Finansbank

Finansbank

Finansbank tüm müşterilerine her türlü bankacılık imkanını sunmak için tüm imkanları kullanmaktadır. En çok talep gelen hizmetlerden birisi olan kredi işlemi için başvuru cepten, sms yöntemiyle ve internet sitesi üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Bu işlemi hızlı ve doğru bir şekilde yapabilmek içince doğru adımları atmalı ve doğru verileri banka ile buluşturmanız gerekiyor.

QNB Finansbank olarak bilinen kuruluş müşterilerine kredi başvurularında ve diğer işlemlerde internet sitesi, müşteri temsilcileri, mobil uygulama ve şubeleri üzerinden yardımcı olmaktadır. Başvurunuzu yaptıktan sonra onaylanma için biraz beklemeniz yeterli olacaktır. Eğer kredi notu düşük birisi değilseniz kısa sürede olumlu cevap tarafınıza ulaştırılacaktır.

Finansbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank kredi başvurunuzu cep telefonunuzdan bir SMS atarak yapmanız mümkündür. Yapmanız gereken kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj atmak olacaktır. Banka sizi inceledikten sonra ne kadar kredi imkanı sunacağı hakkında bilgiyi tarafınıza ulaştıracaktır.

  • Telefonunuzda mesaj kısmını açık TC kimlik numaranızı yazın,
  • Devamında başka bir şey yazmadan 5030’a mesaj atın,
  • Örnek olarak “12345678901” yazıp gönderilecek numara kısmına 5030 yazıp gönder tuşuna basmalısınız.

Bu tam anlamıyla bir başvuru değil. Aslında sizin bankanızın gözünde kredi limitinizi öğrenme şansınız. Eğer banka size onay mesajı atarsa yapmanız gerekenleri orada paylaşacaktır. Ayrıca toplam ne kadar limitte kredinizin onaylanacağı da bildirilecektir.

finansbank kredi

Finansbank Cepten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank ihtiyaç kredisi için başvurunuzu müşteri temsilcisini arayarak ya da mobil uygulamayı kullanarak da cep telefonunuzla yapabilirsiniz. Aramaya yaparak başvuru yapmak isteyen müşterileri için banka 7 gün 24 saat aktif olan Alo Kredi hizmeti vermektedir. Bu hizmeti alabilmek için 0850 220 8 573 numarasını aramanız gerekmektedir. Dakikalar içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bununla birlikte eğer banka müşteriyseniz başvurunuzu mobil uygulama ile de yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra krediler kısmına gelip, kredi başvuru sekmesine tıklamalısınız. İhtiyacınız olan kredi türünü ve başvuru miktarını tercih edip onaylamanız gerekmektedir. Dakikalar içerisinde size bu konuda olumlu bir geri dönüş yapılacaktır. Bankalar bu konuda sanıldığından daha aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

Finansbank İnternet Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank internet sitesi üzerinden kredi başvurusuna izin vermektedir. İhtiyaç, taşıt ve konut kredileri başvurularınızı başvuru ekranı üzerinden gerekli olan bilgileri paylaşarak dakikalar içerisinde yapmanız mümkündür. Bunun için illa banka müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Sizden istenecek bilgiler aşağıda ki gibidir.

  • TC kimlik numaranız
  • Doğum tarihiniz
  • Cep Telefonu numaranız
  • Başvuru esnasında paylaştığınız bilgileri onaylıyorum tuşunu işaretlemeli,
  • Son olarak da “Hemen Başvur” tuşuna basmalısınız.

Bunları yaptıktan sonra telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. Mesajda yazan kodu doğru noktaya yazdıktan sonra onaylamalı ve sizden istenecek olan bilgileri paylaşmalısınız. Kişisel bilgilerim, çalışma bilgilerim ve iletişim bilgilerim kısımlarını doldurmanız gerekiyor. Başvurunuzu ileri tuşuna basarak tamamlayabilir ve kredi başvurunuzu yerine getirebilirsiniz.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir