Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Facebook Toplu Mesaj Silme yine en çok sorulan soruların başında geliyor.  Facebook’ta eskiden tek kodla toplu mesaj silinebiliyordu. Şimdi de belli başlı yöntemler var fakat kesin olarak şu kod ile yapabilirsiniz diye bir şey yok. Bilmediğiniz kodları kafanıza göre  kullanmak sakıncalıdır. Facebook’ta 2009 yıllarında bir kod ile toplu olarak arkadaş bile ekleniyordu. O zamanlar bu kadar gelişmemişti yazılım işleri. Şimdi algoritmalar çok güçlü ve yazılımlar çok çok nadir açıklar veriyor.

Facebook’ta Toplu Mesaj Silinir mi?

https://chrome.google.com/webstore/detail/delete-all-messages-for-f/idnpnpdgfopkoibbhemhdinhcbghpokf buradaki Google Chrome eklentisi 200.000 kişi tarafından kurulmuş. Bu eklentiyi deneyebilirsiniz fakat bu tip eklentilere güven olur mu tartışılır.

Bu Tip Eklentilerin Zararları

Bu gibi eklenler sizin aktivitelerinizi takip edip reklam amaçlı kullanabilir. İlk bakışta önemsiz gibi gelse de bunlar  izin verilmemesi gereken şeylerdir.Çünkü  güvenlik bu devirde çok önemli. Çoğu kullanıcı bir yere kayıt olurken bütün şıkları okumadan işaretler.İşte bu da o mantık.

Eklenti İle Mesajları Silmeye Çalışırsam Hesabım Kapatılır mı?

Google Chrome Eklentisi ile Facebook hesabınızı kapatmaya çalışırsanız hesabınızın kapatılma ihtimali yok denecek kadar azdır. Facebook mesajlarınızı toplu olarak silebiliyorsanız silin,yukarıdaki eklenti işe yarayabilir.

Facebook gibi platformlar bazen kasıtlı olarak isteklere cevap vermiyor. Mesajları toplu silme özelliği onlar için 30 dakikada yapılacak bir özellik ancak bunu yapmıyorlar. Şirketler her zaman kendi çıkarları düşünürler. Ama çok ama az,bir şekilde temel amaçları kendi şirketlerinin başarısıdır. Örneğin takipci hizmeti sektörü istenirse bitirilir,yüzlerce zeki mühendis bu gibi şeyleri bitiremez mi sanıyorsunuz? Fakat çıkarlara göre hareket edilir.

Örneğin mesajlar toplu olarak silinirse diyaloglar ve sitede kalma süresi azabilir ve bu hiç hoş olmayacaktır Facebook açısından. (Facebook Destek)

Bütün Facebook Mesajlarımı Sıkılmadan Nasıl Silerim?

Facebook mesajlarınızı toplu olarak kendi elinizle silemezsiniz fakat  düzenli aralıklarla silerseniz kısa sürede biter. Örneğin günde 250 mesajı ara ara mesai yapıp bitirebilirsiniz. Her 1 saatin 5 dakikasını bu işe ayırırsanız nereden baksanız 500 mesaj silersiniz 1 gün içersinde. Çünkü bir mesaj silmek 2-3 saniye zaten.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Facebook Şifre Kırma Yapılabilir mi?

Zor gibi gelsede değildir. Günde 30 dakika zamanı bu işe ayırmanız ve bu 3 dakikayı 6 parçaya bölmeniz yeterlidir. En kötü  ama en kötü 240 mesaj silebilirsiniz bu yöntemle. Eklentiler güvenli değil ve kimse kolay kolay bu tip eklentiler kodlamaz. Size ücretsiz verilen yazılımlar da ürün sizsiniz derler bilirsiniz,işte o mantık.

Sonuç olarak,mesajlarınızı gün içinde yayarak silmeniz bir süre sonra keyif verecektir,kendiniz silin. Garip ama gerçek;mesajlarınızı silerken keyif alacaksınız çünkü kendinizi yormadan ara ara silmeniz doyum hissi verecek.

Sosyal medya hesaplarınızı büyütmek ve geliştirmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir