Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum (Çözümü)

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum (Çözümü)

Instagram kullanıcı adımı unuttum durumu her sosyal medya kullanıcısının başına gelebilir. Instagram sanal dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisidir. Instagram sistemine giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve parola kullanmanız gerekir. Bazı durumlarda Instagram kullanıcı adımızı unutabiliriz. Bu durumda ne yapacağımızı bilemeyiz. Bu yazı dizimizde ekibimiz Instagram kullanıcı adınızı unuttuğunuz zaman yapmanız gerekenleri açıklamaya çalıştık. Sizler için bu konuyu özel olarak araştırıp internetten bu bilgileri sizler için derledik. Yazı dizimizi okuduktan sonra siz de Instagram kullanıcı adınızı unuttuğunuz zaman kısa sürede kullanıcı adınıza ulaşıp sorununuzu çözmüş olacaksınız.

Instagram Kullanıcı Adını Unuttum, Ne Yapmam Gerekir?

Instagram’da yaşanan en sık sorunlardan birisi instagram kullanıcı adımı unuttum sorunudur. Akıllı telefonlarda her seferinde şifre girmeden otomatik girilmesi, şifrelerin ve kullanıcı adının uzun süre kullanılmaması kişilerin parola ve kullanıcı adını unutmasına neden olmaktadır. Instagram’da kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuğunuz zaman izlemeniz gereken yol şudur. (Instagram Destek)

Instagram’da kendinize kullanıcı adı belirlerken akılda kalabilecek bir isim kullanmaya özen gösterin. Sizin için anlamlı ve özel bir ismi kullanıcı adı olarak belirleyin. O zaman kullanıcı adınızı kolay unutmazsınız. Kullanıcı adınızı yeniden öğrenmek için Instagram web sürümü üzerinden giriş yapmalısınız. Akıllı telefonlar üzerinden bu söyleyeceğimiz işlemi yapmanız mümkün değildir. Instagram giriş sayfasına girdikten sonra şifre ve kullanıcı adının girişinin yapılacağı kısma gelin. Burada yer alan unuttun mu bağlantısına tıklayın. Buradan kullanıcı adı ve eposta seçeneklerinden birisini tıklayın. Bu tıklama işleminden sonra eposta hesabınıza bir mail gelir. Bu link sizi doğrudan Instagram giriş sayfasına yönlendirir. Linkin yaptığı yönlendirme sonrasında karşınıza gelen sayfadan kullanıcı adınızı öğrenebilirsiniz. Bu işlemle kullanıcı adıyla birlikte şifre değişikliği de yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için Instagram kullanıcı adı ve şifre bölümünde yeni bir şifre oluşturmanız istenir. Şifre belirlerken güçlü şifre belirlemeye özen gösterin. Şifreniz doğum tarihinizi, adınızı ve soyadınızı içermemesine dikkat edin. Kolay tahmin edilebilen şifreleri belirlemeyin. Şifrenizin içinde harf, rakam ve özel karakter olmasına dikkat edin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Şifre değişikliğinden sonra şifrenizi güvenli bir yere not alın. Şifrenizi kesinlikle hiçbir ortamda paylaşmayın. Instagram hesabınıza internet ortamından otomatik giriş yapan sistemlerde şifrenizi paylaşmayın.

Instagram hesabınızı yükseltmek için instagram türk gerçek yorum satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. avatar
      Instagram Takipçi Satın Al

      Merhaba, bu durumda yapmanız gereken Instagram destek merkezi ile iletişime geçerek bilgilerinizi yeniden düzenlemek olacaktır. Ancak bunun için sizde hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlamanız beklenecektir.