Instagram’ın Güzel Fenomenleri

Instagram Güzelleri Kimlerdir?

Yazımızda; her geçen gün kullanımı artan sosyal medya mecrası olan Instagram sayesinde kazanç sağlayan, fotoğraf paylaşan ve çok fazla takipçi kitlesine ulaşmayı başaran Instagram güzelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Instagram’da ki bir hesap sayesinde; Amerika’da üniversitede okuyan ve güzellikleriyle Instagram güzelleri olmayı başarabilen genç kadınların modellik camiasıyla buluşmaları sağlanmıştır. Bu kızların özellikleri; üniversiteli model olmalarıdır. Kazançlarını Instagram’da ki hesaba, seksi pozlarını gönderip para kazanmaları sağlanmaktadır. Bu kadınların isimleri ve okudukları üniversiteler şu şekildedir;

1-) Kayla Shea- University of Maryland

2-)Anna Sophe- Mossachusetts College of Pharmacy

3-)Amber Davis- University of Southern California

4-)Claudia Lemieux- University of California

5-)Bianca Ghez- Florida State University

6-)Sophia Knight- McGill University

7-) Lara Mc Whorter- University of Colorado

8-)Amanda Wiggins –University Of Arizona

9-)Lindsay Brewer- San Diego State University

10-)Sydney Walsh- Florida International University

11-)Brittany Paul- Florida International University

12-)Natalie Jasobsen –University of Arizona

13-)Morgan Harvill- Santa Monica College

14-)Brooke Swallow – Loyola Marymount University

15-)Kayla Simmons- Marshall Universty

16-)Emily Pember- University of Arizona

17-)Christina Smith- University of Maine

Dünyaca Ünlü Instagram Güzelleri:

Selena Gomez: ABD’li şarkıcı ve oyuncu olan Selena Gomez’in  Instagram’da milyonlarca takipçisi vardır.

Taylor Swift: Instagram’da takipçisi bulunan şarkıcı sosyal medya sayesinde daha büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Ariana Grande: ABD’li oyuncu, şarkıcı Instagram’da milyonlarca kitleye ulaşmaktadır.

Beyonce: ABD’li şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu olan Beyonce Instagram’da ki paylaşımlarıyla da takipçileri toplamayı başarmıştır.

Kim Kardashian: Ermeni asıllı, Amerikalı sosyetik, manken, aktris, stilist, kıyafet perakendecisi ve Instagram fenomeni olduğunu söyleyebiliriz.

Kylie Jenner: Asıl mesleği modellik olan ancak Instagram’da ki paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Kendoll Jenner: Instagram güzelinin asıl mesleği modelliktir.

Nicki Minaj: Instagram’da milyonlarca takipçisi olan güzel sadece Instagram platformunda fenomen olmakla kalmayıp şarkıcılık, söz yazarı ve sinema oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Khloe Kardashian: Kim Kardashian’ın kardeşi olan Khloe Kardashian Instagram kullanıcıları tarafından da en çok takip edilenler arasında yerini almayı başarmıştır.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Youtube Ne Kadar Kazandırıyor?

Katy Perry: ABD’li şarkıcının Instagram’da ki takipçi sayısı dudak uçuklatmaktadır. Katy Perry ‘de Instagram güzelleri arasında görebiliriz.

Miley Cyrus: Asıl mesleği şarkıcılık ve oyunculuk olan Miley’in Instagram’da yaptığı paylaşımlarda ününe ün katmıştır.

Jennifer Lopez: Gerçek mesleği; şarkıcılık ve oyunculuk olan Jennifer’ın Instagram’da ki paylaşımları da dikkatleri üzerine çekmeyi sağlamaktadır.

Demi Lovato: ABD’li oyuncu, şarkıcı ve besteci olan Lovato’da Instagram’da yaptığı paylaşımlarla takipçi sayısını artıran fenomenler arasında yer almaktadır diyebiliriz.

Kourtney Kardeshian: Ünlü yıldız Kim Kardeshian’ın kardeşi olmaktadır. Ünlü güzel aynı zamanda; kıyafet perakendecisi, televizyon kişiliği ve sosyal medya fenomenleri arasında yerini almayı başarmıştır. Güzelim Instagram hesabında milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

Victoria’s Secret: ABD’li bir moda şirketinin, perakendeci Limited Bronds ‘ın bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Ünlü güzel aynı zamanda İnsatagram’da ki paylaşımlarıyla da milyonlarca takipçiye ulaşmayı başarabilmiştir.

Türk Instagram Güzelleri:

Şeyma Subaşı: Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eşi olan Şeyma Subaşı’nın asıl mesleği moda tasarımcısı ve modelliktir diyebiliriz. Ancak son zamanlarda da Instagram’da yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettirmektedir.

Danla Bilic: Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Sosyal medya platformu olan You Tube üzerinden yaptığı videolarla kazanç sağlamaktadır. Aynı zamanda Instagram’da da çok fazla takipçiye ulaşmış olan Danla Bilic’ide Instagramın güzelleri arasında sayabiliriz.

Eylül Online: Eylül Öztürk’te gerek Instagram’da gerekse diğer sosyal medya platformlarındaki yaptığı paylaşımlarla takipçilerini artıran güzellerdendir diyebiliriz.

Zeynep Zor: Zeynep Zor’da Instagram’da kocasıyla paylaşmış olduğu seyahat fotoğraflarıyla ünlü fenomenler arasında yerini almayı başarmıştır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kimi şarkıcı, kimi oyuncu, kimiyse model olan birçok kadın Instagram’da paylaştıkları gönderilerle ünlerine ün katmaktadırlar. Ya da Instagram sayesinde ünlenip kazanç elde etmeye başlıyorlar.

Instagram’ın güzel fenomenleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram’ın güzel fenomenleri konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +