Fahriye Evcen Instagram Hesabından Tablosunun Peşine Düştü

Fahriye Evcen Instagram Hesabından Tablosunun Peşine Düştü

Gerek oynadığı dizilerle gerekse de son dönemde çektiği filmleriyle beraber artık hatırı sayılır bir üne kavuşan Fahriye Evcen Instagram hesabından hayranlarına seslendi. Ünlü ismin dizilerinin ve sinema filmlerinin özellikle Arap ülkelerinde de gösterilmesinin ardından yurt dışında da bir hayli tanınmaya başlandı. Ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Fahriye Evcen sosyal medya hesaplarından da giderek takipçi sayısını arttırmaya başladı. Özellikle Instagram hesabından ciddi bir takipçi kitlesi oluşturan ünlü oyuncuya artık takipçileri özel paylaşımlarda yapmaya başladı.

Öyle ki geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir hayranı Fahriye Evcen için yaptığı tabloyu yayınlamıştı. Kendi için yapılan ve bir hayli dikkat çekici bir çalışma olan tablonun resmini de Instagram hesabından paylaşan ünlü isim tablonun sahibini bulabilmek için harekete geçti. Direk olarak tablonun resmini paylaştığı paylaşımda “Bu resmi yapanı arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin söz konusu paylaşımı kısa süre içerisinde takipçilerinden büyük beğeni alırken resmi yapan kişi ise hala bulunmadı. Hem İngilizce hem de Türkçe olarak resmi yapan kişiyi aradığını belirten ünlü oyuncu aradığı kişiyi bulur mu bilinmez ama tablonun güzelliği daha uzun süre gündem de kalacak gibi. Zira resmi yapan kişinin profesyonel ressam olup olmadığı konusunda da net bir bilgi verilmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni

Sosyal medyayı aktif kullananlar ünlü isimlerden birisi olan Fahriye Evcen takipçi sayısı her geçen gün artıyor. Instagram kullanımı ünlü isimler arasında da günden güne artış gösteriyor. Öyle ki sanat dünyasında ünlü olmakla beraber birçok tanınmış isim sosyal medya hesapları üzerinden de fenomen olmak istiyor. Böylece çok daha gündemde kalma fırsatı da elde edilmiş olunuyor. Üstelik bu yolla ünlü isimler hayranlarıyla da iletişime geçebiliyor. İşte bu şekilde aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ünlü isimlerin başında da Fahriye Evcen geliyor. Özellikle Instagram kullanımına büyük önem veren Fahriye Evcen, neredeyse hayatı ile ilgili her haberi Instagram hesabı üzerinden veriyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Yeni rol aldığı filmleri bunun yanında oynadığı dizilerin haberlerini kısacası her şeyi buradan haber veren isim büyük oranda ilgi almayı da başarıyor. Bu ilginin giderek artış göstermesi rakamlara da yansıyor elbet. Bu ilgi karşısında tam bir milyon takipçi sayısına ulaşan Fahriye Evcen de haberi yayınladığı mesajla verdi. Özel bir fotoğraf yayınlayan Evcen söz konusu paylaşımında “Bir milyon sevginizle iyi ki varsınız” ifadelerini kullanarak bir milyon takipçiyi kutladı. Haberi alan takipçileri de ünlü ismi tebrik etmeden geçmedi. Tüm bunlarla beraber fenomen isimler arasında ki yerini alan ünlü oyuncu böyle giderse daha uzun süreçte çok daha fazla takipçiye sahip olacak gibi. Zira ünlü ismin yaptığı her paylaşım anında beğeni yağmuruna tutuluyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Hülya Avşar Instagram Paylaşımları Yüzünden Uyarı Aldı

Sosyal medyanın ünlü çiftleri son zamanlarda en çok ilgi duyulan konulardan biri haline geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabından yaptığı açıklama dikkat çekti. Özellikle beraber paylaşımlar yapan ünlü çiftler Instagram gibi fotoğraf tabanlı uygulamalarda fenomen olmayı başarıyor. Bu şekilde bir fenomen haline gelen isimlerin başında ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yer alıyor. Daha önce rol aldıkları bir projede tanışan iki ünlü oyuncu kısa süre içerisinde yeni bir ilişkiye başlamış ve son dönemin gözde çiftlerinden biri haline gelmişti.

Ünlü çift özellikle beraber yaptıkları Instagram paylaşımlarıyla da büyük beğeni toplamıştı. Öyle ki son yaşanan olayda ünlü çiftin ne derece takip edildiğini ortaya koydu. Zira ünlü çift yılbaşı için gittikleri Viyana’da kaldıkları otelden bir görüntü paylaşmışlardı. Paylaşılan görüntü sonrasında çiftin Türk hayranları ise istenmeyen görüntülere neden oldu. Viyana’da olmalarına rağmen kaldıkları otelin önü bir anda hayranları tarafından sarılan ünlü oyuncular otelden çıkmayınca ise içerisi girmek isteyen hayranları ile polis arasında olaylar yaşanmıştı. Yaşanan olaylar sonrasında gözaltına alınan isimlerinde olduğu ileri sürülmüştü. Konu hakkındaki açıklama ise Fahriye Evcen’den geldi. Ünlü isim yaşanan olaylardan geç haberleri olduğunu dile getirerek hayranlarından özür dileyen bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada ise ünlü isim “Biz sonradan öğrendik. Çok üzüldük. Orada olan herkesten özür diliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Fahriye Evcen Instagram Hesabından Tablosunun Peşine Düştü
4.4 (88.07%) 119 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir