Gonca Vuslateri Instagram Üzerinden Eleştirilere Cevap Verdi

Gonca Vuslateri Instagram Üzerinden Eleştirilere Cevap Verdi

“Yalan Dünya” dizisiyle bir anda popüler olan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri Instagram hesaplarından sıkı bir şekilde eleştirildi. Ünlü ismin eleştirilmesinin nedeni ise ardı ardına gelen kötü haberlere karşı hiçbir açıklama ya da paylaşım yapmamış olması. Genel anlamda birçok kullanıcı ve diğer ünlülerin şehit haberleri için paylaşımlar yapmasına rağmen Gonca Vuslateri’nin sessiz kalması eleştirilirken ünlü isimde sonunda bu iddialara cevap verdi.

Instagram üzerinden yaptığı açıklamada “Yorumlar geliyor … Ara ara “neden şehitlerimizle ilgili fotoğraf paylaşmıyorsun?” “Neden kıyıya vuran çocuğu paylaşmıyorsun?” “Neden sen de üzülmüyorsun”… Gerisi küfürler… Hakaretler… hakaretler… İnsanın kalbini boğazına saplayan cümleler bakıldığında ..lakin az çok okumuş , az çok da son bir kaç yılda huzurlu olmak için sükuneti kendime armağan ettiysem… Eğer “sosyal paylaşım alanlarında” gündemin ağır basan başlıklarına değinmiyorsam devamlı… Fiziksel anlamda bir şey yapmak istemeyişimdendir. Kalbimi acıtan şeyi kalbimde yaşatmak ve internetimi kullanırken de tüm hayatımda yaptığım gibi bana iyi gelecek olan şeyleri seçmemden kaynaklıdır… Babası, dedesi, amcası, dayısı, eniştesi subay, yarbay olan bir ailenin çocuğuyum. Resmi bir törenle defnedilmeleri ulusal anlamda yas içinde ülkemizi savundukları bilincini keşfetmemiş olamam.

Instagram Hesabından Detaylı Açıklamada Bulundu

Bu yüzden kimi apolitik tuhaf insanların son donemde hiçbir şey hakkında “konuşamayışlarından” dolayı şehit haberlerini bağıra bağıra gözümüze sokmalarından sıyırıp onurumu, o evlatlar için ağlayan annelere … Evladının cansız bedenini kıyıdan alan babaya… Bütünüyle dışlanan tekmelenen göçmen çocukların trafik lambalarını lunaparka çeviren gözlerine: Kalbimizi elimize verip yumruğumuzu sıktıran bu acı dolu günleri bir de sosyal paylaşım alanlarından yayarak günlerce günlerce defalarca hatırlatmamayı istemeyi bir borç bilirim. Acının ve evrenin planını biz yazmadık. Kimseyi paylaşım önceliği konusunda yargılayamayız. Herkesi çok seviyorum. Müthiş bir linç enerjisi var ülkede. Buna dur diyecek bir güç yaratmalıyız. Sevgiyle… Adaletle… Yardımlaşarak… Gel kardeşim diyerek… Eğer böyle olmayacaksa, ben ölürsem cenazemde rica ediyorum yakanıza kendi fotoğrafınızı asın çünkü siz de yaşamıyorsunuz demektir. Sevgi ile ışık ile güzellik ile #cevirbasicemaledogru #love kocaman sevgi barış ve huzur gönderiyorum kalplerinize.” İfadelerini kullandı. Bu açıklamalardan sonra da bazı kullanıcılar ünlü ismi eleştirince takipçiler arasında da atışmalar yaşandı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Zahide Yetiş Instagram Anneler Günü Paylaşımı

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/facebook/5-yildiz-degerlendirme

Gonca Vuslateri instagram paylaşımları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medyanın gücü giderek artmaya başladı. Öyle ki artık hemen her alanda artık sosyal medya platformları kullanılıyor. Hatta birçok kullanıcı kendileri hakkındaki sırları bile bu platformlar üzerinden paylaşmaya başladı. İşte son yapılan paylaşımda bu duruma en büyük örnek. Yalan Dünya dizisinin sevilen oyuncularından biri olan Gonca Vuslateri, bu bağlamda yaptığı Instagram paylaşımı ile büyük bir şaşkınlık yaratmayı başardı.

Yaptığı fotoğraf paylaşımında Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın mezarı başında duran Vuslateri, yaptığı paylaşım ile birlikte attığı mesajda Gaffar Okkan’ın akrabası olduğunu belirtti. Duruma oldukça şaşıran takipçileri ise baş sağlığı dileklerini ünlü oyuncuya ilettiler. Bununla birlikte uzun bir mesaj paylaşan ünlü oyuncu mesajında şu ifadeleri kullandı, “Ali Gaffar Okkan. Amcam. 18 Kasım 1997’de Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü görevine başlamış. Diyarbakır’a gelince 3 gün boyunca telsiz konuşmalarını dinlemiş. Polisin halka uyguladığı davranışları tespit ettikten sonra, telsizden anons geçmiş: ‘3310 konuşuyor. Tüm birimlere, Diyarbakır halkına eziyet edeni yakarım.’ 3310. Öldürüldü. Saygıyla anıyoruz! Yine!” Bu mesajı ile kısa süre içerisinde büyük övgü toplayan ünlü oyuncu ise iyi dileklerini sunan tüm hayranlarına teşekkür etmeyi de unutmadı.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gonca Vuslateri Instagram Üzerinden Eleştirilere Cevap Verdi
4.5 (89.23%) 91 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir