Instagram Görüntülü Aramayı Sessize Alma Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Instagram Görüntülü Aramayı Sessize Alma Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Instagram görüntülü aramayı sessize alma en çok merak edilen konulardan birisidir. Instagram hikâyeler bölümü için çok önemli güncelleme yayınladı. Bu bölüm için kullanıcıların uygulamayı aktif kullanması için bazı sistemler devreye girdi. Yeni güncelleme anket sistemini değiştirdi. Böylece paylaşımlar daha detaylı hale geldi. Güncelleme sonrası Instagram yeni sistemleri duyurdu. Güncelleme sonrası beta testlerinde çok önemli özellikler ortaya çıktı. Bu özelliklerden en çok dikkat çeken özellik Instagram’ı sessize alma özelliğidir.

Instagram Sessize Alma Özelliği Nedir?

Instagram’ın yeni güncellemesiyle birlikte uygulamayı arttık Instagram görüntülü aramayı sessize alma işlemini yapabileceksiniz. Genel olarak bildirimleri kapatma gibi işlemeyecek. Özellik akışınızı düzenleyecek şekilde devreye girecek. Instagram sessize alma özelliği ile sessize aldığınız profillerden gelecek olan gönderiler akışınızda gözükmeyecek. Profiller arkadaş listenizde yer aldığı sürece kullanıcılar arkadaşınız olarak kalmaya devam edecek. Bu uygulama ile sadece profilleri değil gönderileri de sessize alabileceksiniz. Bu yöntem size daha detaylı bir sistem sunmuş olur. Instagram’da hikâyeleri ve gönderileri sessize alma özelliğini çok kolay kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı aktif etmek için Instagram profil kısmına eklenecek olay yeni seçeneğini kullanmalısınız. Yeni özelliği kullanarak sessize aldığınız profilleri yeniden açmanız mümkündür. (Instagram Destek)

Instagram’da isterseniz uygulamada yaptığınız değişiklikleri tek tık ile kaldırabilir, ya da yeniden düzenleyebilirsiniz. Bunun için ekstra bir menü kullanmanıza gerek yoktur. Menü üzerinde yer alan sekmeden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Yeni özelliği ne zaman aktif olacağı Instagram yetkilileri tarafından açıklanmadı. Bu özellik şu anda test aşamasındadır. Test aşaması sonlandığı zaman en yakın güncellemede bu özellik sisteme eklenecek. Güncellemeler bölge bölge yapılmaya başlandı. Güncellemeden sonra yeni özelliğinin nasıl kullanılacağı detaylı olarak anlatılacaktır. Instagram sessize alma özelliği ile Instagram kullanıcıları bu uygulamayı sessiz bir şekilde kullanabilecek.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

IGTV ürünlerini sayfamızda incelemek için linke tıklayınız; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/begeni-satin-al/yabanci-gercek

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir