Gülben Ergen Instagram İsyanı

| Kasım 28, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Sürpriz bir evlilik ile dünya evine giren Gülben Ergen Instagram  magazin gündemine oturmuştu. Evlilikten sonra ise en az evliliği kadar ünlü ismin balayı da olay yaratmıştı. Sıradan bir balayı yapmak istemeyen ünlü çift radikal bir karar alarak balayı için kutsal topraklara gitmeye karar vermişti. Birçok kesim tarafından tepki ile karşılanan karar sonrası ikili hac görevlerini yerine getirmiş ve ardından ülkemize dönmüştü. Bu sırada sosyal medyayı aktif olarak kullanan Gülben Ergen Hac ziyareti ile ilgili Instagram paylaşımları yapmaya başlamıştı. Yapılan bu Instagram paylaşımları ise bazı kesimler tarafından gösteriş ve reklam çabaları olarak değerlendirilmişti.

Henüz bu tartışmalar devam ederken Gülen Ergen ülkemize döndükten sonra yapmaya başladı yeni paylaşımlar ile tekrar gündeme gelmeyi başardı. Instagram hesabı üzerinden dekoltesi bol sahne kıyafetleri ile çekilmiş pozlarını paylaşan Gülben Ergen’e Hac fotoğrafları ile bu yeni dekolteli resimler aynı hesapta olduğu için tepki gelmeye başladı. Hac’ı kendisine reklam olarak kullanması şeklinde birçok yorum gelince ise Gülben Ergen sinirlendi. Aşırı gelen tepkiler sonucu neye uğradığını şaşıran ünlü isim birde bu tepkilere küfürler eklenince Instagram hesabını gizledi. Artık hayranları dahil kendi takip ettiği insanlar dışında Gülben Ergen’in Instagram hesabını kimse göremeyecek. Radikal bir karara imza atan Ergen, bunun üzerine diğer sosyal medya platformlarından da tepki çekmeye başladı. Aktif bir şekilde sosyal medya kullanan ünlü isme hayranları da büyük tepki gösterdi.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-yorum-satin-al

Bir süredir mütevazi bir hayat yaşadığını dile getiren ve sürekli bu yönde paylaşımlar yapan Gülben Ergen herkesi şaşırtmıştı. İlk olarak eşi ile gezmeye çıktığı sırasında lüks araçları yerine çok daha orta sınıf bir araç kullanırken objektiflere yansıyan ünlü isim ardından da hiç beklenmedik bir gelişmeye imza atmıştı. Bu sefer Instagram üzerinden bir paylaşım yapan ünlü isim aracı yerine bir minibüse binmiş ve burada video çekerek Instagram hesabından paylaşmıştı. Söz konusu paylaşımda çektiği video için “Hayatı hayatın içinde yaşamak gerek…Gerçekler burada.. Herkesi hiç utanmadan dinliyorum çok zevkli :)” ifadelerini kullanan ünlü isim paylaşımın ardından da büyük beğeni almıştı.

Doğal bir yaşam sürdüğü için büyük beğeni alan ünlü isim hakkında ki şok gerçek ise sonunda ortaya çıktı. Yaşanan tüm bu gelişmeler ve paylaşımların yapılmasının nedeni ise Gülben Ergen’in reklam yüzü olması olduğu ortaya çıktı. Ucuzluk marketi olarak bilinen market zincirlerinin yeni reklam yüzü olduğu anlaşılan Gülben Ergen’in tüm bu yaptığı mütevazi paylaşımlar reklam çalışması olduğu ortaya çıktı. Ortaya çıkan tüm bu haberler ise ünlü ismin tepki çekmesine neden oldu. Gerek Instagram gerekse de medya üzerinden tepki çeken ünlü ismin nasıl bir açıklama yapacağı da merak konusu oldu. Tüm bunlarla beraber daha uzun süre konu tartışılmaya devam edecek gibi.

Üç çocuk olan ve sanat dünyasının en çok ilgi çeken annelerinden biri olarak bilinen Gülben Ergen Instagram hesabından yaptığı anneler günü. Her bulduğu fırsatta çocukları ile ilgilenen ünlü isim ayrıca anneliğin vermiş olduğu doğallığı da dışarıya yansıtınca beğeni toplamayı başarıyor. Erhan Çelik ile evlendikten sonra daha fazla çocukları ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü isim yaptığı paylaşımlarla da ailesine ilişkin detayları ortaya koyuyor. Anneliği ile büyük beğeni toplayan ünlü isim anneler günü için de hediyelerini almaya başladı. İlk olarak çocuklarından sürpriz alan başarılı şarkıcı kendisi için oluşturulmuş olan pasta ve resim dolu masayı fotoğraflayıp Instagram hesabından paylaştı.

Üstelik Gülben Ergen’in anneler günü için aldığı hediyelerde bununla sınırlı kalmadı. Annesi tarafından da büyük bir sürpriz alan isim söz konusu bu sürprizi de Instagram’dan paylaştı. Söz konusu paylaşımda annesine 1986 yılında yazdığı bir yazıyı paylaşan ünlü isim paylaşımına “Annemin bana Anneler Günü Hediyesi. 29 yıl saklamış. Erken başlayan yazma merakıma mı? Annemin ne özel, ne benzersiz bir kadın olduğuna mı? İkinci satırda yazdığım yaşamımın mimarı oluşuma mı? Hala odama olan düşkünlüğüme mi? Hayatımda aldığım en anlamlı, en değerli, en özel hediye oluşuna mı? Hangisine Sevinçten Ağlayayım Ben Şimdi?” notunu da düşerek yazının ne olduğunu açıkladı. Paylaşımdan sonra ise Gülben Ergen’in hesabı birçok beğeni aldı.

Sadece ailesi ve yakın arkadaşlarının bulunduğu bir nikâhla Erhan Çelik ile dünya evine giren Gülben Ergen’in evliliğinden sonra ünlü isim hakkında birçok haber yapılmıştı. Evliliğiyle de ilgili olarak birçok iddia ortaya atılan Gülben Ergen ise her zaman için bu iddiaları yalanlamış ve bu şekilde yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmişti. Ünlü ismin paylaşımlarına rağmen ise birçok iddia ortaya atılmış ve Gülben Ergen ise eşi hakkında hiçbir kötü paylaşım ya da söz kullanmamıştı.

Her fırsatta mutluluklarıyla gündeme gelen çift son paylaşımlarıyla da bu durumu en iyi şekilde özetledi. Gülben Ergen tarafından yapılan Instagram paylaşımında  “Çocukların öncelikli olduğu bir yaşamın benlik duygularını ezip geçmesi kaçınılmaz.. Taviz vermeden yorulmadan hatta kendini hırpalamadan mutluluk gelmiyor.. Ama dikkat başkasının seni hırpalaması değil.. Buna izin yok.“ ifadelerini kullandı. Bu paylaşımdan sonra ünlü isme birçok takipçisi de destek verdi. Mutluluk dileklerini ileten takipçilerine de teşekkür eden Gülben Ergen bir kez daha ne kadar mutlu olduklarını ortaya koymuş oldu. Gülben Ergen’in eşi Erhan Çelik ise paylaşım hakkında ki yorumları saklı tutmayı tercih etti.

Son günlerde Gülben Ergen sert cevabı vererek dikkat çekti. Instagram paylaşımları çok konuşulmaya başlanan Gülben Ergen önce seçimler ile ilgili yaptığı yorumlar ardından kitabı ile ilgili yaptığı paylaşımlarla bir anda polemiklerle karşı karşıya kalan isim yine bu tarz bir tartışmanın içerisine düştü. Instagram hesabı üzerinden bir resmi tören sırasında su için askerin fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen söz konusu paylaşımı Ramazan ayında yapınca birçok takipçisi tepki gösterdi. Askeri hedef olarak gösterdiğini düşünen birçok takipçisinin de Gülben Ergen’e tepki göstermesi ise ünlü ismi çileden çıkardı.

Böyle bir amacı olmadığını söyleyen ünlü isim bir açıklama daha yayınladı. Instagram sayfası üzerinden yayınladığı açıklamada “Bu ne yargılama merakı? Kendinizi yargılayın kendinizi! Bir fotoğrafla bin kere namus, din, edep sorguladınız. ayıp size bir fotoğrafta içinizin zehrini akıttınız! Aranıyorsunuz siz yargılama profesörleri. Eminim başarısızlık ve mutluluk sizin en yakınınızdır çünkü mutlu ve özgüveni yüksek insanlar açık aramazlar. Edep ayıp örtmektir! “Kaldı ki ayıp yok, asker su içmiş… Vay nasıl içermiş, vay ben bu fotoğrafı nasıl yayınlarmışım, var ben ne yapmaya çalışıyormuşum! Gerçekten pes!“ ifadelerini kullandı. Bu açıklamadan sonra her ne kadar takipçileri ünlü isme destek verse de söz konusu açıklamada tartışmanın sonlanmasını sağlamadı. Olay ile ilgili daha birçok açıklama yapan Gülben Ergen ise söz konusu takipçileri engellemekle yetindi.

Gülben Ergen instagram paylaşımlarıyla gündeme oturmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce ünlü isimlerden biri olan Gülben Ergen sürpriz bir şekilde evlenmişti. Evlendiği isim ise ekranların en tanına isimlerinden biri olan Erhan Çelik olmuştu. Erhan Çelik ile Gülben Ergen çifti ise işte bu evliliğin ardından büyük sıkıntılar yaşamıştı. Evlilikleri ve kendileri hakkında ortaya atılan iddialar ile büyük sıkıntılar yaşayan çift sonunda evliliklerinin keyfini çıkarmaya başladı. Başlarında ki soruların çözüldüğü dile getirmek ve tüm takipçilerine mutluluklarını göstermek isteyen Gülben Ergen ise ilginç bir paylaşıma imza attı.

Eski eşinden 3 çocuk sahibi olan Ergen çocukları ve eşinin oyun oynadıkları anları fotoğrafladı. Bu anları kendi Instagram hesabından paylaşıma sunan Gülben Ergen oldukça mutlu oldukları da dile getirmeyi ihmal etmedi. Bu sırada yapılan paylaşım ise büyük tartışmalara neden oldu. Çünkü Gülben Ergen ile eski eşi çocukların başka bir adamla yaşaması konusunda büyük bir tartışma yaşamıştı. Gülben Ergen’in eski eşi olan Mustafa Erdoğan konu ile ilgili olarak bir takım açıklamalarda bulunmuş ve böyle bir olaya asla izin vermeyeceğini dile getirmişti. Şimdi bu tarz bir paylaşımın yapılması ise akıllara hemen acaba Mustafa Erdoğan’ın haberi var mı sorularını getirdi. Konu ile ilgili Gülben Ergen her hangi bir açıklama yapmazken Mustafa Erdoğan’dan da bir açıklama gelmedi. Takipçileri ise Gülben Ergen’in bu paylaşımını oldukça beğendi.

Evlilikleri ile bir andan gündeme oturan Erhan Çelik ve Gülben Ergen çifti sosyal medya üzerinden de en çok takip edilen ünlüler arasında yer alıyor. Bir anda sosyal medyanın gündemine de oturan ünlü isimlerin yaptığı paylaşımlarda çok konuşuluyor. En son olarak Erhan Çelik tarafından yapılan paylaşım sosyal medyada büyük tartışmalara neden olmuş ve sosyal medyanın gündemini oluşturmuştu. İkili hakkında yapılan yılın son paylaşımı da geldi. Son paylaşımı Gülben Ergen yaptı.
Eşinin yeni yılını kutlamak isteyen Gülben Ergen bunu Instagram üzerinden gönderdiği bir mesaj ile dile getirdi. Instagram üzerinden “Benim merhametli, iyi yürekli “eşim” 2014’ün bana en anlamlı hediyesi sendin… Hayatı hayatımız yaptın. Bizi “Aile” yaptın. Çocuklarımızı, beni, bizi, kocaman kollarınla sardın” ifadelerini kullanarak yapılan paylaşıma ise büyük ilgi gösterildi. Sadece dakikalar içerisinde 25 bin kişi tarafından beğenilen paylaşım sosyal medya üzerinden uzunca bir süre konuşulacak gibi. Ayrıca bu paylaşımla beraber ünlü çiftin birbirlerini ne kadar çok sevdiği ve değer verdiği de ortaya çıkmış oldu. Erhan Çelik ise henüz Instagram paylaşımına bir cevap vermedi. Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar uzunca bir süre konuşulan Gülben Ergen böylece gerçekten beğenilen bir paylaşıma daha imza atmış oldu. Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanmadan sonra gündemde kalmaya devam ediyorlar.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Elvin Levinler Instagram Hesabından İlginç Bir Paylaşım Yaptı

Türkiye’yi sarsan haberde Kayseri’de bir üvey anne iki küçük çocuğuna işkence etmiş ve babanın koyduğu gizli kamera ile yakalanmıştı. Tüm Türkiye’nin bir anda gündemine oturan olay sonrasında gerek basında gerekse de sosyal medyada birçok ünlü isim olaya tepki mesajları göndermeye başlamıştı. Gülben Ergen’de bu isimlerden biri olmuş ve anneyi sert sözlerle Instagram üzerinden eleştirmişti. Başarılı isim tüm bu paylaşımlarının ardından ise hala tedavisi devam den çocukları ziyarete gitti.

İşkence gören kardeşleri ziyaret eden isim ziyareti sırasında çektiği resimleri de yine Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımlarına “Bizim, adını ‘Sihirli öpücük’ koyduğumuz bir sırrımız var. Evlat, benim burnumu öperken, ben onun çenesini öpüyorum, sonra hemen tam tersi, ben evladın çenesini öperken, o benim burnumu öpüyor. İşte sihirli öpücük böyle bir şey. İçine gömdüklerini dışarı çıkartabilmesi için, gördüğü şiddetin bedelini ve yükünü bir ömür boyu taşımaması için uzun soluklu bir yol bu. Hani güzel çocuk derler ya, tablo gibi güzel ama, dökme bir biblo kadar güzel burnu, çekik gözleri, aydınlık, nurlu yüzü… o kadar ama o kadar kıyılmaz ve kutsal bir güzelliği var ki… Babaannesinin, babasının, her şeyi en net ve ezbere bilen ablasının -sekiz yaşında- kıymetlisi…

Gülben Ergen Çocukların Sorunlarını Dinledi

İdrar kesesi patlayıp hastaneye zor yetişecek kadar ağır darbeler aldığı günden sonra iki ay hastaneden çıkamamış. Beş ayrı, evet beş ayrı ameliyat geçirmiş. Ayaklarını bana öptürmekte direten, çorabını hiç çıkartmayan, sabah gözünü açıp önce çorabını giyen bu evlat. Saklıyor falakaya uzattığı mis gibi minicik ayaklarını. Kayseri’de, bu dünya güzeli çocukların yaşadıkları; bir filmde izlesek, ‘Böyle de senaryo mu olurmuş, senarist nasıl bir ruh hali içinde yazmış’ diye inanmakta zorlanacağımız zor ve ağır bir hikaye… İki yaşında öz annenin gidişi ile başlayan, şimdi babasının kucağından bir dakika bile inmeyen, bir akıl küpü yorgun bilge… Şeytanın insan kılığında canavara dönüşmüş hali o kadının aldığı ya da alacağı cezaya değil bu hüzünlü, minik ailenin yaralarının nasıl sarılacağına gömülmek ve evladın yüzünü ‘önemle’ sakınmak gerekiyor… Eğitimi için, yaşıtlarıyla parka çıkabilmesi için, sosyalleşebilmesi için… Böyle ne kadar çocuk vardır kim bilir.” İfadelerini de ekleyen ünlü isim olaya ne kadar üzüldüğünü d bir kez daha göstermiş oldu.

Gülben Ergen makyajı ile sosyal medyada bir anda en çok konuşulan isimlerden birisi oldu. Ünlü isim yaptığı seçim paylaşımları ve bunun yanında yeni kitabı ile ilgili yaptığı yorumlarla Instagram üzerinden epey bir popüler hale gelen ünlü isim Gülben Ergen bununla beraber epey eleştiri de almaya başlamıştı. Eleştirileri pek fazla ciddiye almayan ünlü isim bu konuda da bir açıklama yapmamış ve paylaşımlarına devam etmişti. Hatırı sayılır bir takipçi kitlesi olan Gülben Ergen’in merak edilen bir başka icraatı ise oynadığı reklam filminde ki makyajıydı. Oldukça ilginç bir reklam filmine imza atan isim bu reklam filminde özel bir yaşlandırma tekniği ile yaşlandırılmıştı.

Ucuzluk marketleri olarak bilinen Şok marketler zincirinin reklamında söz konusu makyajın uygulandığı isim çok merak edilen bu makyaj ile ilgili detayları da Instagram hesabından paylaştı. Takipçilerine “Yaşlanmak çok zor oldu” ifadelerini kullanarak paylaştığı resimlerde ünlü isim makyaj sırasında çektiği görüntüleri paylaştı. Makyaj malzemelerinin özel bir plastik olduğu gözlenen ismin makyözüne de büyük övgü yağdı. Birçok takipçi ünlü isme bu şekilde makyaj yapan kişiye tebrikler yağdırırken Gülben Ergen makyajı gibi yeni projesinde daha çok yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Takipçileri ise şimdiden ünlü ismin paylaşımlarını merakla beklemeye başladı.

Ekranlarda jüri üyesi olarak karşımıza çıkmaya başlayan Gülben Ergen Instagram hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının yeni şarkı çalışmaları ve Oğuzhan Koç ile bu arada yaptığı çalışmalar olsa da yaklaşık 5 yıl kadar ünlü ismin kendine ait albümü olmadığını söyleyebiliriz. Albüm çalışmalarına böyle bir süre boyunca ara veren ünlü isim geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından sonunda yeniden albüm çalışmalarına başladığını açıklamıştı. Gülben Ergen bu karardan sonra ise çalışmalarını hızlandırdı.

“Rising Star Türkiye” yarışmasında jüri üyesi olmasına rağmen yoğun bir tempo ile çalışmasını sürdürdü ve sonunda beklenen haberi Instagram hesabından verdi. Hayranlarına yeni albümünün çıkışını haber veren ünlü isim albümün demosunu paylaşarak “Beş yıl aradan sonra çok çalıştık. Bulutlara karışmak ve sevinçten ağlamak istiyorum. Yastığımın altına koyacağım. Bayramlığı yeni alınmış çocuklar gibiyim.” İfadelerini kullandı. Gülben Ergen Instagram hesabından paylaşımının ardından ise birçok takipçisi ve hayranı ünlü ismin yeni şarkılarını merakla beklemeye başladı. Gülben Ergen ise gördüğü bu ilgiden memnun olacak ki gelen tüm iyi dilek mesajlarına teşekkür ederek karşılık verdi. Albümün ise yakın zamanda satışa çıkacağı ve sanal ortamda da indirmeye açılacağı söylendi.

Geçtiğimiz günlerde ilginç bir olay yaşanmış ve bir anda gündeme gelen Gülben Ergen imza desteği istediğini Instagram hesabından duyurdu. Söz konusu olaya göre Anayasa mahkemesi aldığı bir karar ile imam nikâhı için resmi nikah şartı olmasını kaldırmıştı. Yaşanan bir dava sürecinden sonra alınan karar ise adeta şok etkisi yarattı. Alınan karara göre artık imam nikâhı yapmak için resmi nikâh olması şart değil yani illa evlilik cüzdanı göstermek gerekmiyor. Kararın açıklanmasının ardından ise tepkilerde çığ gibi büyümeye başladı. Özellikle sivil toplum örgütlerinin tepki gösterdikleri karar için birçok yorumda yapıldı. Söz konusu kararı çocuk gelin sayısını artıracağını düşünen birçok kişi ise bir imza kampanyası başlattı.

Birçok ünlü isimde söz konusu imza kampanyasına destek oldu. Bu isimlerden biri de Gülben Ergen. İmzasını atan ve Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Ergen, tüm takipçilerinin söz konusu karara tepki olması için imza atmasını istedi. Söz konusu kampanyanın resmini Instagram hesabından paylaşan ünlü isim mesajında da “Anayasa mahkemesi, Türk Ceza Kanunu ”Birden çok evlilik, hileli evlenme, dinsel tören” başlıklı 230. maddesinin 5. ve 6. Fıkralarını iptal etti. Bu iptalle, resmi nikah yapılmadan kılınan imam nikâhının cezası kaldırıldı. Tek bir kadın üyesi dahi bulunmayan 17 üyesinin tamamı erkek olan Anayasa Mahkemesi’nin aldığı bu karar, Türkiye’de yaşanan her kadını doğrudan etkiliyor ve aynı zaman kadınların aleyhine” ifadelerine yer veren başarılı isim bu konuda destek bekledi.

Gülben Ergen Instagram hesabından son günlerde terör olayları ile ilgili paylaşımı dikkat çekti. Sürekli artan eylemler sonrasında ise artık hain pusular kurulmaya başlandı. Zira bugün öğlen saatlerinde de hain bir pusu haberi daha geldi. Teröristlerin askeri aracın geçişi sırasında daha önceden tuzaklanmış bombayı patlatması sonucunda 8 kahraman askerimiz şehit oldu. Hain pusu sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Özellikle ünlü isimler yaşanan olaya büyük tepki gösterdi. Birçok kişinin sosyal medyada şehitlerimizin ailelerine baş sağlığı dilediği mesajlardan sonra bir mesajda Gülben Ergen’den geldi.

Daha öncede şehit olan özel hareket polisi için paylaşımlar yapan Ergen, şimdi ise 8 asker için ne kadar büyük üzüntü duyduğunu sosyal medya hesabından dile getirdi. Duygusal bir mesajla takipçilerine seslenen Gülben Ergen Instagram paylaşımında “Silvan da silah seslerinin göbeğinden bir çocuk sesini duyurmaya çalışıyor. Onu duyan var mı? Yine başımız sağ olsun… Yine ateş düştüğü yeri yakar… Yine teröre lanet… Yine yetim evlatlar. Yine acı. Yine kan… Hani #Barış sözleri? Nerde yetkililer? Kahretsin!!!!” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımı büyük ilgi görürken birçok kullanıcı Gülben Ergen’in mesajına destek çıktı. Şehit haberinin ardından ise bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı bilgisi verildi. Şehit askerler için yarın sabah saatlerinde de askeri tören yapılacağı duyuruldu. Askeri törenin ardından şehit cenazeleri memleketlerine yola çıkacak.

 

Gülben Ergen Instagram İsyanı
4.5 (89.57%) 255 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +