Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorunu ve Çözümü

Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorunu ve Çözümü

Instagram hikaye özelliği kullanıcıların fazlaca ilgisini çekiyor ve insanlar bu özellik sayesinde uygulamada daha fazla zaman geçiriyor. Instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunu ise kullanıcıların canını sıkmakta ve istenilen paylaşımlara ulaşılmamaya neden olmaktadır.

Instagram Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorunu Nedir?

Instagram’da yayınlanan hikayelere kullanıcıların ulaşamaması sorunu bu isimle adlandırılıyor. Kullanıcılar arkadaşlarının hikayesini izlemek istediklerinde “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” şeklinde hata alıyor. Bu sorunun birden fazla nedeni olabiliyor fakat çok sık bu problem yaşanıyor ise mutlaka çözümünün yapılması gerekiyor.

instagram hikayeye ulaşılamıyor

Instagram Bu Hikayeye Ulaşılamıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram’da zaman geçiren kullanıcılar çok sık “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” şeklinde hata alıyorlarsa ya cihazlarında ya da uygulamada sorun vardır demektir. Bunun için öncelikle cihazın saat ve tarihinin doğru olduğundan emin olunması gerekiyor. Bunun haricinde Instagram uygulamasının da güncel olması gerekiyor. Uygulama güncellendiğinde bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

Bu Hikayeye Artık Ulaşılamıyor Sorununun Diğer Nedenleri

Instagram bu hikayeye ulaşılamıyor şeklinde alınan sorunun bir başka nedeni ise paylaşımın süresinin bitmiş olmasıdır. Bilindiği gibi Instagram kullanıcılara 24 saat süresi ile hikaye paylaşma imkanı veriyor. Bunlar 24 saat sonra sistemden otomatik olarak kalkıyor. Sistemden kalkan bir hikayeye ulaşılmak istendiğinde böyle bir hata mesajı meydana gelebilir.

Bu sorun kullanıcıların hikayelerini sildikten hemen sonra izlenmek istendiğinde de meydana geliyor. Kullanıcılar yükledikleri hikayeleri sistemden kaldırdıkları anda uygulama sayfasında görünmeye devam edebiliyor. Dolayısıyla da diğer kullanıcılar bunun silindiğini bilmeyerek izlemek istiyorlar. Bu da aynı hata mesajının alınmasına neden oluyor. Bu tür sorunlar geçicidir ve düzeltilmesi için yapılması gereken herhangi bir işlem yoktur.

Instagram bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunu ve çözümü konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir