Gökhan Gönül Instagram Asılsız Haberlere Sert Çıktı

Instagram futbolcular

Fenerbahçe’nin en başarılı kanat oyuncularından biri olan Gökhan Gönül Instagram hesabından hakkında çıkan asılsız haberelere sert çıktı. Ünlü futbolcunun çok başarılı bir sezonun ardından yeni sezonda sahada yer almamasının nedeni ise yeni transferler değil sakatlığı olmuştu. İlk etapta bu şekilde devam eden süreç sonrasında Gökhan Gönül tamamen iyileşti. Son iki maçtır, iyi performansı ve tamamen iyileşmesine rağmen takımda yine yer bulamayan başarılı oyuncu hakkında artık yeni bazı haberlerde çıkmaya başladı. Teknik direktörün bu yönde aldığı kararlar eleştirilirken ünlü oyuncu için de morali oldukça bozuk haberleri yapılmaya başladı. Hatta haberlere göre ısınma sırasında taraftarın tribünlere çağırmasına bile Gökhan Gönül cevap vermemişti.

Bu iddialara ise Gökhan Gönül Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla cevap verdi. Taraftarın tribünleri doldurduğu bir resmi paylaşan başarılı futbolcu “Maç öncesi ısınmaya çıkmayan Gökhan taraftarın tezahüratına karşılık vermeyip tribüne gitmedi yazıyorsunuz. Nasıl saçmaladığınız yazdığınız yazının içinde aslında. Sahada olmayan biri nasıl tribüne gidebilir? Bu tarz haberlere lütfen itibar etmeyin.” İfadelerini içeren bir açıklama yaptı. Yapılan bu açıklama sonrası Fenerbahçe taraftarı ise ünlü futbolcuyu mesajlarıyla destekledi. Bunun yanında başarılı kanat oyuncusunun ne zaman sahalara yeniden dönüş yapacağı merak konusu oldu. Bu karar için ise henüz net bir açıklama gelmedi.

Gökhan Gönül Hakkındaki İddalara Cevap Verdi

Sezonun bitmesiyle beraber en çok konuşulan futbolculardan biri olan Gökhan Gönül hakkında sürekli yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı. Ortaya atılan iddialar ise başarılı futbolcunun transferi ile ilgili olmuştu. Zira Fenerbahçe ile yeniden sözleşme imzalamayan Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a gideceği ve buradan da rekor bir ücret alacağı iddia edilmişti. Fakat başarılı futbolcu her konuşmasından bu iddiaları yalanladı. Son olarak Instagram hesabından bir açıklama yapan isim hedefinin Avrupa olduğun belirtmişti.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Selçuk İnan Instagram Hesabından Kız İsteme Heyecanını Paylaştı

Fakat tüm bu açıklamalara rağmen Gökhan Gönül için yeni iddialar gelmeye devam etti. Hal böyle olunca başarılı futbolcu da bir kez daha Instagram hesabından açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Son dönemde benim ve menajerim ile alakalı birçok iftira, karalama, itibarsızlaştırmaya yönelik yalan haberler bilinçli olarak yaptırılmakta ve kötü algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bunların kim olduklarını, neden ve ne için yaptırıldığını en az sizler de benim kadar iyi biliyorsunuz. Ülkem için hizmet ettiğim dönemde bile bunların yapılıyor olmasının kendilerinden başka kimseyi düşünmedikleri gerçeğini göstermektedir. Uzun süredir benimle alakalı çıkmış ve çıkmaya devam da edecek asılsız haberlere lütfen itibar etmeyin. İfadelerine yer veren başarılı isim bir kez daha kendisi hakkında yapılan yalan haberlere itibar edilmemesini istedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/izlenme

Gökhan Gönül Instagram Asılsız Haberlere Sert Çıktı
4.5 (89.81%) 261 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +