Emre Çolak Instagram Hesabından Galatasaray’a Veda Mesajı

| Mayıs 28, 2016 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Emre Çolak Instagram mesajı

Emre Çolak Instagram paylaşımı ile Galatasaray takımından ayrılığı ile açıklamada bulundu. Sezonun son maçında Fenerbahçe ile kupa mücadelesi veren Galatasaray. bulduğu tek golle ligi altıncı sırada bitirmesine rağmen kupayı ezeli rakibinden almayı başarmıştı. Türkiye Kupasının da kazanılmasının hemen ardından takımda artık bir bir ayrılıklar yaşanmaya başladı. İlk olarak takıma büyük umutlar ile gelen kiralık oyuncu Jason Denayer takımdan ayrılacağını Instagram hesabından açıklamıştı. Şimdi ise bir diğer sarı kırmızılı futbolcu Emre Çolak transferin sonrasında veda açıklaması yaptı. Transferi kesinleşen ve Galatasaray’dan ayrılan isim söz konusu veda açıklamasını ise Instagram hesabından yaptı.

Söz konusu paylaşımında Galatasaray forması ile çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü futbolcu paylaşımına ise “Kapısından içeri adım attığımda 11 yaşındaydım. İlk günden itibaren anladığım bir şey vardı. Bir gün  Ali Sami Yen Stadı’nda oynamalıydım. İlk zamanlar sadece içinden seken topları toplayarak yaklaşabildiğim o sahaya çıktım. Galibiyetler yaşayan takımın parçası oldum. Tribünlerden yükselen ismimi duydum. Her defasında sırtıma geçirdiğim formanın ağırlığını hissederek hareket etmeye çalıştım. Florya’da bize öğretilen doğruları sergilemek için çaba gösterdim. İyi günler olduğu gibi kötü günler de gördük. hep beraber. Hepsinin de üstesinden geldik. İnsanın hedefleri yaşadıklarıyla büyüyor.  Galatasaray ile şampiyon olmak, 11 yaşındaki o çocuğun bile hayallerinden fazlasıydı.

Taraftarları Duygulandıran Anlamlı Veda

Kulübüme bizim için büyük anlamı olan  Türkiye Kupası ile veda etmek de öyle. Şimdi aradan geçen 14 yılın ardından her karışını ezbere bildiğim, bir parçam gibi hissettiğim  Florya Metin Oktay Tesisleri‘nden ayrılık vakti. Benim üzerimde emeği olan, sadece bir futbolcu olarak değil insan olarak da beni büyüten tüm büyüklerime hikayenin başlangıcında yer alan Atışalanıspor’daki Emin Tetikli hocam nezdinde tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, Florya çalışanlarına ve bana destek olan herkese çok teşekkür ederim.  Galatasaray’ı ve sizleri çok sevdim. Artık  İspanya’da  Deportivo de La Coruña başarısı için mücadele edeceğim; ama kalbim her zaman sizlerle olacak.” İfadelerine yer verdi. Uzun yıllardır Galatasaray olmasın karşın veda kararı alan genç ismin paylaşıma taraftarlardan da birçok mesaj geldi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Samsung Kullanıcılarına Büyük Müjde
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +