Instagram Hava Durumu Yüz Filtrelerini Duyurdu

| Ağustos 31, 2017 | Instagram Haber

Genel kullanımlarını daha eğlenceli hale getirmek adına sürekli çalışan Instagram, bir süre işlevselliğe önem veren güncellemelerle öne çıkmıştı. Şimdi ise daha çok eğlenceli kullanımları öne çıkaran güncellemeler ve eklentiler görmeye başladık. Instagram hikayeler bölümüyle başlayan yeni güncelleme furyası, Snapchat uygulamasından alınan özelliklerle devam etmişti.

Son olarak uygulamaya gelen yüz filtreleri özelliği epey bir ilgi çekti. Yeni özelliği yayınladığı andan itibaren yüz filtrelerini sürekli güncelleyeceğini de açıklayan Instagram ise bu noktada bir adım daha attı. Daha önce yayınlanan gökkuşağı yüz filtreleri sonrasında şimdi ise hava durumu yüz filtreleri gündeme geldi.

Instagram Hava Durumu Filtreleri Kullanıma Giriyor

Instagram tarafından yapılan açıklama sonrasında duyurulan yeni yüz filtreleri ise epey bir ilgi çekeceğe benziyor. Öyle ki yeni güncelleme sonrasında ruh halinizi yansıtacak olan hava durumu efektlerini kullanabileceksiniz. Mutlu güneş, üzgün yağmur bulutu, kızgın bir fırtına ve parlayan güneş etiketleri olarak yayınlanacak olan yeni yüz filtreleri kullanıcıların paylaşımlarını epey bir duygu katacak, orası kesin.

Instagram yeni güncellemesiyle gelecek olan tüm filtrelerin, hem Android hem de iOS için yayında olduğunu da ekleyelim. Güncellemeleri yükledikten sonra filtreleri kullanarak oluşturduğunuz resimleri DM mesajlar olarak gönderebilir veya hikayeler üzerinden paylaşabileceksiniz. Ayrıca yeni özelliğin sonrasında da düzenli olarak yüz filtrelerinin güncellemelerinin gelmeye devam edeceği belirtiliyor. Bir sonraki güncellemeyi ise merakla beklemekteyiz.

Instagram Hava Durumu Yüz Filtrelerini Duyurdu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Ana Sayfa Yapısını Değiştirdi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +