Instagram Hikaye Sorunu ve Çözümü

Instagram Hikaye Sorunu ve Çözümü

Son günlerde Instagram kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardan birisi İnstagram hikaye sorunudur. Bu konuyu ekip olarak sizin için özel olarak inceleme altına aldık. Gerekli araştırmaları yapıp elde ettiğimiz bilgiler ışığında sizi bu konuda bilgilendirmek istedik. Yazı dizimizi okuduktan sonra siz de İnstagram hikaye sorununu çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Son dönemde gelen yeni güncelleme ile birlikte İnstagram hikâyeler 24 saat süreyle kalıcı durum olarak paylaşılmaya başlandı. Bu paylaşımlar bazı sorunları birlikte getirdi. İnstagram hikaye bölümünde en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır:

 • İnstagram hikayesinde öne çıkar butonu bende görünmüyor aynı uygulama farklı bir hesapta görünüyor.
 • İnstagramdan hikaye çekeceğim sırada ön kamera açılıyordu şimdi açılmıyor.
 • Hikayelerde renk efektleri eskiden çıkıyordu şimdi çıkmıyor.
 • Profilim herkese açık olmasına rağmen konum etiketlerinde görünmüyor.
 • Hikayelere resim eklemek isterken, galerim görünmüyor, resim ekleyemiyorum.
 • Hikayeler bölümünde siyah ekran sorunu yaşıyorum.
 • Instagram’da hikayelerim çalmıyor.
 • Instagram’da hikayelerim yüklenmiyor.
 • İnstagram canlı yayın hikayelerim yüklenmiyor.
 • Instagram’da canlı yayında paylaşma sorunu yaşıyorum.

Sorunları çözmek için İnstagram app uygulamasını kullandığınız Android işletim sistemli telefonlarda güncelleme yapın.  Hikayelerde yükleme sorunu, canlı yayına bağlanamama sorunları internetinizle alakalı bir durumdur. Mobil internet kullanıyorsanız ya da başka bir yerden wifi ile internet alıyorsanız internetinizin yavaş olması ya da çekim alanına girmemenizle alakalı bir durumdur. Bu durumda internet ağınızı kontrol etmelisiniz. (Instagram Destek)Telefonunuzda eski usul İnstagram varsa yeni güncellemeleri yüklemelisiniz. Telefonunuzun saat ve tarih ayarlarını iyi kontrol edin. Güncel saat dilimini ve tarihini cihazınıza yükleyin. Tüm bu söylediklerimize rağmen hala İnstagram uygulamasında sorun yaşıyorsanız sorunun çözümü için İnstagram resmi internet kanalından teknik destek talebinde bulunun. Yazı dizimizi okuduktan sonra umarım sorunu çözmüşsünüzdür. Sorunu çözmek için size verdiğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarını yükseltmek için sitemizde ki ürünleri inceleyebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
8 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Oğuzhan Aşık

  Oppo reno2z kullanıyorum anasayfaya gelen hikayeyi bir kere izledikten sonra kayboluyor ve bazı kişilerin hikayeleri hiç görünmüyor

  1. Yusuf kılıç

   Bendede aynısı var cevap arıyorum ama farklı şeyler çıkıyor bende de ıphone 7 var güncel tarih saat her şey doğru ama böyle

 2. Öne çıkanlara eklediğim hikayelerim kendiliğinden silinmiş ve hikaye arşivimdede göremiyorum yardımcı olurmusunuz?

 3. Instegramda hikaye gizlemek istiyorum ancak işaretledikten sonra sag ust koşede yada herhangi biryerde butti butonu cikmiyor buyuzdende hikayemi gizleyemiyorum .