Gizem Hatipoğlu Instagram Paylaşımı İle Anlamlı Mesaj Verdi

| Mayıs 07, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Survıvor All – Star heyecanı tüm heyecanı ile devam ediyor. Gizem Hatipoğlu Instagram paylaşımında verdiği mesaj hayranlarını şaşırttı. Adaların birleşmesinin ardından işk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında son konseyde yaşanan gelişmeler heyecanı daha da arttırmış ve yarışmanın farklı bir boyuta taşınmasına neden olmuştu. Hakan ile Pascal arasında yaşanan tartışmalar nedeni ile bir grup Hakan’ın adını yazmış ve il adaya olarak Hakan SMS oylamasına çıkmıştı. Herkes Hakan’ın grubundan birilerinin gideceğini düşünürken beklenmedik bir gelişme oldu ve Serenay’ın birinci olarak aday gösterdiği Pascal adaya veda etti. Bu aşamadan sonra ise sosyal medya da oylama büyük yankı uyandırdı. Hakan’ın eşi Gizim Hatipoğlu da söz konusu oylama ile ilgili olarak Instagram sayfasından açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında “Son konseyde üzücü konuşmalar yaşanmış olsa da bunun bir yarışma olduğunu hiç bir zaman unutmamak gerekir. Paylaşılanlar, arkadaşlıklar her zaman bakidir. Çünkü şunu çok iyi hatırlıyorum ki Hakan yarışma öncesi seninle ilk tanışmasından sonra bana gelip seni çok sevdiğini ve iyi anlaştığınızı söylemişti. Ben ne yasanmış olursa olsun kalbinden kötülük geçmediğine eminim. Her şeyin hayırlısı olsun. Yolun açık olsun #PascalNouma” ifadelerine yer veren isim böylece bir kez daha eşine destek oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Geçtiğimiz senelerde Surrvıvor’a beraber katılan çift Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu yarışmadan sonra dünya evine girmişti. Oldukça mutlu bir evlilikleri olduğunu her fırsatta belirten ünlü çift bir süredir ise ayrı kalmak zorunda. Çiftin ayrı kalmasının nedeni ise Hakan Hatipoğlu’nun Survıvor All – Star’a katılması oldu. Eşini her fırsatta destekleyen Gizem Hatipoğlu ise Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla eşine destek olmayı amaçlıyor. Bu bağlamda birçok paylaşım yapan ünlü isim son paylaşımını ise adadan kısa süre önce ayrılan Merve Oflaz ile yaptı. Yakın arkadaş oldukları bilinen ikilinin Survıvor’dan sonra ilk buluşmasında gelen bu paylaşım için Gizem Hatipoğlu’nun takipçileri de birçok yorum göndermeye başladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Dokun Bana Yarışması Kazananları Belli Oldu

Bu arada sosyal hayata adadan sonra sıkı bir giriş yapan Merve Oflaz’ın son hali de dikkatlerden kaçmadı. Söz konusu paylaşımda Merve’nin “Hakan’a sözüm vardı” ifadesini kullanarak Gizem Hatipoğlu’nu öpmesi de gözlerden kaçmadı. Adada birleşme vakti gelirken yarışmacıların nasıl bir yol çizeceği her ne kadar şuan için merak unsuru olsa da söz konusu paylaşımlarda gösteriyor ki her zaman için yarışmacılara ailelerinden destek gelecek gibi. Zira bu yönde birçok paylaşım yapılıyor. Sadece ünlüler adası ile ilgili de değil gönüllüler içinde bu yönde birçok Instagram paylaşımı yapıldığı söylemek mümkün.

Gizem Hatipoğlu Instagram Paylaşımı İle Anlamlı Mesaj Verdi
4.5 (89.67%) 335 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +