İnstagram Beğeni Satın Alarak Keşfet’e Düşme Şansım Var mı?

İnstagram Beğeni Satın Alarak Keşfet’e Düşme Şansım Var mı?

Yine popüler sorulardan birisi. Keşfete nasıl düşerim 2019? Şeklinde sürekli sorgu  yapılıyor arama motorunda. Öncelikle sorunuza evet  cevabı vererek detaylarına gitmeye çalışalım. Evet instagram beğeni satın al yöntemiyle keşfete düşülebilir.

Keşfete düşmenin faydalarını hepiniz biliyorsunuz. Keşfete düşen birinin popüler olması mümkün. Keşfete düşünce hem takipci sayınız artıyor hem de eğer ilgi çekici içeriğini varsa aniden popüler olabiliyorsunuz. Günümüzde aniden popüler olan kişilere baktığımız zaman hepsi keşfet ile popüler olmuştur. Bu arada bu kişilerin çoğunun beğeni hilesi aldığını da gizlemeyeceğiz. (Instagram)

Keşfet Neydi?

Algoritması %100 olarak bilinmiyor fakat kullanıcıların ilgi çekici paylaşımlarını bütün kullanıcılara gösteren bir fonksiyondur. İnstagram’a girince karşınıza tanımadığınız kişilerin içerikleri gelir işte bu keşfettir.

Keşfet içeriklerinin genellikle ilgi çekici olması ve bu paylaşımların sahiplerinin çokca takipci ve beğenisinin olması bize ipucu veriyor. O yüzden instagram beğeni satın al yöntemiyle keşfete düşülür mü buna daha detaylı olarak bakalım.

İnstagram’da Beğeni Satın Alarak Keşfet’e Düşülür mü?

Cevap açık şekilde evettir. Keşfet’e düşen içeriklerin tam olarak hangi algoritma ile seçildiğini bilmiyor olabiliriz.Fakat Keşfet’e düşen içeriklerin hangi özelliklere sahip olduğunu görebiliyoruz. Bu 2 cümle yeterince açıklayıcı oldu değil mi?  Algoritma ve yazılım  zevkleri olan canlı bir mekanizma değildir. Bir içeriğin ilgi çekici olduğuna karar vermek için sadece istatistikten ve sayılardan yararlanır.

Örneğin normalde 50 beğeni alıyorsanız aniden 300 beğeni almanız Keşfet’e düşme oranınızı arttırır. Çünkü algoritma bunu ‘’ani bir etkileşim artışı var,demek ki bu paylaşım diğer paylaşımlarına göre ilgi çekici’’ şeklinde yorumlar.

Zaten bu yüzden çoğu kişi  ilgi çekici anlıklar paylaşarak Keşfet’e düşmeye çalışır. Sıradan bir içerik gördünüz mü hiç Keşfet’te dolaşan? Göremezsiniz. ilgi çekici olacak ki Keşfet’e düşsün. Peki her ilgi çekici olan Keşfet’e düşer mi? Maalesef düşmez. Beğeni ve yorum çok önemli bir etken olarak burada karşımıza cıkıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Daha önce bizden beğeni hizmeti alıp da Keşfet’e düşen kullanıcılarımız oldu.Arkadaşlar bu kişiler bizim kemik kitlemizdir aynı zamanda. Çünkü kalite böyledir,kanıtlanırsa daimi müşterisi olur. Sizleri de hizmetlerimize zevkle beklemekteyiz. Anasayfamıza giderek bütün profesyonel hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Bunun dışında,ileride Keşfet’e düşürme oranınızı arttırıcı hizmetler oluşturmayı planlıyoruz. Bu henüz dünyada bile bulunmayan bir hizmettir ancak ekibimize bu konuyu açtım. Bu hizmet sayesinde Keşfet’e düşmenizin ihtimali artacak. Şimdilik bu hizmeti hiçkimse doğrudan doğruya vermiyor ama ilk veren biz olacağız gibi. Çalışmalar sürmektedir, sitemizi takipte kalmanız sizin faydanıza olacaktır.

Ürünümüzü test etmek ve detaylı incelemek için sitemize giriş yapabilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-begeni-satin-al/turk-gercek

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir