Hepsiburada

Hepsiburada

Hepsiburada, Türkiye’de dijital satış işlerinin ilk başlatıldığı zamanlarda hayatımıza giren online satış sitesidir. Sitede elektronik eşyalardan, ev eşyalarına sayılabilecek çok sayıda ürün satılmaktadır. Dönemsel olarak kampanyalar düzenlenmekte ve satışların artması sağlanmaktadır.

Büyük şirketlerin satış yapabildiği gibi bireysel olarak dükkan açılabilen bir platform olarak da yardımcı olmaktadır. İlk olarak 1998 yılında bir fikir olarak filizlenen site 2001 yılında Doğan Online ile birleşerek hayatına devam etmiştir. Bir hesap açarak kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi seçeneklerle istenilen her tarz ürün alınıp, satılabilmektedir.

Hepsiburada Ne Zaman Açıldı?

Hepsiburada ilk olarak 1998 yılında hayata geçen bir web sitedir. E-ticaret sistemini ülkemizde ilk deneyime açan sitelerden birisi olarak bilinmektedir. Oturduğunuz yerden alışveriş yapma kolaylığı sunan sistemi sayesinde binlerce ürün, milyonlarca insan tarafından görüntülenmekte ve satılmaktadır.

Doğan Online’ın desteği ile kısa sürede kendini ispatlayan ve e-ticaret sektörünün en güvenilir sitelerinden birisi olarak öne çıkmayı başarmıştır. Ülkemizin her tarafından satış yapılabilmekte ve kargo şirketleri üzerinden katılan tüm ürünler en kısa sürede postalanmaktadır.

Site içerisinde 40 farklı kategoride ürün satılmaktadır. En başlı kategoriler aşağıda ki gibi sıralanmaktadır.

  • Elektronik
  • Moda
  • Ev, Yaşam, Kırtasiye, Ofis
  • Oto, Bahçe, Yapı Market
  • Anne, Bebek, Oyuncak
  • Spor, Outdoor
  • Kozmetik, Kişisel Bakım
  • Süpermarket, Pet Shop
  • Kitap, Müzik, Film ve Hobi

Bu ana başlıkların altında bulunan alt bölümlerde her türlü spesifik eşyanın satışı anlık olarak yapılabilmektedir.

hepsiburada kimin

Hepsiburada Sahibi Kimdir?

Hepsiburada online alışveriş sitesinin günümüzde ki sahibi Doğan Online yani Dol şirketidir. Ülkemizin öncü olarak kabul edilen internet şirketlerinden birisidir. Sadece bu site değil firmanın sahip olduğu çok sayıda gözde web sitesi bulunmaktadır.

En gözde siteleri şu şekilde sıralanmaktadır. Hepsiburada, Nesine, Evmanya, Altıncı Cadde ve Hepsi Pay bu şirkete ait olan web siteleridir. İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmanın yanında özel kampanyalar ile uygun fiyata ürün bulabilmenize ve rahatça ödeme seçeneklerini tercih ederek alışveriş yapmanıza imkan verilmektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Trendyol Üzerinden Alışveriş Nasıl Yapılır?

Hepsiburada Ürünleri Ucuz mu?

Hepsiburada günümüzde artan online satış siteleri arasında bazı ürünlerde uygun fiyatları bazı ürünlerde pahalı fiyatlarıyla satış yapmaktadır. Siteden ucuza ürün almak isteyenler özel kampanya günlerini tercih etmesi daha mantıklı bir seçimdir.

Siteye kayıtlı 9 milyon üye ve 1 milyondan fazla ürün olması nedeniyle net bir şekilde ucuz veya pahalı satış yapan online satış sitesi demek doğru bir yorum olmayacaktır. Ancak içerisinde ki ürün sayısı ve aylık 50 milyona yakın ziyaretçi ile ülkemizin en büyük online alışveriş sitesi demek doğru olacaktır.

Sadece bireysel satıcılara değil aynı zamanda kurumsal firmalarda hizmet vermektedir. İsterseniz tedarikçi olabilir, satış yapabilir, dükkan açabilirsiniz. Bunların tamamı için özel olarak hazırlanmış sistemleri ile tüm üyelerine hizmet sunmaktadır. 20 yılı aşkın geçmişi ile sadece web sitesi üzerinden değil aynı zamanda mobil cihazlar için özel olarak hazırlanan uygulamaları kullanarak da siteyi rahatça kullanmak mümkündür.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir