İbrahim Tatlıses Instagram Paylaşımı Tartışma Yarattı

| Kasım 11, 2014 | Sosyal Medya| Yorum Yok*/?>
Instagram ünlüler

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında sanat hayatı büyük yara alan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses instagram paylaşımları ile gündeme oturdu. Gördüğü tedavilere rağmen bir türlü sahnelere geri dönememişti. Sahnelere ne zaman geri döneceği de merak konusu olan ünlü ismin bu konuda net bir açıklama yapmaması da kafaları karıştırmaya yetmişti. Tüm bu süreçte ise İbrahim Tatlıses hayranlarıyla iletişime geçebilmek için Instagram hesabını kullanmaya başlamıştı. Kısa süre içerisinde Instagram’ı kendisi için önemli bir haberleşme aracı halin getiren ünlü isim paylaşımlarıyla da sevenlerinin beğenisini kazanmaya başladı.

Ünlü ismin genelde minik kızıyla ilgili olarak yaptığı paylaşımların yer aldığı Instagram hesabından ise son yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı. Zira ünlü isim son paylaşımında yakın zaman önce bebeğini kucağına alan Petek Dinçöz’ün fotoğrafını kullandı. Bebeğini bebek arabasında gezdirirken çekilmiş fotoğrafını kendi Instagram hesabından paylaşan Petek Dinçöz’ün bu resmini alan İbrahim Tatlıses Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Ünlü ismin paylaşımında ise kullandığı ifadeler adeta şok etkisi yarattı. Söz konusu paylaşımında “Bir anne çocuğuna ne kadar düşkünse; işte bende sana o kadar düşkün ve aşığım… Ben bitti, demeden bitmez.” İfadelerini kullanan İbrahim Tatlıses takipçilerini şaşırttı. Petek Dinçöz’ün hakkında bu tarz bir paylaşım yaptığı düşünülen ünlü türkücü ise durumu hemen düzeltti. Paylaşımına “Bu Resmin Petek Dinçöz olduğunu bilmeden koydum bu Resim TEMSİLİ’dir kimse yanlış anlamasın.!!! ” ifadelerini ilave den ünlü türkücü böylece resimle başka birini kast ettiğini duyurmuş oldu. Bu paylaşımdan sonra ünlü türkücünün eski eşi Ayşegül Yıldız’a da bir mesaj gönderdiği anlaşılmış oldu.

Süper Lige Yıldız Yağmuru

Son günlerde basında en geniş yer bulan gündem transfer gündemi olmaya başladı. Zira bu sezon transfer çalışmalarında ülkemize birçok yıldız oyuncu geldi. Başta Fenerbahçe Nani, Van Persie ardından Galatasaray’ın Podolski ve Beşiktaş’ın da Gomez transferleri ile futbol gündemi epey bir hareketlendi. Olan transferler kadar olması beklenen ve bu yönde çalışmalar yapılan transferlerde en az gelen oyuncular kadar konuşulmaya başlandı. İşte bu şekilde sıkça gündeme gelen transferlerden birisi de Galatasaray’ın İbrahimoviç transferi. PSG takımında forma giyen ve dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen yıldız için çalışmalar başladı.
Bununla beraber sosyal medyada da haber hızla yayıldı. Tabi her zaman olduğu gibi şimdiden ünlü futbolcu için capsler hazırlanmaya başladı. En ilginç caps ise İbrahim Tatlıses’e gönderme yapılarak paylaşılan caps oldu. Ünlü türkücü de söz konusu çalışmayı kendi Instagram hesabından paylaşarak “futbolda Zlatan İbrahimovic varsa burada da Urfa’dan İbrahimovic var. çok güldürdünüz beni, böyle şeyler yapmak nerden aklınıza geliyor” ifadelerini kullandı. Ünlü türkücünün bu paylaşımı ise günün en çok konuşulan konularından biri olmayı başardı. Söz konusu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise merak konusu. Zira henüz bu konuda resmi bir açıklama yok. Ama Galatasaray’ın teklif yapacağı belirtiliyor.

Tepkiler Bu Kez 10 Kasım’da

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında tüm yurtta törenler düzenlendi. Gerek üniversitelerde gerekse devlet dairelerinde yapılan anma törenleri büyük ilgi gördü. Bununla birlikte ünlülerde 10 Kasım için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Instagram hesabından yapılan paylaşımlarda oldukça duygu yüklü paylaşımlara da yer verildi. İbrahim Tatlıses de Atatürk’ü anmak için Instagram hesabından bir mesaj yayınladı. Fakat yayınlanan bu mesajdaki yanlışlık birçok kullanıcının tepki göstermesine neden oldu.

Ünlü türkücü bu bağlamda yayınladığı mesajda ‘Atatür’künü’ ifadesini kullanınca büyük tepki çekti. Fakat kısa süre sonra gelen tepkileri gören ünlü türkücü bir mesaj daha yayınladı. Yayınladığı bu mesajda hatasını anlayan Tatlıses; ‘’Özür dilerim tabi ki de ATATÜRK benim ”okfort”mezunu olmama verin!’’ şeklinde bir özür mesajı yayınladı. Bunun üzerine gelen tepkiler yerini tebrik mesajlarına bıraktı. Ünlü türkücü ile birlikte birçok ünlü isimde yaptığı Instagram paylaşımları ile Atatürk’ü saygıyla andı.

Yine mi Aday Olacak?

İlk olarak 7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olan fakat değerlendirmenin ardından listeye alınmayan İbrahim Tatlıses, seçimlerin yenilenmesinin ardından bir kez daha adaylık başvurusu yapmış fakat yine başarılı olamamıştı. Bir tülü istediği partiden listelere giremeyen ünlü türkücü sonunda bağımsız bir aday olarak seçimlere girme kararı almıştı. Aldığı kararı Instagram hesabından paylaşarak hayranlarına haber veren ünlü isim destek görmesine rağmen sonunda yeniden adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Yılan hikâyesine dönen adaylık konusu için son kararını veren ünlü türkücü bağımsız adaylıktan da çekildiğini dile getirdi. Pusulaların basılmasından sonra bu kararını açıklayan ünlü türkücü yine yaptığı paylaşımlarda seçmenin yanlışlık yaparak kendisine oy vermemesini istemişti. Sonunda seçimin gelmesiyle beraber ise ünlü türkücü de tüm bu yaşadıklarından sonra oy kullanma işlemi için sandığa gitti. Annesiyle beraber oy kullanmaya giden ünlü türkücü sandığın başında da Instagram paylaşımı yapmayı ihmal etmedi. “Anam da, ben de oyumuzu kullandık. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadeleriyle beraber yaptığı paylaşım sonrasında herkesin oy kullanmasını da isteyen ünlü türkücü beğeni topladı. Bununla beraber ünlü ismin seçimlerden sonra yeniden siyasete girmeyi düşünüp düşünmeyeceği de merak konusu oldu. Zira seçimlerde birinci parti olarak çıkan AKP’nin listelerine girmek isteyen ünlü türkücü bu arzusunda başarılı olamamıştı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/trend-topic

Sonunda İbrahim Tatlıses’ten barış mesajı geldi. Instagram’ın gücü her geçen gün biraz daha fazla artış gösterince bu alandan yayınlanan mesajların etkisi de oldukça fazla oluyor. Bu yönde paylaşımlarına sürekli olarak kullanıcılar mesajlarını eklemeye de başladı. Söz konusu paylaşımlara eklenen bu mesajlar ise her konu hakkında olabiliyor. Bu tarz mesajları yayınlayan kullanıcılar arasında ünlü isimlerde dikkat çekiyor. Söz konusu paylaşımların sonuncusu da bu tarz bir ünlü isimden geldi. Söz konusu paylaşımı yapan ünlü isim ise bir süre önce saldırıya uğrayan ve hala tedavisi devam eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses.
İbrahim Tatlıses’in paylaşımında yer alan barış mesajı işse şu anda gündemi en çok meşgul eden konulardan biri hakkında.

Çözü süreci hakkında fikirlerini yazan İbrahim Tatlıses paylaşımına bu konu hakkında mesaj ekledi. Söz konusu mesajda “Arkadaşlar ister dövün ister küfür edin. Ben sürecin mutlu sona ermesini, barışın gelmesini istiyorum. Çok mu şey istiyorum ya” ifadelerini kullandı. İbrahim Tatlıses tarafından yapılan bu paylaşım büyük yankı uyandırırken birçok takipçisi Tatlıses’e destek mesajları yayınladı. Bununla birlikte İbrahim Tatlıses’i eleştiren birçok isimde Instagram sayfası üzerinden yorumlarını gönderdi. Gelen tüm bu yorumlara rağmen ise ünlü türkücü her hangi bir yeni açıklama yapmadı. Yapılan paylaşıma gelen yorumların geneli ise olumlu yönde oldu.

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında hem yaptığı televizyon programına hem de sahnelere veda eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sürekli olarak tedavisi için Amerika’ya da gitmeye başlamıştı. Oldukça yoğun bir tedavi uygulanmasına rağmen bir türlü eski sağlığına kavuşamayan ünlü türkücü son olarak Türkiye’ye dönmüş ve tedavisine burada devam etme kararı almıştı. Bununla beraber uzun süre sahnelerde yer alamayan ünlü türkücünün şarkı söylemesinin de artık mümkün olmadığı iddia edilmişti. Bir daha kesin olarak şarkı söyleyemez şeklinde bir açıklama yapılmasından sonra ise ünlü türkücünün yeni bir albüm hazırladığı ve tüm bu iddialara cevap vereceği belirtilmişti.

Tüm bu iddialarla beraber hala İbrahim Tatlıses’in her hangi bir yerde şarkı söylememesi kafaları karıştırmıştı. Fakat beklenen haber sonunda geldi. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses tarafından yapılan paylaşımda İbrahim Tatlıses’in de yer aldığı bir video kullanıldı. İdo tarafından yapılan paylaşımda ise yolculuk ederken İbrahim Tatlıses’in şarkı söylediği gözlemlendi. Oldukça başarılı şekilde türküsünü dile getiren ünlü isim söz konusu paylaşımı daha sonra kendi Instagram hesabından da paylaştı. Instagram hesabından şarkı söylediği videoyu paylaşması İbrahim Tatlıses’in büyük beğeni kazanmasına neden olurken ünlü isim hakkında yeni albüm iddiaları da bir kez daha gündeme gelmiş oldu. Bu kez ünlü ismin oğlu İdo yeni albüm iddialarını hesabından doğruladı. Beklenen albümün ne zaman geleceği de merak konusu.

İbrahim Tatlıses Instagram hesabından Türkiye’de bir devrin en önemli komedyenlerinden biri olarak gösterilen ve hatta ülkemizde “Gülen Adam” olarak lakap takılmış usta oyuncu Kemal Sunal adına paylaşımda bulundu. Kemal Sunal 15 sene önce dün hayatını kaybetmişti. Ünlü komedyenin ölümü tüm ülkeyi yasa boğarken üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen unutulmadı. Hala filmleri ile bir nesli büyütmeye devam eden Kemal Sunal bu senede ölüm yıldönümünde unutulmadı. Başta oğlu Ali Sunal olmak üzere birçok dostu gerek sosyal medya üzerinden gerekse de basın açıklamaları ile bir kez daha Kemal Sunal’ı andı.

Bu şekilde Kemal Sunal’ı anan isimlerden birisi de ünlü oyuncunun rol arkadaşlığını da yapmış olan İbrahim Tatlıses oldu. Amerika’da gördüğü tedavinin ardından ülkemize dönen ünlü türkücü Kemal Sunal ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak “Herkesi güldüren ADAM, inşallah Rabbim seni öteki alemde güldürür.!!! Mekanın Cennet olsun güzel arkadaşım…!!!” ifadelerini kullandı. Böylece bir kez daha yakın dostunu anmış olan ünlü türkücünün bu paylaşım ise büyük beğeni aldı. Başka bir açıklama yapmayan İbrahim Tatlıses Instagram paylaşımını gören takipçileri de Kemal Sunal hakkında birçok mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda hemen her tedaviye rağmen bir türlü eski sağlığına kavuşamayan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Instagram hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.  Hastalığı nedeniyle bir türlü sahne alamayan ünlü ismin hakkında ilginç iddialarda ortaya atılmaya başlandı. Ortaya atılan iddialara göre İbrahim Tatlıses’in oldukça zor günler geçirdiği ve bu nedenle sahnede alamadığı için yavaş yavaş yatırımlarını satmaya başladığı ortaya atılmıştı. İddialara göre çalışamaması İbrahim Tatlıses bu derece maddi sorunlar yaşamasına neden olmaya başladı. İlk etap bu iddiaları sert bir şekilde karşılık vermiş ve yaptığı Instagram paylaşımlarıyla iddiaları yalanlamıştı.

Bu yönde haberler biraz olsun azalmışken ünlü türkücüden ilginç bir paylaşım geldi. Instagram üzerinden paylaşım yapan başarılı isim eski bir fotoğrafını paylaşarak “Al sana şark ceylanı kara oğlan. Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana bilmem söylese mi söylemese mi” notunu paylaşımına eklemesi akılları karıştırdı. Söz konusu bu paylaşım ünlü türkücünün maddi sıkıntılar mı yaşıyor sorusunu akla getirdi. Yapılan bu açıklamadan sonra gelen bu yorumlara ise henüz İbrahim Tatlıses bir karşılık vermedi. Açıklamalar için yeni bir yorum gelir mi bilinmez ama ünlü türkücünün bu paylaşımı hayranlarını epey üzdü. Zira birçok hayranı bu yönde ünlü ismin sosyal medya hesabına birçok mesaj gönderdi.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo son günlerde gündemden düşmüyor. Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırı ünlüler dünyasında da büyük yankı buldu. Başta futbolun ünlü isimleri olmak üzere konu hakkında yorum yapan birçok sanat dünyasından isim yapılan saldırıyı kınadı. Saldırıyı kınayan isimler arasında yer alan İdo Tatlıses ise sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile en ilginç tepkiye veren isimlerden biri oldu. Trabzonspor’u saldırıdan sorumlu tutarcasına bir açıklama yapan ünlü isim söz konusu açıklaması ile Trabzonspor taraftarından tepki çekti. Söz konusu paylaşım ile ilgili olarak “Kim olursa olsun 40 kişinin canına kıymaya kalkıyorsunuz! İnsan mısınız? Hayır… Aynı şey başka taraftarın başına gelse benim yazdığımı yazardı. Bir sinirle Trabzon yazdım, olay yeri orası denildiği için, eğer değilse özür. Fanatik bir taraftar olarak üzüntüden Trabzon’a yıktım olayı, mazur görün. Birilerinin vicdansızlığı yüzünden bir gruba mal etmemem gerekir. Ne savcımız kaldı, ne masum genç kızlarımız, kadınlarımız, ne futbolumuz! Kuru kuru ‘şiddete hayır’ demek işe yaramış mı?

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Mesut Özil Instagram Şoku

Her yerde öfke, kan, acı, saldırı, yaralı, ölü… Nereye varacak sonumuz? Şoföre saldırmak, bir otobüs dolusu insanın şarampolde takla atıp ölmesini istemektir. Lanet olsun dinmeyen, bitmeyen, iğrenç öfkenize! Geçmiş olsun Fenerbahçe.” İfadelerini kullanan isim böylece tepkisini dile getirmiş oldu.

Uğradığı saldırı sonucunda uzun süredir tedavi gören ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son zamanlarda sosyal medya kullanımını epey arttırdı. Ünlü türkücünün son yaptığı paylaşım ise epey tartışmalara neden oldu. Ünlü ismin tartışmalara neden veren paylaşımı ise yaşanan terör saldırıları. İki taraflı bir barış olması gerektiğini öne süren ünlü türkücü sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı.

İbrahim Tatlıses isim paylaşımında “Hele bu resme iyi bakın; yüzümüzde güller açıyor. Bu resme bakan merhamete gelir be! Şimdi soruyorum biz Diyarbakır’a niçin geldik; süreci çözelim; barışa gayret edelim diye! Şiwan yasaklıydı, gelmezdi ama adam her şeyi göze alarak Irak’tan kalktı geldi! Benim durumumu zaten biliyorsunuz. Kalabalığa rahatsızlığımdan dolayı, her yanım kasım kasım kasılıyor. Ben de hiç bir şeyi gözetmeden kalkıp geldim. İnanıyorum ki cumhurbaşkanımız barışı yürekten istediği için bizleri Diyarbakır’da topladı! Sayın Barzani de Irak’tan gelmedi mi? Eee sonuç sıfır, elde var sıfır. Tekrar bizleri çözüm süreci ve barıştan başka ne birleştirebilir? Benim bildiğim barışa giden yolun üstünde hiçbir şey olmamalı ama yine kan yine ölüm, yine ‘şehitler ölmez vatan bölünmez!!! Gelin dostlarımızı güldürelim düşmanlarımızı da sevindirmeyelim, kendimize güldürmeyelim. Ta ki barış gelene kadar, ey efendiler…!” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin kullandığı bu ifadeler ise bazı kesimlerden destek görürken bazı kullanıcılarında tepkisine neden oldu.

İbrahim Tatlıses kızı Elif Ada’yı paylaşarak duygusal bir not paylaştı. Uzun süre önce yaptığı programın yayınından çıkarken uğradığı silahlı saldırı sonucu İbrahim Tatlıses ölümden dönmüştü. Kafasına isabet eden kurşuna rağmen epey bir mücadele eden ünlü isim hayatta kalmayı başarmıştı. Fakat ne var ki hayatta kalsa, ayağa kalksa bile ünlü türkücüye yapılan bu saldırı kalıcı hasarlara yol açmıştı. Sol eli felç kalan İbrahim Tatlıses, şarkı söylemek ve yürümekte de zorlanma yaşamaya başlamıştı. Tam olarak iyileşmek isteyen ünlü türkücü ise çok riskli bir ameliyat için Amerika yolunu tutmuştu. Burada beyin ameliyatına girecek olan ünlü isme destekler ise hiç kesilmemişti.
Ünlü türkücüye bu aşamada en büyük destek ise küçük kızı Elif Ada’dan geldi. Annesi ile birlikte babasının ameliyat olacağı merkeze giden minik kız İbrahim Tatlıses’in paylaşımı ile gündeme geldi. Kızının resmini Instagram hesabına yükleyen ünlü türkücü “Elif Ada, annesi ile babayı ziyarete gelmiş. Moral vermeye hem de ne Moral, altın ufağım, tam 15 saat yol gelmiş.! Türkiye’den Miami’ye kadar sürekli baba diye diye!!! Allah’ım cümle çocukları Bağışlasın… Çocuksuz bir dünya asla… Çocuklara kıymayın efendiler.” Notunu düşerek ne kadar moral kazandığını da dile getirdi. Operasyona hazırlanan ünlü isimin kısa bir süre sonra ise ameliyata girmesi bekleniyor. Hazırlık aşamasının ne kadar süreceği ise kesin değil.

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında daha çok sosyal medya üzerinden hayranlarıyla iletişime geçen İbrahim Tatlıses Instagram hesabından paylaştığı isot gündem oldu. Tatlıses geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımıyla sosyal medyayı sallamıştı. Söz konusu paylaşımda ünlü türkücü eski eşi Ayşegül Yıldız için bir paylaşım yapmak isterken Petek Dinçöz’ün fotoğrafını kullanınca yanlış anlaşılmaya sebep olmuştu. Ünlü isim karışıklığı gidermek için paylaşımına bir açıklamada eklese konu uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalmayı başarmıştı. Hatta bazı kesimlerden ünlü türkücüye tepki mesajları bile gelmişti.

Tüm bunlarla karşı yaptığı açıklamayla polemikleri dindiren ünlü türkücü bu kez ise İsot paylaşımıyla gündem oldu. Instagram hesabı üzerinden isot biberinin yer aldığı bir fotoğrafı paylaşan ünlü türkücü söz konusu paylaşımına ayrıca “İSOT dünyadaki en yararlı Besindir, her şeye iyi gelir ama her şeye. Zinde tutar kansere karşı duvar örer. Ben kahvaltıda yemezsem kendimde bir boşluk hissederim siz de yiyin.! Ama mutlaka yiyin pişman olmayacaksınız! İsot deyip geçme.!!! Adı üstünde İbo’nun İSOTU…” açıklamalarını ekledi. Son paylaşımıyla da bu şekilde gündem olan ünlü türkücü bir kez daha sosyal medyada gündem oldu. Bu tip paylaşımlarıyla sürekli olarak gündeme gelen ünlü türkücünün takipçi sayısı da artmaya başladı. İbrahim Tatlıses Instagram hesabından paylaşımlarına böyle devam ederse yakın zamanda da fenomenler arasındaki yerini alacak gibi.

İbrahim Tatlıses instagram hesabından Arda Turan’ı sürpriz bir tebrik mesajıyla tebrik etti. Türk futbolunun en yetenekli oyuncularından biri olan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde olay yaratan transfer ile gündeme gelmişti. Söz konusu transferde İspanya’da top koşturan başarılı isim dünyanın en büyük takımlarından birine transfer oldu. Barcelona’ya transfer olan milli futbolcumuz böylece tarihi bir başarıya imza atmış oldu. Arda Turan’ın dünya devine transfer olması ise başta ünlü isimler olmak üzere birçok taraftarında gündemine oturdu.

Instagram üzerinden yayınladığı mesajla Arda’yı hem tebrik eden hem de destek veren ünlü isim mesajında “Demek ki Türkiye’de iftihar edilecek evlatlar yetiştire biliniyor. Seninle gurur duyuyorum Canım Kardeşim ARDA!!! Bayrağımızı dünyada dalgalandırdın sevgili kardeşim ARDA.!!! seni seyrederken sanki Maradona’yı seyrediyorum. Helal sana ARDAmız, evladımız. Başarıların daim olsun.” İfadelerini kullandı. Ünlü ismin bu yorumuna birçok taraftar ve İbrahim Tatlıses instagram takipçileri de destek olurken Arda Turan’ın bu paylaşımlara nasıl karşılık vereceği ise merak konusu oldu. Tüm bu paylaşımlarla beraber Arda’nın Barcelona’da nasıl bir performans ortaya koyacağı ise büyük merak konusu olmaya başladı. Zira Arda’nın bu konuda henüz bir açıklamada yapmadığı da biliniyor. Arda’nın yeni formaları ise şimdiden Türk taraftarların tercihi haline gelmeye başladı.

Uzunca bir süredir tedavi gören ünlü isim İbrahim Tatlıses  yavaş yavaş kendisine gelmeye başladı.  İbrahim Tatlıses artık eski haline dönmek istediğini dile getirmiş ve bunun için Amerika’ya tedaviye gitmişti. Oldukça riskli bir ameliyata giren ünlü isim tüm hayranlarını korkutsa da sağ sağlim ameliyatta çıkmayı başarmıştı. Ameliyatın ardından ise Amerika’da her fırsatta Türkiye’ye duyduğu özlemi dile getiren ünlü isim en azından biraz olsun özlemini dindirmek için de yeni yolara başvurmaya başladı.

Önce hastaneye kendi çiğ köfte zincirlerinden çiğ köfte getiren ünlü isim bu kez ise Amerika’da mangal partisi verdi. Sevdikleri ile birlikte mangalın keyfini çıkaran ünlü isim bu anları ise Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Söz konusu paylaşımlarını “Allah herkesin sofrasına bereket, sağlık ve huzur nasip etsin” notu ile yayınlayan ünlü isme takipçileri de büyük destek verdi. Bununla beraber söz konusu paylaşıma İbrahim Tatlıses hayranlarından birçok mesaj gönderildi. Genelde mesajların içeriğinde imparator lakaplı sanatçının ne zaman Türkiye’ye döneceği soruları yer aldı. Bununla beraber yeni albüm ya da yeni televizyon programı yapıp yapmayacağı da merak edilen ünlü türkücü henüz bu konularda net bir açıklama yapmadı.

Boynuz kulağı geçti, İbrahim Tatlıs kızı Elif şarkı videoları ile gündem oldu. Uzun süre önce bir saldırıda ciddi şekilde yararlanan İbrahim Tatlıses’in iyileşme süreci devam ediyor. Kafasına aldığı kurşun ile ağır bir şekilde yararlanan ünlü sanatçı şuan için sol kolunu ve sesini istediği biçimde kullanamıyor. Sol kolu kısmi felç kalan ünlü sanatçı bir yandan fizik tedavi ile uğraşırken bir diğer yandan ise bana yeniden can verdi dediği küçük kızı ile ilgileniyor. Son eşinden olan kızı ile uzun süreler geçiren İbrahim Tatlıses sosyal medya hesapları üzerinden de kızının marifetlerini göstermeyi ihmal etmiyor. En son Instagram paylaşımını bu yönde yapan ünlü türkücüye takipçileri de büyük destek verdi.

Söz konusu paylaşımda İbrahim Tatlıses, kızı Elif’İn annesi için söylediği şarkıyı videoya çekti. Çektiği bu videoyu Instagram üzerinden tüm takipçileri ile paylaşan ünlü türkücüye bir anda binlerce kişiden beğeni geldi. Sadece video paylaşımı ile kalmayan ünlü türkücü aynı zamanda kızı ile ilgili bir de mesaj yazdı. Yazdığı mesajda; “Hadi size bir kıyak yapayım çünkü Elif’imin son resmi demiştim ama gördüm ki fanları bizi bile geçti. Ne işse anlamış değilim! Bu annesine yaptığı bir beste. Tabii kendi kafasına göre” ifadelerini kullandı. Müzik yeteneğini babasından aldığı gözlenen Elif’in ise söylediği şarkı büyük beğeni topladı. Gelen mesajlarda birçok takipçi İbrahim Tatlıses’i tekrar sahnede görmek istediklerini de dile getirdi. Ünlü türkücü ise konu ile alakalı her hangi bir bilgi vermezken kısa sürede iyileşmeye çalıştığı belirtildi.

Yaklaşık 3 sene önce ünlü türkücü İbrahim Tatlıses silahlı saldırı düzenlenmişti. Uzun namlulu silahlar ile yapılan saldırı sonucunda kafasına isabet eden mermi ile ağır yaralanan İbrahim Tatlıses uzun süre yoğun bir tedavi sürecinden geçmiş ve sonunda yeniden ayağa kalkmıştı. Saldırının ardından ise İbrahim Tatlıses’te kalıcı hasarlar kalmıştı. Sol tarafına felç gelen ünlü türkücü hemen hemen her tedaviyi uygulamasına rağmen bir tülü sonuç alamamıştı. Eski sağlıklı haline geri dönmek isteyen ünlü türkücü ise sonunda karar vermiş ve Amerika’da tedavi olmak için yolculuğa çıkmıştı. Oldukça riskli bir ameliyata girecek olan İbrahim Tatlıses gitmeden önce Instagram üzerinden de duygusal mesajlar yayınlamış ve veda etmişti.

Amerika’ya varan İbrahim Tatlıses’in ilk konukları ise Sibel Can oldu. Bir süredir Amerika’da olan Sibel Can ve iki oğlu hemen İbrahim Tatlıses’in yanına gitti. Bu şekilde ünlü türkücüye destek olmak isteyen Sibel Can hep beraber çekilmiş fotoğraflarını ise Instagram hesabına yükledi. Büyük ilgi gören paylaşım kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi. Instagram üzerinden ünlü türkücünün hayranı olan birçok kullanıcı da mesajları ile ünlü isme destek verdi. Kısa süre sonra tedaviye başlayacak olan İbrahim Tatlıses’in ise ameliyat için hazır olduğunu ve artık korkmadığını belirtti. Ölüm riski büyük olan ameliyatın ise kısa süre sonra gerçekleştirilmesi bekleniyor.

İbrahim Tatlıses Instagram Paylaşımı Tartışma Yarattı
4.5 (90.68%) 459 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +