İnofolic Combi

İnofolic Combi

İnofolic Combi isimli ilaç kadınların ihtiyaçlarını gidermek için üretilen ve doktor tavsiye ile kullanılabilen bir ilaçtır. Bu ilacın amacı metabolik olarak bilinen vücut faaliyetlerine destek olması amacıyla kullanılmasıdır. Yeterli protein desteği sağlayamayan kadınların kullanması ve bu sayede hücre bölünmelerinde yardımcı olmasının sağlanması amaçlanmaktadır.

Kısaca anlatmaya çalışırken, vücut metabolizmasının iyi bir şekilde çalışmasını sağlaması amacıyla hazırlanan bir ilaçtır. Tabi bu ilacında diğer ilaçlar gibi kullanımına dikkat edilmeli ve kullanmadan önce yan etkileri iyice araştırılmalıdır.

İnofolic Combi İlacı Nedir?

İnofolic Combi ilacı nedir sorusuna verilecek en yalın cevap kadınların kullanabileceği bir ek gıda tavsiyesidir. Bazen tükettiğimiz besinler vücudumuzun ihtiyaç duyduğu proteinleri tam anlamıyla sağlayamamaktadır. Bu durumda bu tip ilaçları alarak o ihtiyacı karşılamak gerekiyor. Tabi bunu gelişi güzel, sadece araştırarak yapmanız tavsiye edilmiyor.

Öncelikle doktora giderek ihtiyacınız olan protein cinsini belirlemeniz gerekiyor. Ardından doktor tavsiyesi alarak bu tip ilaçlara başlayabilirsiniz. Gelişi güzel bir şekilde bu ilaçları kullanmak başınıza olmadık işler açılmasına ve vücudunuzun farklı bir tepki vermesine neden olacaktır.

İnofolic Combi İlacı Yan Etkileri Nelerdir?

İnofolic Combi ilacı yan etkileri olması gerektiği düşülen ilaçlardan birisidir. Ancak sadece bir ek gıda tavsiyesi olmasından dolayı net bir yan etkisinden bahsetmek doğru olmayacaktır. Tabi kullanımına dikkat etmek koşuluyla yan etkilerinden bahsedilmez. Genellikle bu ilacın günde iki kapsülden fazla kullanılması tavsiye edilmez. Eğer bu sayıyı arttırırsanız farklı yan etkilerle yüzleşmeniz doğaldır.

inofolic combi

Çünkü vücudumuz normalde tamamen organik olan bir besini dahi olması gerektiğinden fazla tükettiğinde beklenmedik tepkiler verebilir. Örneğin temel ihtiyaçlarımızdan birisi olan “Su” tüketiminin aşırıya kaçması dahi size büyük bir zorluk çıkarabilir. O nedenle diğer hapların kullanımında olduğu gibi bu gıda takviyesi ilacının da doğru şekilde kullanılmasına dikkat etmekte fayda var.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Trendyol Üzerinden Alışveriş Nasıl Yapılır?

İnofolic Combi İlacının Kullanımı

İnofolic Combi ilacının kullanımına çok dikkat edilmelidir. Gelişi güzel kullanılması gerekmeyen gıda takviyelerinden birisidir. Aşağıda ki noktaları izleyerek sizde bu ilacı doğru şekilde kullanabilirsiniz.

  • Ana öğünlerden önce kullanılması gerekir,
  • Mutlaka karnınız açken kullanılmalıdır,
  • Günde 1 veya 2 adet kapsülden fazla kullanılması tavsiye edilmez,
  • Kapsülleri kullanırken mutlaka bol su ile tüketilmelidir.
  • Aç karnına tüketilmesi önemlidir.
  • Kullanımdan sonra kısa süre içerisinde etkisi görülmektedir.

Bu ilacı kullananlar arasında hamile kadınların oranı daha yüksektir. Bunun yanı sıra poliskistik over hastalığı olanlarında kullanması tavsiye edilen bir ilaçtır. Tabi hangi hastalık veya tedavi için kullanılırsa kullansın öncelikle doktordan tavsiye alınmalıdır.

İnofolic Combi Fiyatı

İnofolic Combi ilacını eczanelerden alabileceğiniz gibi internet üzerinden de rahatça sipariş edebilirsiniz. İlacı kullanan kadınların daha sağlıklı bir sonuç aldıklarını söylemek doğru olacaktır. İlacın ortalama fiyat aralığı 30 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat satıcı tarafından değiştirilmektedir.

Genel kategori yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir