Floyd Mayweather Yine Paylaşımı İle Olay Yarattı

| Aralık 05, 2014 | Genel| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Boks dünyasının yenilmez isimlerinden bir tanesi olan Floyd Mayweather kariyerinde yükselmeye sürekli devam ediyor. Şuan için hiçbir yenilgisi bulunmayan ünlü boksörün maçları kadar Instagram paylaşımları da oldukça büyük ilgi görüyor. Genelde kazandığı paralar ile ilginç fotoğraflar paylaşan Floyd Mayweather Instagram takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirilse de bu tarz paylaşımlarına devam ediyor. Tüm tepkilere rağmen bu takipçilerinin görgüsüz olarak nitelendirdiği paylaşımlarına devam eden Floyd Mayweather daha önce bir parti ve 10 kadın ile bir paylaşım yapmıştı. Yaptığı bu paylaşımdan sonra ise parti ile ilgili detayları içeren bir Instagram paylaşımı daha geldi.

Yeni yapılan ınstagram paylaşımında Floyd Mayweather, parti kızlarından birine sırtını keseletti. Oldukça ilginç görüntülerin bulunduğu paylaşım hem çok kişi tarafından tepki çekti hem de kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Gelen tüm olumsuz yorumlara rağmen ünlü boksörden her hangi bir açıklama yapılmazken her ne kadar sevilmese de ünlü boksörü bir hayli fazla kişi takip etmeye başladı. Ünlü boksör bu sayede fenomen olma yolunda ilerlemeye de başladı. Artık birçok kullanıcı zenginliği ile ön plana çıkan Floyd Mayweather nasıl paylaşımlar yapacağını merak ediyor.

Instagram’ın zengin isimleri her daim ilgi çekmeyi başarmışlardır. Bu isimler ise genelde zenginlikleri ve yaşamları ile ilgili detaylar hakkında paylaşım yaparlar. Söz konusu bu paylaşımlar ise büyük ilgi çekmeyi başarıyor. Tabi bu zengin kişiler birde ünlü olunca bu sefer Instagram üzerinden bir fenomen haline geliyorlar. Floyd Mawyweather tamda bu tanıma uyan isimlerin başında geliyor. Boks dünyasının yıldız ismi olarak adlandırılan Floyd Mawyweather en a yaptığı iş kadar sosyal medya üzerinden de konuşuluyor.

Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Sosyal medya da yaptığı zenginlik paylaşımları ile bir anda fenomen haline gelen ünlü boksör beğeni topladığı kadar da tepki çekiyor. Özellikle son dönemde ünlü boksörün yatağına serilmiş dolarlar ile birlikte fotoğraflarını paylaşması büyük bir yankı uyandırmıştı. Birçok kesim tarafından bu davranışın görgüsüzlük olarak adlandırılması ve ünlü boksöre sürekli olarak eleştirilerin gelmesi ise Instagram üzerinden Floyd Mawyweather’ın açıklama yapmasına neden oldu. Bir süredir tepki gören isim açıklamasında ise şaşırtıcı ifadeler kullandı. Zengin olduğunu ve bunu hak etmek için gereken her şeyi yaptığını söyleyen ünlü isim zenginlik suçsa kendisinin asılması gerektiğini belirtti. Bu açıklamalardan sonra da tepki gören ismin şimdi ki hamlesinin ne olacağı ise büyük merak konusu olmaya başladı. Bunun yanında ünlü boksöre destek veren isimlerde yok değil. Ama oldukça azınlık bir grup olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Yeni Facebook Güncellemesi Yolda

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/abone

Floyd Mayweather Yine Paylaşımı İle Olay Yarattı
4.5 (90.09%) 464 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +