Harun Tan Herkesi Şaşırttı

Instagram ünlüler

Uzun bir evliliğin ardından Harun Tan ve Ebru Şallı çifti ayrılma kararı almıştı. Anlaşamadıkları gerekçesi ile ayrılma kararı alan çift iki çocuklarının olmasına rağmen ayrılmış ve Harun Tan’ın ailesi ile Ebru Şallı arasında bazı sıkıntılar yaşanmıştı. Ebru Şallı eski eşinden ayrılması ile birlikte ise Sinan Akçıl ile bir ilişki yaşamaya başlamış ve tekrar gündeme gelmişti. Bu sırada Harun Tan ise sessiz kalmış ve haberlere göre kendisini yogaya vermişti. Kısa süre önce kendisini toparlayan Harun Tan sonunda yeni bir ilişkiye başladı. Bu aşamaya kadar oldukça normal ilerleyen olaylar ise Harun Tan’ın sevgilisinin ortaya çıkması ile biraz değişti. ilişkiye başladı. Bu aşamaya kadar oldukça normal ilerleyen olaylar ise Harun Tan’ın sevgilisinin ortaya çıkması ile biraz değişti.

Sevgilisi Ebru Şallı’ya Çok Benziyor

Zira Harun Tan’ın yeni sevgilisi adeta Ebru Şallı’nın ikizi gibi. Ebru Şallı’ya oldukça benzeyen güzel ismin adı ise Ecem Asır. Instagram paylaşımları ile ortaya çıkan güzel isimle 2 aydır beraberlik yaşayan Harun Tan ise gelen sorular üzerine bu benzerliği sadece bir rastlantı olduğunu vurguladı. Bununla birlikte Instagram üzerinden birçok kullanıcı ikilinin fotoğraflarını görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi ve birçok mesaj gönderildi. Konu ile ilgili olarak daha fazla açıklama yapmayan Harun Tan’ın mutlu olduğu yaptığı paylaşımlarda da anlaşıldı. Harun Tan’ın eski eşi Ebru Şallı ise, eski eşinin sevgilisinin kendisine bu kadar benzemesi konusunda hiçbir açıklamada bulunmadı.

Adı en son Ebru Şallı ile yaşadığı evlilikle duyulan ünlü iş adamı Harun Tan, en az eski eşi kadar ünlü olmaya başladı. Özellikle sosyal medya üzerinden hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan ünlü isim Instagram paylaşımlarıyla da tüm takipçilerini şaşırtmayı başarıyor. Zira ünlü ismin son paylaşımları da aynı etkiyi yaratmayı başardı. Söz konusu paylaşımlarında Harun Tan yoga yaptığı sıradaki resimleri paylaştı. Yaptığı hareketler oldukça zor olan ve ciddi bir esneklik isteyen ünlü ismin bu paylaşımları sosyal medyayı salladı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Mert Alaş Instagram Hesabından Bomba Paylaşım

Sosyal medyada geniş yer bulan fotoğraflar için ilginç yorumlarından geldiğini söylemek lazım. En az eski eşi kadar spor tutkunu olan Harun Tan ise gelen tüm yorumlara rağmen her hangi bir açıklama yapmadı. Sürekli spor paylaşımları yapan Ebru Şallı gibi eski eşi Harun Tan da bu durumu bir gelenek haline getirir mi bilinmez ama söz konusu fotoğraflar daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi. Sadece gelen beğeni ve yorum sayısından da Harun Tan’ın sosyal medyada uzun süre gündemde kalacağını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/takipci

Harun Tan Herkesi Şaşırttı
4.5 (89.25%) 106 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir