İbrahim Tatlıses Instagram Paylaşımı Tartışma Yarattı

Instagram ünlüler

Uğradığı silahlı saldırı sonrasında sanat hayatı büyük yara alan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses instagram paylaşımları ile gündeme oturdu. Gördüğü tedavilere rağmen bir türlü sahnelere geri dönememişti. Sahnelere ne zaman geri döneceği de merak konusu olan ünlü ismin bu konuda net bir açıklama yapmaması da kafaları karıştırmaya yetmişti. Tüm bu süreçte ise İbrahim Tatlıses hayranlarıyla iletişime geçebilmek için Instagram hesabını kullanmaya başlamıştı. Kısa süre içerisinde Instagram’ı kendisi için önemli bir haberleşme aracı halin getiren ünlü isim paylaşımlarıyla da sevenlerinin beğenisini kazanmaya başladı.

Ünlü ismin genelde minik kızıyla ilgili olarak yaptığı paylaşımların yer aldığı Instagram hesabından ise son yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı. Zira ünlü isim son paylaşımında yakın zaman önce bebeğini kucağına alan Petek Dinçöz’ün fotoğrafını kullandı. Bebeğini bebek arabasında gezdirirken çekilmiş fotoğrafını kendi Instagram hesabından paylaşan Petek Dinçöz’ün bu resmini alan İbrahim Tatlıses Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Ünlü ismin paylaşımında ise kullandığı ifadeler adeta şok etkisi yarattı. Söz konusu paylaşımında “Bir anne çocuğuna ne kadar düşkünse; işte bende sana o kadar düşkün ve aşığım… Ben bitti, demeden bitmez.” İfadelerini kullanan İbrahim Tatlıses takipçilerini şaşırttı. Petek Dinçöz’ün hakkında bu tarz bir paylaşım yaptığı düşünülen ünlü türkücü ise durumu hemen düzeltti. Paylaşımına “Bu Resmin Petek Dinçöz olduğunu bilmeden koydum bu Resim TEMSİLİ’dir kimse yanlış anlamasın.!!! ” ifadelerini ilave den ünlü türkücü böylece resimle başka birini kast ettiğini duyurmuş oldu. Bu paylaşımdan sonra ünlü türkücünün eski eşi Ayşegül Yıldız’a da bir mesaj gönderdiği anlaşılmış oldu.

Süper Lige Yıldız Yağmuru

Son günlerde basında en geniş yer bulan gündem transfer gündemi olmaya başladı. Zira bu sezon transfer çalışmalarında ülkemize birçok yıldız oyuncu geldi. Başta Fenerbahçe Nani, Van Persie ardından Galatasaray’ın Podolski ve Beşiktaş’ın da Gomez transferleri ile futbol gündemi epey bir hareketlendi. Olan transferler kadar olması beklenen ve bu yönde çalışmalar yapılan transferlerde en az gelen oyuncular kadar konuşulmaya başlandı. İşte bu şekilde sıkça gündeme gelen transferlerden birisi de Galatasaray’ın İbrahimoviç transferi. PSG takımında forma giyen ve dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen yıldız için çalışmalar başladı.
Bununla beraber sosyal medyada da haber hızla yayıldı. Tabi her zaman olduğu gibi şimdiden ünlü futbolcu için capsler hazırlanmaya başladı. En ilginç caps ise İbrahim Tatlıses’e gönderme yapılarak paylaşılan caps oldu. Ünlü türkücü de söz konusu çalışmayı kendi Instagram hesabından paylaşarak “futbolda Zlatan İbrahimovic varsa burada da Urfa’dan İbrahimovic var. çok güldürdünüz beni, böyle şeyler yapmak nerden aklınıza geliyor” ifadelerini kullandı. Ünlü türkücünün bu paylaşımı ise günün en çok konuşulan konularından biri olmayı başardı. Söz konusu transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise merak konusu. Zira henüz bu konuda resmi bir açıklama yok. Ama Galatasaray’ın teklif yapacağı belirtiliyor.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  İbrahim Tatlıses Instagram İsot Paylaşımı

Tepkiler Bu Kez 10 Kasım’da

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında tüm yurtta törenler düzenlendi. Gerek üniversitelerde gerekse devlet dairelerinde yapılan anma törenleri büyük ilgi gördü. Bununla birlikte ünlülerde 10 Kasım için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaya başladı. Instagram hesabından yapılan paylaşımlarda oldukça duygu yüklü paylaşımlara da yer verildi. İbrahim Tatlıses de Atatürk’ü anmak için Instagram hesabından bir mesaj yayınladı. Fakat yayınlanan bu mesajdaki yanlışlık birçok kullanıcının tepki göstermesine neden oldu.

Ünlü türkücü bu bağlamda yayınladığı mesajda ‘Atatür’künü’ ifadesini kullanınca büyük tepki çekti. Fakat kısa süre sonra gelen tepkileri gören ünlü türkücü bir mesaj daha yayınladı. Yayınladığı bu mesajda hatasını anlayan Tatlıses; ‘’Özür dilerim tabi ki de ATATÜRK benim ”okfort”mezunu olmama verin!’’ şeklinde bir özür mesajı yayınladı. Bunun üzerine gelen tepkiler yerini tebrik mesajlarına bıraktı. Ünlü türkücü ile birlikte birçok ünlü isimde yaptığı Instagram paylaşımları ile Atatürk’ü saygıyla andı.

Yine mi Aday Olacak?

İlk olarak 7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olan fakat değerlendirmenin ardından listeye alınmayan İbrahim Tatlıses, seçimlerin yenilenmesinin ardından bir kez daha adaylık başvurusu yapmış fakat yine başarılı olamamıştı. Bir tülü istediği partiden listelere giremeyen ünlü türkücü sonunda bağımsız bir aday olarak seçimlere girme kararı almıştı. Aldığı kararı Instagram hesabından paylaşarak hayranlarına haber veren ünlü isim destek görmesine rağmen sonunda yeniden adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Yılan hikâyesine dönen adaylık konusu için son kararını veren ünlü türkücü bağımsız adaylıktan da çekildiğini dile getirdi. Pusulaların basılmasından sonra bu kararını açıklayan ünlü türkücü yine yaptığı paylaşımlarda seçmenin yanlışlık yaparak kendisine oy vermemesini istemişti. Sonunda seçimin gelmesiyle beraber ise ünlü türkücü de tüm bu yaşadıklarından sonra oy kullanma işlemi için sandığa gitti. Annesiyle beraber oy kullanmaya giden ünlü türkücü sandığın başında da Instagram paylaşımı yapmayı ihmal etmedi. “Anam da, ben de oyumuzu kullandık. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadeleriyle beraber yaptığı paylaşım sonrasında herkesin oy kullanmasını da isteyen ünlü türkücü beğeni topladı. Bununla beraber ünlü ismin seçimlerden sonra yeniden siyasete girmeyi düşünüp düşünmeyeceği de merak konusu oldu. Zira seçimlerde birinci parti olarak çıkan AKP’nin listelerine girmek isteyen ünlü türkücü bu arzusunda başarılı olamamıştı.

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/twitter/trend-topic

İbrahim Tatlıses Instagram Paylaşımı Tartışma Yarattı
4.5 (90.68%) 459 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir