Instagram İzlenme Satın Almak Videolarımın Erişimini Arttırır mı?

Instagram İzlenme Satın Almak Videolarımın Erişimini Arttırır mı?

Oldukça merak edilen bir soru yine. Bildiğiniz gibi takipci ve beğeni satın almak doğrudan bir erişimdir ancak izlenme,görüntülenme ise prestijten ibarettir. Sorunuzun cevabı ise evettir. Peki nasıl oluyor bu? Gibi soruları şimdiden sorduğunuzu görür gibiyim.

İnstagram görüntüleme satın al hizmetini aktif olarak sizlere sunduğumuzu belirteyim bu arada. Anasayfamıza giderek görebilirsiniz.

Sorumuzun cevabına tekrar dönelim. Görüntülenme ve izlenme satın almak erişimi arttırır mı?

Görüntülenme Ve Satın Almanın Etkisi

Bir izlenme,görüntülenme  hizmeti satın almanız erişiminizi arttırır evet. Bunun sebebi tabii ki algoritmadır. Algoritma aniden yüksek bir değere ulaşan içeriğe değer biçer,diğer insanların bunu görmesi gerekiyor şeklinde bir karar verir. Hatta hatta bu sayede Keşfet’e düşme ihtimaliniz de artar. (Instagram)

İnstagram görüntüleme satın alma faydaları zannedildiğinden çok daha fazladır bu yüzden.  Satın aldığınız her hizmetin ekstra faydaları var.

Örneğin genel olarak gönderilerinizin 150 görüntülenme aldığını farzedelim.  Bir içeriğinizin ise bu 150 görüntülenme alan içeriğinize kıyaslandığında 50 katı fazladan izlediğini düşünün? İşte algoritma burada devreye giriyor. Diyor ki bu kişinin normalde  görüntülenme sayısı bu kadar fazla değildi,çok ilgi çekici bir şey olmalı ki bu kadar ciddi bir artış oldu. Bu içeriği Keşfet’e düşürmeliyim ve insanlara daha çok önermeliyim.

Algoritma böyle düşünür arkadaşlar.Çünkü algoritma da neticesinde İnstagram’a daha çok para kazandırmak için çalışır. İnsanlar ne kadar ilgi çekici içerik görürse o kadar iyidir,o kadar vakit geçirir İnstagram’da.

Makalenin başında da belirttiğimiz gibi biz bu hizmeti sağlıyoruz zaten. Anasayfamıza gittiğiniz vakit göreceksinizdir. https://instagramtakipcisatinal.com/izlenme-satin-al ya da bu adresten doğrudan doğruya görebilirsiniz.

Tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi,bu hizmeti de kusursuz ve eksiksiz biçimde sizlere sunuyoruz.

Görüntülenme,İzlenme Satın Almak Ne İşe Yarar?

Etkileşimi arttırdığını,neden arttırdığını açıklamıştık. Bunun dışında çok ciddi bir prestij kazandırır. Örneğin bir reklam videosunun 500 görüntülenme almasıyla 1.500.000 görüntülenme alması bambaşka şeylerdir. Olay tamamen imaj ve algıdır. İster istemez büyük izlenme rakamları kaliteli imajı bırakırken;düşük izlenme rakamları da çaylak bir profil imajı bırakır. Sebebi çok basittir. Çünkü görüntülenme sayısı o video hakkında ölçüm yapabileceğimiz tek noktadır. Birçok ünlü görüntülenme hilesi kullanmaktadır çünkü hepsi prestij ve imajını düşünmektedir. Normal şartlarda 10.000 izlenecek kişiler 350.000 gibi görüntülemeler elde edebilmekte.  Yine bizi tercih eden çok ünlü isimler mevcut fakat bunları asla acıklamayız,hiçbir müşterinin adını acıklamayız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Organik Instagram Takipçi Satışı Var Mı?

https://instagramtakipcisatinal.com/izlenme-satin-al adresimize giderek görüntülenme,izlenme hizmetimizi inceleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir