Instagram Biyografisi Takipçi Çeker Mi?

| Mart 11, 2018 | Sosyal Medya| One Comment */?>

Profilinizdeki Instagram Biyografisi kısmı iyi bir ilk izlenim bırakmak konusunda son derece önemli. Etkili bir biyografi sayesinde insanlar profilinizde dolaşabilir, profilinize daha sık uğrayabilirler hatta bir internet siteniz varsa ve bunu instagram üzerinden paylaşmanın en etkili yolu sitenizin linkini biyografinize eklemek olacaktır.

Biyografi eklemek için ilk önce

profili düzenle‘ye Tıklıyoruz.

Profili Düzenle‘ye Girdikden sonra

aşağıda gördüğünüz gibi Biyografi kısmına

istediğiniz bilgileri girebilirsiniz.

Peki Instagram Biyografisi Nasıl Olmalı ? Neden Bu Kadar Önemli?

İnsanlar sizi tanımasalar da ilgi alanlarına hitap ettiğinizi düşünerek profilinizi sık sık ziyaret edebilirler. Ne yaptığınızı belirten metinler ekleyerek içten ve samimi bir şekilde ulaşmak istediğiniz kitleye hitap edebilirsiniz. Metin aralarına kendinizle özleşen emojiler kullanırsanız çok daha samimi bir izlenim bırakmış olacaksınız. Yaptığınız mesleği daha fazla insana ulaştırmak istiyorsanız işletme profile geçerek işlerinizi instagram üzerinden daha kolay bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. Sonraki yazılarımızda İşletme profili ile alakalı Geniş bir Nasıl Kullanılır ne işe yarar ve neden önemlidir konularından bahsedeceğiz.

Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Davut Güloğlu Sevgilisi İle Mahkemelik Oldu

One Comment

  • Erkan ÖNDER dedi ki:

    Belirli bir kitleye hitap eden ünlüler çekebilir. Ancak instağramda takipçi çekebilmek için farklı yolları denemek gerekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +