Felipe Melo Instagram Üzerinden Beğeni Toplayan Paylaşım Yaptı

| Nisan 06, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram futbolcular

Felipe Melo instagram hesabından gündeme damga vurmaya devam ediyor. Yaşadığı sakatlık sonucunda uzunca bir süredir sahalardan ayrı olan başarılı futbolcu Felipe Melo sahalara dönmek için gün sayıyor. Sürekli olarak Galatasaray’ın maçlarına gelen ve takımını yalnız bırakmayan yıldız futbolcu tedavisine de tüm hızı ile devam ediyor. Bu sezon oynamasına zor gözü ile bakılan Melo’nun eksikliğini hisseden Galatasaray’da bu konuda yeni arayışlara girmeye hazırlanıyor. Bununla beraber Felipe Melo ise sürekli olarak sosyal medya hesaplarını kullanarak arkadaşlarına ve takımına destek olmaya devam ediyor.
Bu bağlamda en son paylaşımını ise takımın aranan isimlerinden biri olan Abdürrahim Albayrak için yapan Melo Instagram üzerinden “4 senedir Galatasaray’dayım sizin kadar kulübünü seven ve futbolcuya bu kadar yakın olan birini görmedim. Ne zaman ihtiyacım olsa yanımda olduğunuzu biliyorum, bir gün buradan ayrılacağım ama sizi hiç unutmayacağım, dostluğumuz bir ömür boyu sürecek. İyi ki varsınız..” notunu paylaştı. Paylaşılan bu not ise akıllara acaba Melo takımdan ayrılacak mı sorularını getirdi. Bu yönde mesajlar gönderen birçok taraftar için her hangi bir açıklama yapmayan Melo’nun bu yönde bir karar alıp almadığı ya da takıma dönüp dönmeyeceği merak edilmeye başlandı. Uzunca sakatlık döneminden sonra nasıl bir gelişme yaşanacağı merak konusu. Yönetimin bu konu hakkında alacağı karar ise net değil.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/paylasim

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmeyi başarıyor. En son kupa maçı sonrası takım arkadaşına “Böyle goller atarsan seni hep ısırmak zorunda kalacağım” şeklinde bir paylaşım yapan Felipe Melo epey şaşırtmıştı. Bu şekilde aktif bir sosyal medya kullanımı gerçekleştiren Felipe Melo’nun ailesi de en az kendisi kadar çok dikkat çeken paylaşımlara imza atıyor. Özellikle Melo’nun eşi bu konuda kimi zaman yıldız futbolcuyu bile geride bırakıyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Yorum Kontrol Sistemini Tanıttı

Bu bağlamda Felipe Melo’nun eşinin son yaptığı paylaşım ise sevgililer günü hakkında oldu. Eşinin sevgililer gününü kutlamak için hazırlık yapan Roberta Melo hem bu anları fotoğraflayıp hem de romantik bir mesaj yayınlayıp Melo’nun sevgililer gününü kutladı. Söz konusu paylaşımda “Seninle geçirmek istediğim daha o kadar gün var ki Melo… Biz bugünü birlikte kutladık ve Tanrı’nın bizi birleştiği bu sevgi için şükrediyorum. Sonsuza kadar da bunu sürdürmek istiyorum. Seni seviyorum siyahım.” İfadelerini kullanan Roberta Melo büyük beğeni toplamayı da başardı. Sevgililer günü için yayınlanan bu mesaja Melo’nun nasıl cevap verdiği ise merak konusu. Yapılan bu paylaşımları ile de mutluluklarını ortaya koyan ikili taraftardan da beğeni toplamayı başardı.

Felipe Melo Instagram Üzerinden Beğeni Toplayan Paylaşım Yaptı
4.5 (90.47%) 451 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +