konusu uygulamanın üstün gözüken özelliklerini bir bir uygulamalarına eklemişti Facebook. Şimdilerde ise benzeri bir güncelleme üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Yeni Facebook güncellemesi ne bakalım. Bu kez Instagram için değil doğrudan Facebook için yayınlanacak olan güncelleme Snapchat’i de geride bırakmaya yetecek gibi. Bu güncelleme ile beraber Snapchat’in en çok kullanılan özelliklerinden biri olan yüz değiştirme ve yüze animasyon ekleme güncellemesi Facebook’a geliyor.

Facebook için yayınlanacak olan yeni güncelleme ile beraber artık Facebook paylaşımlarında da kullanıcılar yüz değiştirme ve yüzlere animasyon ekleme gibi özellikleri kullanabilecek. Facebook kullanımını çok daha eğlenceli hale getireceği düşünülen söz konusu güncellemenin uygulamayı ne kadar ileri götüreceği de merak konusu.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Facebook Dil Sorunu Nasıl Çözülür? 2019 Güncel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir