Gökçen Paprika Ve Esra Eron Arasındaki Sosyal Medya Savaşı Devam Ediyor

Instagram ünlüler

Magazin basınında büyük yer bulan olaylardan iddialara göre Murat Aşık eşi Esra Eron ile sevgilisi Gökçen Paprika yüzünden ayrılmıştı. Bununla birlikte iki kadının kavga ettikleri de gelen haberler arasında yer alıyordu. Şimdi ise ikili arasındaki bir nevi laf savaşı yeniden başladı. Söz konusu atışmayı başlatan ise Gökçen Paprika oldu. Gökçen Paprika Instagram hesabından “Kıyamam… Anca mal mal bakarsın” gibi bir ifade kullandı. Bununla birlikte paylaşımı Esra Eron üzerine alındı. Bunun üzerine Eron kendi Instagram hesabından “Ben geçmişi dürdüm büktüm çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir. Bilmem Anlatabildim mi? Güzel kız maşallah sana” ifadelerini kullandı.
Bu aşamadan sonra ise ikili arasındaki ipler iyice gerildi. Instagram hesabında paylaşılan mesajı gören Gökçen Paprika bu kez kendisi bir mesaj yayınladı. Üslubunu biraz daha sertleştiren Gökçen Paprika bu kez “Arkanızdan konuşanlara kızmayın. Neticede muhatap olacakları yeri iyi biliyorlar” ifadelerini kullanarak bir paylaşım yaptı. Paylaşımdan sonra ikili arasındaki sular durulmadı. Bu paylaşımı ile yetinmeyen Paprika, ardından sayfası üzerinden uzunca bir mesaj daha yayınladı.

Paprika’dan Açıklama

“Durup dururken üstümden gündem yaratmayı başaranlara selam olsun, ne kuyruk acısıymış… Birilerine laf çarparken önce bir aynaya bakmalı insan… Evet, ben gece kulüplerinde işletmecilik yaptım, partiler düzenledim ve hep üzerine koyarak bu yaşıma geldim Yani hiç asalak olmadım. Geceleri çalışmak zordur ama ben bu zorlukların üstesinden gelmişken arkamdan atılan iftiralara, karalamalara gülüp geçmekten öte bir şey yapmam. Evet, bir beraberliğim var, gülmeyen bir yüzü güldürüyorum. Mutsuzluğa alıştırılmış bir adamı mutlu ediyorum. Ha bunları yaşarken ondan sadece sevgisini alıyorum. Evet, ben başarılıyım, ben mutluyum biliyorum ki kıskanılıyorum… Sizlere tavsiyem de fesatlığı bırakıp sadece önünüze bakmanız. Ha eğlenmeye devam edin diyorsanız tıpkı dediğiniz gibi eğlenmek benim işim zaten. Kıssadan hisse yel kayadan toz alır. Siz konulmaya, ben inadına mutlu olmaya devam edeceğim. Zira siz benim kaale aldığım kadar varsınız belki de hiç yoksunuz” ifadelerine yer verdiği mesajla Gökçen Paprika daha uzun sürre kavgayı gündemde tutacak gibi gözüküyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Mandy Capristo Instagram’a Geri Döndü

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-yorum-satin-al

Gökçen Paprika Ve Esra Eron Arasındaki Sosyal Medya Savaşı Devam Ediyor
4.5 (89.43%) 437 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +