Hande Subaşı Instagram Paylaşımı Korkuttu

| Temmuz 15, 2015 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Instagram giderek ünlü isimler arasında da yayılmaya başlıyor. Hande Subaşı Instagram hesabı gibi birçok ünlü isim sosyal medya hesapları sayesinde hayranları ile hayatlarıyla ilgili detayları paylaşabiliyor. Özellikle Instagram görsel yönünün de olması sayesinde bu bağlamda bir adım önde yer almayı başarıyor.

Instagram’ı bu şekilde sürekli olarak kullanan ünlü isimlerden birisi de Hande Subaşı. Bir süredir ekranlarda ve sinema filmlerinde yer almasa da hayranlarının Instagram üzerinden takip ettiği ünlü isim hatırı sayılır bir takipçi kitlesine de sahip. Yaptığı paylaşımlarla da büyük beğeni almayı başaran ünlü ismin eşinin son yaptığı paylaşım ise ünlü oyuncunun hayranlarını epey korkuttu.
Zira yapılan son paylaşımda Can Dursun eşi ile rafting yaptığı fotoğrafları paylaşarak “Rafting nedir, neden yapılır? Ben cevabını bulamadım ama bacağımı kaybettim.” Notunu düştü. Ünlü ismin bu paylaşımı takipçilerini epey korkuttu. Ünlü ismin bu paylaşımı ile bacağını gerçekten kaybettiği düşünülmeye başladı. Gerçek ise kısa süre sonra basında yer alan haberlerle ortaya çıktı. Can Dursun’un sadece bottan düşerek bacağını sakatladığı ortaya çıktı. Birçok takipçisi ünlü iş adamına geçmiş olsun mesajlarını gönderirken Hande Subaşı Instagram hesabına da birçok kişi bu yönde mesajlar göndermeye başladı. Başarılı iş adamının bacağının ne derece büyük ölçüde sakatlandığı hakkında ise hiçbir açıklama yapılmadı. Bu konuda Can Dursun’un bilgi verip vermeyeceği de merak konusu.

Gezebileceğiniz diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-begeni-satin-al

Hande Subaşı Instagram Paylaşımı Korkuttu
4.4 (88.93%) 150 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Hashtag Takip Sonunda Herkesin Kullanımına Açıldı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +