Gratis Nedir? Gratis Kime Aittir?

Gratis Nedir? Gratis Kime Aittir?

Gratis, ülkemizde hizmet veren kişisel bakım ürünleri satan mağazalardan birisidir. 2009 yılında hayatımıza giren marka kısa sürede hızlı bir şekilde büyüyerek ülkemizin 79 farklı ilinde hizmet vermeye başlamıştır. Bunun yanında 600 farklı mağazaya sahip olan kurum internet üzerinden de ürün satışı yapmaktadır.

Gratis ilk mağazasını İstanbul’da bulunan Metrocity AVM içerisinde yapmıştır. Farklı mağaza tasarımı, kullanılan ileri teknoloji sistemler, dinamik ve yenilikçi yapısıyla insanların dikkatini çekmiştir. Ürün çeşidinin 30 binin üzerinde olduğu bilinen mağazalar zincirinde hesaplı ürünlerin yer alması kadınların mağazaya olan ilgisinin iki katına çıkmasına neden olmuştur.

Gratis Kime Aittir?

Gratis kurulduğu andan itibaren Sedes Holding çatısı altında hizmet vermektedir. 2002 yılında Demir Sabancı tarafından kurulan Holding’in bünyesinde birçok alt yatırım şirketi vardır. Gratis’in yanı sıra Sedes Sigorta, Odesa, Döysa Air ve Sedesco şirketleri bulunmaktadır. Bunun yanında Amerika ve Türkiye’nin farklı yerlerinde gayrimenkullere de sahiptir.

Gratis kelimesi İngilizce tabanlı bir kelimedir. Türkçe karşılığıysa “bedava” olarak geçmektedir. Bu isim tercihi satılan ürün ve izlenen politika ile karşılaştırıldığında çok doğru bir adım olarak öne çıkmaktadır. Satış yapan tüm mağazalarında ve internet sitesi içerisinde sürekli olarak farklı kampanyalar ve indirimler düzenlenmektedir. Bu sayede piyasanın çok altında ürünler satıldığına dair bir algı oluşmuştur.

Gratis İçerisinde Satılan Ürünler?

Gratis içerisinde satılan 10 binin üzerinde ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ana başlıklar ile birbirinden ayrılmaktadır.

  • Makyaj
  • Cilt Bakım
  •  Saç Bakım
  •  Sağlık & Hijyen
  • Parfüm & Deodorant
  • Erkek Bakım
  • Ev & Yaşam
  • Anne & Bebek
  • Outlet

Bu başlıklar firmanın sattığı ürünlerin birbirinden ayrılmasını sağlamaktadır. Erkek Bakım kategorisine bakıldığında alt başlıkları görmek mümkündür. Erkek tıraş ürünleri, tıraş bıçakları & yedekleri, erkek duş jeli, erkek cilt bakım, sakal & bıyık bakım gibi farklı ürünleri görmek mümkündür. Diğer başlıklar içinde ayrı seçenekler görülecektir. Bu sayede insanlar istedikleri ürünü daha hızlı bir şekilde bulma ve düzenlenen kampanyalar sayesinde daha hesaplı bir şekilde alışveriş yapma şansına sahip olmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: SSD Ne İşe Yarar?

gratis

Gratis Kampanyalarından Nasıl Faydalanır?

Gratiss satış stratejisi olarak her zaman hesaplı ürünleri sunmakta bunun içinde kampanyalar yapmaktadır. Firma tarafından düzenlenen kampanyalardan faydalanmak çok basittir. Çünkü bu kampanyalar belirli dönemler arasında sunulmaktadır. Kampanya ay içerisinde yapılmaktadır.

Ağustos ayı boyunca indirimde olan ürün için önümüzde ki ayda yerini farklı bir ürünü alacağını yakın takip edenler bilecektir. Firma ayrıca belirli bir limitin üzerinde alışveriş yapan müşterilerine kargo ücreti almadan ürünlerini ulaştırmaktadır.

Ülkemizin her yerinde bulunan mağazaları sayesinde aynı kampanyalara o mağazalar içerisinde bulmak ve istenilen ürünü daha ucuza almakta mümkündür. Web sitesi üzerinde 24 saat kesintisiz hizmet veren marka mağazalarında saat 10 ile 21 arasında hizmet vermektedir.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Gratis Nedir?

Gratis ülkemizde hizmet vermekte olan kozmetik mağazalar zinciridir.

Gratis İndirimleri Ne Zaman?

Gratis indirimleri genellikle kadınlara özel günlerde yapılır. Ayrıca Kasım ayında Mor Perşembe adında bir indirim günü bulunur.

Gratis Online Satış Yapıyor mu?

Gratiss mağazalar zinciri olarak internet üzerinden de online satış hizmeti sağlamaktadır.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir