Instagram Beğeni Hilesi Yeni Önlemler Aldı

Instagram Beğeni Hilesi Yeni Önlemler Aldı

Takipçi kazanmak veya yapılan paylaşımların beğeni oranlarını arttırmak Instagram beğeni hilesi satın alan kullanıcıları ilgilediren bir haber paylaşıldı. Satın alan kişinin popülaritesini de bir hayli arttırmayı başardığı için bu konuda ciddi bir yarışın olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için kullanılan birkaç yöntem olduğu da biliniyor. Bu yöntemler arasında en çok tercih edileni ise takipçi ve beğeni satın alma. Gerçek takipçi ve beğeni satan siteleri kullanarak bu şekilde popülarite kazanmak mümkün. Bir de bunun dışında kullanıcıların gerçek takipçi ve Instagram beğeni hizmeti alarak değil bazı hileleri kullanarak yaptıkları takipçi kasma sistemi bulunuyor.

İçindekiler

Instagram Önlemleri

Üçüncü parti yazılım geliştiricileri tarafından yapılan küçük programlar ya da bazı yöntemler sayesinde Instagram hilesi yapmakta mümkün. Instagram son zamanlarda ise bu tarz hilelere uyguladığı sistemi biraz değiştirme kararı aldı. Yeni güncellemeden sonra bireysel kullanıcıların yapacakları hilelerin büyük çoğunluğu engellenmeye başlandı. Bu durumda da çalışan birçok hile programının da çalışmaz hale geldiğini söyleyebiliriz. Tabi bunun dışında hali hazırda hile kullanan kullanıcılarında hesaplarına uygulanan güvenlik önlemleri değiştirildi. Artık söz konusu hile yöntemlerinden birini kullandığı anlaşılan kullanıcının hesabı direk olarak belli süreler boyunca engelleniyor. Bu sürede kullanıcılar yeni bir işlem yapamaz hale geliyor. Bekleme sürelerinin de ciddi oranda arttığını söylemek gerekiyor.

Ancak beğeni sistemlerinin hepsinin güvensiz olduğunu söylemek doğru olmayacaktır.  Sosyal medya hizmetleri sunmak adına sizler için oluşturduğumuz %100 güvenilir hizmetlerimizden yararlanarak Instagram etkileşimlerinizi yükseltebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al/turk-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir