Hande Yener Instagram Göndermesiyle Gündem Oldu

Hande Yener Instagram Göndermesiyle Gündem Oldu

Daha önce Demet Akalın ile yaşadığı sosyal medya polemikleriyle gündem gelmiş olan ünlü isim Hande Yener son dönemde çıkardığı şarkıyla eleştiriler almaya başladı. Oldukça basit bulunan yeni şarkıyla gündeme gelmesi ve eleştirilmesi ünlü ismin sosyal medyada da takipçi kaybetmesine neden oldu. Bunlara bir gönderme yapmak mı yoksa konudan alakasız birine gönderme yapma isteğimi bilinmez ama Hande Yener bunlarla beraber yeni bir polemikte başlattı. Sahte kullanıcılara dikkat çekmek için söz konusu paylaşımı yapan başarılı şarkıcı kullandığı ilginç ifadelerle de gündeme geldi.

Söz konusu Instagram paylaşımda “Benim hesaplarıma girsinler yumurta kafa görmeyecekler, onlarınki yumurta dolu, satın alınmış takipçilerle dolu. Kendi hesaplarındaki kişilere bakın hemen hepsi satın alınmış kişiler, paylaşımları yok, profilleri de yumurta resminden, benim takipçilerin eli ayağı var gerçek insanlar’ zaman zaman bana da mesajlar geliyor, yok şu kadara şu kadar takipçi ama benim işim olmaz” ifadelerini kullanan ünlü isim neden böyle bir paylaşım yaptı bilinmez ama bu paylaşımla bazı kişilere de göndermeler yaptığını söylemek mümkün. Zira daha önce sosyal medyada ki takipçi sayılarıyla da ilgili olarak Demet Akalın ile tartışma yaşayan Hande Yener’e cevap gelip gelmeyeceği ya da bu cevabı kimin vereceği de merak konusu.

Hande Yener Instagram

Türkiye’nin en çok dinlenen kadın popçuları arasında olan Demet Akalın ve Hande Yener son dönemde kıyasıya bir yarış içerisine girmişti. İki ünlü isim arasında yaşanan tartışmalar sosyal medyada gündem olurken ikili arasında konser sayıları üzerinden Instagram’da yeni tartışmalar yaşanmaya başlamıştı. Sürekli birbirlerini hedef göstererek paylaşımlar yapan ikili kısa bir süre öncesine kadar sosyal medya üzerinden atışmalarına son vermiş ve acaba ikili arasındaki kavga son buldu iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Fakat ikili arasında hala sert rüzgarlar estiği Hande Yener’in Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Zira ünlü isim bu kez Demet Akalın’ın canlı yayında yaptığı gafa atıfta bulundu. Söz konusu olayda Magazin D programının canlı yayınına katılan Demet Akalın’ın canlı yayına çıktığı bilmeden ettiği küfürler canlı yayına yansımıştı. Geciktirme kullanılmadığı için doğrudan yayına yansıyan ağır küfürlere atıfta bulunan Hande Yener ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda  “Kulüpte dinleyene, televizyonda izleyene, gazeteciye, eski arkadaşa küfreden ama bu işlerle hiç alakası yokmuş gibi davranan herkesin maskesi bir gün düşer. Bu bir tür ilahi adalettir. Kişi insanlara iftira atacağına ya olduğu gibi görünmeli ya da göründüğü gibi olmalıdır. Herkes kanar, yukarıdaki kanmaz” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım için Demet Akalın ise her hangi bir karşılık vermedi. Ünlü ismin açıklamalara karşılık verip vermeyeceği merak konusu.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Melek Baykal Instagram Hesabından Özür Açıklaması

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/yorum

Pop müziğinin en önemli isimlerinden biri olarak gösterilen Sezan Aksu için Hande Yener Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde başsalığı mesajı gönderdi. Zira ünlü isim geçtiğimiz hafta içerisinde annesinin ölüm haberini aldı. 91 yaşındaki Şehriban Yıldırım’ın yaşlılıktan kaynaklı bir takım hastalıklar nedeniyle hastanede tedavi gördüğü ve durumunun ağırlaşmasının sonucunda hayatını kaybetmesi sanat dünyasında da geniş yer buldu. Bugün düzenlenen cenaze töreninde ise birçok ünlü isim yer aldı. Aralarında Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses, Emel Sayın gibi birçok ünlünün de bulunduğu cenaze töreni sosyal medyada da geniş yer buldu.

Büyük ilgi gösterilen cenaze töreni sosyal medyada da geniş yer buldu. Sezan Aksu’nun hayranı olan birçok kişi ünlü isme başsağlığı mesajları gönderirken bazı ünlü isimlerde kendi Instagram sayfalarından özel bir paylaşım yaparak Sezan Aksu’ya başsağlığı diledi. Bu isimlerden biriside ünlü şarkıcı Hande Yener oldu. Instagram hesabından Sezan Aksu’nun annesi Şehriban Yıldırım’ın tam boy bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına “Şehriban annemize Allah’tan Rahmet diliyorum… #Sezenaksu ya ve tüm ailesine sabır diliyorum” notunu ekleyerek Sezan Aksu’ya başsağlığı diledi. Hande Yener gibi birçok ünlü de sosyal medya üzerinden Sezan Aksu’ya destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir