Instagram Grids Artık Windows İçin Hazır

Instagram Grids Artık Windows İçin Hazır

Instagram Grids takdir toplayan birçok özelliğinden bahsetmek mümkün. Çok fazla kullanıcıya destek verebiliyor olması, sürekli olarak kendini yeniliyor olması, reklam ve satış alanında üst seviyelere çıkmış olması, kullanıcılara sürekli destek sağlayabiliyor olması ve buna benze daha birçok artı yön saymamız mümkün. Tabi tüm bu artı yönler Instagram’ı baştan aşağıya kusursuz bir sosyal medya platformu haline getirmiyor. Tabi ki tüm bu artı yönlerin yanı sıra Instagram’ın eksi yönleri de olduğunu söylemek gerekiyor. Hatta bu eksik yönlerin bazıları epey can sıkıcı olabiliyor.
İşte bu yönlerden birisi de Instagram’ın sadece akıllı telefon desteği vermesi. Yani ne yazık ki diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram’a bilgisayardan giriş yapıp hesabınızı kontrol edemiyorsunuz. Eksiklik bu kadar büyük olunca çözümde gecikmiyor tabi. Bu yönde sürekli 3.parti yazılımcıları çalışmalar yürütüyor. İşte bu çalışmaların son ürünlerinden biriside Grids. Daha önce sadece MAC desteği bulunan Grids bilgisayardan Instagram hesap kontörlü yapmanıza imkân veriyor.

Her ne kadar fotoğraf paylaşmana izin vermese de Grids’in bildirimlerinize ulaşmanızı sağladığını söyleyebiliriz. Düne kadar tek eksik yani sadece MAC işletim sisteminde çalışıyor olarak gösterilen Grids bu eksiğini de tamamladı. Zira epey tutulan yazılım artık Windows içinde destek veriyor. Yani artık her bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey sıradan bir bilgisayar. Instagram’ın bu konuya nasıl baktığı ise merak konusu.

Gezebileceğiniz diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-yorum-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Grids Artık Windows İçin Hazır
4.5 (89.5%) 318 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir