Instagram Cadılar Bayramı Yüz Filtreleri Yayınlandı

Instagram Cadılar Bayramı Yüz Filtreleri

Sosyal medya uygulaması listesinde ikinci sıraya yükseldiği andan bu yana Instagram, güncel değişimlere ayak uydurmaya başladı. Özel günleri neredeyse hiç kaçırmayan uygulama, hemen hemen her özel dönem için ayrı bir sürpriz yapıyor. Yılbaşı çıkartmaları, Güneş Tutulması gibi doğa olayları kısacası popüler hemen her konu için uygulamanın belli adımlar attığını görüyoruz. Bu noktada sosyal medya devinin cadılar bayramını da unutmadığı açıklandı.

Teknoloji devi cadılar bayramı etkinlikleri içinde özel güncellemelerini yayınladı. İlk olarak Instagram Superzoom özelliği kullanıma girdi. Bu şekilde kullanıcıların gerilim dolu paylaşımlar oluşturması sağlandı. Bir yandan gerişim dolu bir diğer yandan ise eğlenceli olan zoom paylaşımlarının hemen sonrasında Instagram’ın yayınladığı bir diğer yenilik ise yüz filtreleri oldu.

Instagram Cadılar Bayramı Yüz Filtreleri

Bu kez cadılar bayramı için yeni yüz filtrelerinin yayınlandığını gördük. Hemen her paylaşımda kullanılacak olan yeni yüz filtrelerinin bir hayli eğlenceli olduğunu da belirtmek gerekiyor. İsterseniz bir hayalete isterseniz bir zombiye isterseniz de bir vampire dönüşebiliyorsunuz.

Instagram Cadılar Bayramı Yüz Filtreleri

Yeni yüz filtrelerinin özel korku temalarını sunduğunu da ekleyelim. Bu korku temalarını kullanıcılar tercihlerine göre seçebiliyor. Kullanıcıların yeni yüz filtrelerini kullanmak içinse son güncellemeleri yükseliş olmaları gerekiyor.

Güncelleme Instagram 20 sürümünden sonra kullanıma girecek. 20 sürümünden sonra kullanıcılar video ve fotoğraflarında yeni yüz filtrelerini kullanabilecek. Yeni yüz filtrelerinin hem Android hem de iOS işletim sistemi için yayınlandığını da ekleyelim. Sadece Instagram 20 sürümünü yüklemenizin yeterli olduğunu da ekleyelim. Yeni yüz filtrelerinin görsellerini de haberimizde bulabilirsiniz.

Instagram Cadılar Bayramı Yüz Filtreleri Yayınlandı
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Hikayeler İçin Yeni Reklam Modeli Carousel

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +