Gülben Ergen İşkence Gören Çocuklara Ziyaret

Instagram ünlüler

Türkiye’yi sarsan haberde Kayseri’de bir üvey anne iki küçük çocuğuna işkence etmiş ve babanın koyduğu gizli kamera ile yakalanmıştı. Tüm Türkiye’nin bir anda gündemine oturan olay sonrasında gerek basında gerekse de sosyal medyada birçok ünlü isim olaya tepki mesajları göndermeye başlamıştı. Gülben Ergen’de bu isimlerden biri olmuş ve anneyi sert sözlerle Instagram üzerinden eleştirmişti. Başarılı isim tüm bu paylaşımlarının ardından ise hala tedavisi devam den çocukları ziyarete gitti.

İşkence gören kardeşleri ziyaret eden isim ziyareti sırasında çektiği resimleri de yine Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımlarına “Bizim, adını ‘Sihirli öpücük’ koyduğumuz bir sırrımız var. Evlat, benim burnumu öperken, ben onun çenesini öpüyorum, sonra hemen tam tersi, ben evladın çenesini öperken, o benim burnumu öpüyor. İşte sihirli öpücük böyle bir şey. İçine gömdüklerini dışarı çıkartabilmesi için, gördüğü şiddetin bedelini ve yükünü bir ömür boyu taşımaması için uzun soluklu bir yol bu. Hani güzel çocuk derler ya, tablo gibi güzel ama, dökme bir biblo kadar güzel burnu, çekik gözleri, aydınlık, nurlu yüzü… o kadar ama o kadar kıyılmaz ve kutsal bir güzelliği var ki… Babaannesinin, babasının, her şeyi en net ve ezbere bilen ablasının -sekiz yaşında- kıymetlisi…

Gülben Ergen Çocukların Sorunlarını Dinledi

İdrar kesesi patlayıp hastaneye zor yetişecek kadar ağır darbeler aldığı günden sonra iki ay hastaneden çıkamamış. Beş ayrı, evet beş ayrı ameliyat geçirmiş. Ayaklarını bana öptürmekte direten, çorabını hiç çıkartmayan, sabah gözünü açıp önce çorabını giyen bu evlat. Saklıyor falakaya uzattığı mis gibi minicik ayaklarını. Kayseri’de, bu dünya güzeli çocukların yaşadıkları; bir filmde izlesek, ‘Böyle de senaryo mu olurmuş, senarist nasıl bir ruh hali içinde yazmış’ diye inanmakta zorlanacağımız zor ve ağır bir hikaye… İki yaşında öz annenin gidişi ile başlayan, şimdi babasının kucağından bir dakika bile inmeyen, bir akıl küpü yorgun bilge… Şeytanın insan kılığında canavara dönüşmüş hali o kadının aldığı ya da alacağı cezaya değil bu hüzünlü, minik ailenin yaralarının nasıl sarılacağına gömülmek ve evladın yüzünü ‘önemle’ sakınmak gerekiyor… Eğitimi için, yaşıtlarıyla parka çıkabilmesi için, sosyalleşebilmesi için… Böyle ne kadar çocuk vardır kim bilir.” İfadelerini de ekleyen ünlü isim olaya ne kadar üzüldüğünü d bir kez daha göstermiş oldu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Virüs Temizleme Programı Nedir Ne İşe Yarıyor En İyi Hangisi?

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/begeni

Gülben Ergen İşkence Gören Çocuklara Ziyaret
4.5 (89.44%) 498 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir