Instagram Güneş Tutulması Çıkartmalarını Yayınladı

Instagram Güneş Tutulması

Bugün sosyal medyada günden Güneş Tutulması oldu. Çok sık rastlanmayan bir uzay olayı olması nedeniyle bir hayli önem verilen ve dünyada gündem olan Güneş Tutulması, Türkiye saatiyle 21:45 sıralarında tam tepe noktasında görüntülendi. Tutulmanın sadece Amerika’da görüntülenebiliyor olması ise gündem olan bir başka konu haline gelmişti. Dünya üzerinde sadece Amerika üzerinden görüntülenebilen doğa olayını diğer ülkelerden izlemek isteyenler içinse NASA başta olmak üzere canlı yayınlar sunuldu. Tutulma birçok servisten canlı olarak yayınlanırken, sosyal medyada da Güneş Tutulması için özel çalışmalar yayınlandı. Tabii ki söz konusu sosyal medya olunca Instagram’da bu çalışmalarda başrol oyuncusu olarak görev almış oldu.

Instagram Güneş Tutulması Çıkartmaları

Sosyal medya devi, tutulmanın gündem olmasından yararlanarak özel çıkartmalar yayınladı. Zaten daha önce Instagram’ın böyle özel günler için özel hazırlanmış olan çıkartmalar paylaşacağının duyurusu yapılmıştı. Yapılan bu duyurunun ardından ilk adın tutulmanın çıkartmaları oldu. Kullanıcılara mini güncelleme olarak sunulan, yeni tutulma çıkartmalarının içerisinde ise 3 farklı tasarım göze çarpıyor. Aşağıda yer alan görsellerde de görebileceğiniz ilk 3 tasarım tutulma için yayınlanmış özel çıkartmalar.

Instagram Güneş Tutulması

Mini güncellemeyi yapması için kullanıcıların ise Google Play Store üzerinden yayınlanan düzenlemeleri indirmeleri yeterli. Yeni çıkartmaların güncellemesinin sürüm numarasını değiştirmeyecek kadar küçük bir güncelleme olduğunu da belirtelim. Yeni çıkartmalar hikaye bölümünde kullanılabilir durumda.

Instagram Güneş Tutulması Çıkartmalarını Yayınladı
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Mondragon Instagram Mesajından Sonra İntihara Teşebbüs Etti

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +