Gençlik Filmleri

Gençlik Filmleri

Genç yaşlarda filmleri tekrar tekrar ziyaret etmemizi sağlayan şey nedir? Belki de o yaştaki duyguların çok ham ve güçlü olması, yıllar sonra bile bize bir izlenim bırakmalarıdır. Ne olursa olsun, gençlik filmleri tadını çıkarmak için genç olmanıza gerek yok.

İster aşk acısı çeken bir romantizm, ister garip bir kederli komedi, her şeyi kapsayan bir melodram ya da liseyi genel olarak toplum için bir metafor olarak kullanan bir film isteyin, aşağıda sizler için derlediğimiz birçok gençlik filmleri mevcut! Hadi gelin hep birlikte gençlik filmlerine bir göz atalım.

  • Banana Split (2020)

Dylan Sprouse’un büyük film geri dönüşü burada ve Banana Split tamamen beklemeye değer. Nick (Dylan) ve April (Hannah Marks), liselerinin bitmesine 2 yıl kala, büyük ayrılıkları onları ayırıncaya kadar birlikte oldular. Ancak April Nick’in yeni kız arkadaşı Clara (Liana Liberato) ile arkadaş olmaya karar verir. Bu komik filmde neler olacağını hayal bile edemeyeceksiniz.

  • Booksmart (2019)

Beanie Feldstein ve Kaitlyn Dever, bu karakterleri hayata geçirdiklerinde onlarla birlikte olmanızı dileyecek bu komik ve büyüleyici komedide sizi yüksek sesle güldürecekler. Amy ve Molly, mezuniyetten önceki gece lisede ne kadar çok şey kaçırdıklarını fark ederler ve sınıf arkadaşlarına veda etmeden önce son günlerinden en iyi şekilde yararlanmaya çalışırlar.

gençlik filmleri
  • High School Musical (2006)

High School Musical nihai Disney serisini başlattı ve hepimizi Vanessa Hudgens ve Zac Efron’a aşık etti. Basketbol yıldızı Troy Bolton, kendisi olmak ya da herkesin onu her zaman gördüğü kişi olmaya devam etmek arasında zor bir kararla karşı karşıya kalır.

2010 Sonrası En İyi Filmler

  • Stuck in Love (2012)

Stuck in Love, Borgens ailesinin sürekli değişen aşk hayatlarıyla kariyerlerinde farklı yollara giderken neler yaptığını gösterir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

  • Your Name (2017)

Görsel olarak çarpıcı film, aniden beden değiştirmeye başlayan iki genci takip ediyor. Bu iki genç birbirlerine aşık olur ama adlarını hiç bilmedikleri ve hatta tanımadıkları halde birbirlerini bulmaya çalışırlar.

  • Love, Simon (2018)

Nick Robinson, arkadaşlarına ve ailesine sahip çıkmaya korkan, ancak beklenmedik bir yerden sevgi bulan bir genç olan Simon’u canlandırırken bu rolde kalplerimizi çalıyor.

  • The Perfect Date (2019)

Noah Centineo, Laura Marano ve Camila Mendes’un oynadığı film, Steve Bloom’un The Stand-In adlı bir romanından uyarlandı. Film, Brooks adında, üniversitede para kazanmanın akıllıca bir yolunu bulan birini konu alıyor. Brooks, sahte bir tarih olarak hizmetlerini sunduğu bir uygulama oluşturur, ancak biri için gerçek duygular beslemeye başladığında planı karmaşıklaşır.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir