Instagram Fotoğraflar Kayboluyor Sorunu Çözüm

Instagram Fotoğraflar Kayboluyor Sorunu Çözüm

Instagram fotoğrafların kaybolması sorununun çözümü çok kolay! Instagram kullanıcılarının özgürlük alanlarını genişletmeye devam ediyor. Kullanıcılarına geniş yetkiler veren Instagram her güncellemede yeni bir özellikle kullanıcıların kalbinde taht kurmaya devam ediyor. İlk Instagram kullanıcılarına birkaç özellik sunarken şimdi Instagram yüzlerce çeşit uygulama ile kullanıcılarına çok fonksiyonlu hizmet etmektedir.

İnsanlara seçim özgürlüğü sunan Instagram’ın özelliklerden bir tanesi de DM üzerinden gönderilen mesajları geri alabilme özelliğidir. Karşı taraf Instagram fotoğraflar kayboluyor olarak durumu algılar. Fotoğrafların kaybolmaması için arayış içine girer. Ekip olarak sizi de tedirgin eden bu durumu sizler için ele aldık. Konuyu iyice araştırarak elde ettiğimiz sonuçları sizlerle paylaşmak istedik. (Instagram Destek)

Instagram fotoğrafları nasıl kaybolur?

Instagram’da mesaj üzerinden fotoğrafı gönderdiğinizde mağduriyet durumları ortaya çıkar. Bu gibi sorunların çıkmaması için Instagram gerekli olan önlemleri alıyor. Mesajlarınız karşı taraf gördükten sonra yok oluyor. Böylece fotoğraf üzerinde herhangi bir sorun oluşması önlenmiş oluyor. Bu özellik tamamen sizi korumak ve güvenliğinizi sağlamak içindir.

Instagram Fotoğraflar Kayboluyor Sorunu Çözümü

Yöntem 1: Instagram üzerinde fotoğrafların kaybolmaması karşı taraf ile alakalıdır. Çözümü sizde değil karşı taraftadır.  Instagram sohbette tut dediğiniz zaman gönderdiğiniz fotoğraflar karşı taraftan silinmez. Size gelen mesajların silinmemesi içinde, aynı işlemi karşı tarafın yapması gerekir. Bunun için uygulanması gereken adımlar çok kolaydır. İlk olarak Instagram uygulamasına girin. Mesaj bölümüne gelip mesajlaşmak istediğiniz kişinin mesaj ekranını açın. Göndermek istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra, aşağı kısmı sola doğru kaydırıp ‘’sohbette tut’’ seçeneğini tıklayın. Sohbette tut kısmına gelip fotoğrafı gönderin. Gönderdiğiniz resim karşı taraftan silinmeyecektir. Bu yöntemle gönderim yaptığınızda gönderilen fotoğraflar mesaj bölümünde kalır.

Yöntem 2: 2. Yol birinci yola göre daha kolaydır. Hızlı olmanız bu konuda çok önemlidir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

Fotoğrafı açtığınız anda ekran alabilirseniz.  Ekran fotoğrafını her zaman saklayabilirsiniz. Kaybolma gibi bir sorun olmayacaktır. Ancak hızlı olamıyorsanız, ekran görüntüsü almadan fotoğraflarınız kaybolur. Yazı dizimizde sizlere Instagram fotoğrafları kaybolma sorununu açıkladık. Yazı dizimizi okuduktan sonra siz de kaybolan resimlerinizi geri getirebilirsiniz. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.

Instagram hesabınızda ki fotoğraflarınızı daha büyük kitlelere ulaştırmak için Instagram Bot Beğeni ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir