Filter Fakers İle Instagram Filtresi

| Kasım 25, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram kullanımı

Filter Fakers ile en güzel filtreler sizin olsun. Instgaram’ın ne denli fazla bir kullanım oranı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bundan en büyük neden kullanıcıların Instagram’ın özgürlükçü yapısını sevmesi. Yani istediğiniz her anın resimlerini bu platform üzerinden insanlara ulaştırabiliyorsunuz. Hal böyle olunca sadece duygularını resimlerle anlatmak isteyen kullanıcılar bile Instagram’ı tercih ediyor. Tabi tüm bunlarla birlikte Instagram kullanımını etkileyen birçok faktörde bulunuyor. Bu faktörler arasında en çok dikkati çeken ise eklediğimiz fotoğraflara yapılan düzenlemeler. Bu konuda Instagram’da uzun süre kullanılan bir yöntem bulunuyordu. Bu yöntem doğrultusunda Instagram kullanımı için gerçekleştireceğiniz resim paylaşımlarını mutlaka filtrelemeniz gerekiyor. Ne yazık ki filtreleme yapmadan resim ekleme işlemini gerçekleştiremiyordunuz. Bununla birlikte Instagram filtreleme her ne kadar resimlerin daha düzenli hale getirilmesini sağlasa da birçok kullanıcı doğallığın bozulduğunu bahane göstererek filtre uygulamasını istemiyordu.

Bu konu hakkında ısrarların üzerine sonunda Instagram’da filtre kullanmadan resim ekleyeceğiniz bir bölüm oluşturuldu. Bu konu ile ilgili oluşturulan etiket üzerinden direk olarak düzenlemesiz resim ekleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanıcıların bu konuya büyük ilgi göstermesi ne kadar başarılı bir uygulama olduğunu da ortaya koyuyordu. Hal böyle olunca birçok kullanıcı bu ilgiden etkilenmiş olacak ki kısa süre de bu etiket üzerinden binlerce resim paylaşımı yapılamaya başlandı. Tabi resimlerin doğal halleri ile paylaşılması gerçek profillerin ortaya çıkmasına da büyük oranda yardımcı oluyordu. Bunun yanında birçok kullanıcıda filtresiz resim paylaşımının yapıldığı alanda filtreli fotoğraf paylaşımlarına devam ediyordu. Böylelikle çok daha etkili resimleri doğal olarak göstermeyi planlayan kullanıcıların ise sonunda foyasını ortaya çıkaran bir uygulama yapıldı.

Filter Fakers Nasıl Kullanılır?

Filter Fakers adlı bu uygulama işle artık hangi paylaşıma filtreleme yapıldı hangisi tamamen doğal bunu ortaya çıkarabiliyorsunuz. Üstelik tek yapabileceğiniz bununla da sınırlı değil. Bunun yanında uygulama sayesinde kısa süre içerisinde filtresiz paylaşım yaptım diyerek filtreli paylaşım yapan kullanıcıların profillerine ve isimlerine de ulaşabiliyorsunuz. Kısacası Filter Fakers size her kesin foyasını ortaya çıkarma imkânı sunuyor. Tabi sizin profiliniz için içinde durum aynı olduğu için biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram İki Aşamalı Kontrolü Nasıl Geçerim?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/yabanci-bot

Filter Fakers İle Instagram Filtresi
4.5 (89.39%) 460 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +