Instagram Destek Sorunu

Instagram destek

Instagram destek sorunu son zamanlar kullanıcılar tarafından yaşamaya başladı. Yeni güncelleme sırasında yaşanan hatalardan mı yoksa belli bir süredir yaşanan bir sorundan mı bilinmez ama durum şuan için böyle. Peki, Instagram sorunlarını çözmek için ilk olarak nerelere başvurmak gerekiyor? Hemen şunu söylemek gerekiyor Instagram bunun için destek bölümü oluşturmuş durumda. Özellikle Amerika için ciddi bir destek bölümünün olduğunu söyleyebiliriz.

Ama ne yazık ki ülkemiz için Instagram destek sorunu ve sistemi beklenildiği gibi ilerlemiyor. Zira yaşadığınız sorun ne olursa olsun Instagram bölümüne destek olarak ileti yazdığınız zaman cevap konusunda sıkıntı alabiliyorsunuz. Yabancı dil sorunun da mı yoksa bölgesel kaynaklardan mı bilinmez ama yaşanan sorunun henüz çözülmemiş olduğunu vurgulayalım. Bunun için önemli konularda örneğin sahte hesap bildirimi gibi konularda birkaç kez destek talebi yapmanız gerekiyor. Aksi halde talebiniz görüntülenmeden alt sıralarda kalabilir.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/video-goruntuleme

Instagram Destek Sorunu
4.5 (89.13%) 379 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Durduruldu Hatası Çözümü

One Comment

  • Yeliz dedi ki:

    Merhaba yardımcı olabilir misiniz benim adıma sahte instgram hesabı yeliz3747 diye açılmış profil fotografimda konulmuş acil açılan sahte sosyal medya instgram hesabimin kapatılmasını istiyorum çok rahatsız oldum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +