Instagram Profilime Bakanlar Kimler Bakmış

Instagram Profilime Bakanlar Kimler Bakmış

Instagram ile ilgili en çok merak edilenlerin başında  profile bakanları görmek gelir. Çok fazla  merak kaşıyan bir konu olduğu için sürekli olarak bununla ilgili aramalar yapılıyor. Eski sevgilinin profilimize bakıp bakmadığı gibi gündelik olayları çok çok çok merak ediyoruz,buna katılmayan var mı? Instagram profilime bakanlar kimler diyorsanız bu yazımız tam size göre.

Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Açık söylemeliyiz ki bu mümkün değildir. Böyle bir şeyin hilesi de olmaz ve İnstagram hiçbir zaman böyle bir özellik getirmeyecektir. Sizce İnstagram neden böyle bir yenilik getirmez? Çok basit bir cevabı var. Eğer böyle bir durum olursa İnstagram üzerindeki tıklamalar ve aktiviteler korkunç bir hızla düşer. Egosundan dolayı kimse başkasının profiline girmez ve İnstagram durma noktasına gelir. Düşünsene kıskandığın arkadaşının profiline sürekli giriyorsun ve bir bakıyorsun ki o sizin ziyaretlerinizi görüyor. Böyle bir durumda kimse profillere girmezdi ve İnstagram üzerindeki aktiviteler müthiş denecek bir oranla düşüşe geçerdi. (Instagram)

Internetteki Bununla Alakalı Yazılar Ne O Zaman?

Değerli okurlar,içerik üreticilerinin tamamı sizlere faydalı içerik üretmenin peşinde değil tabii ki. Sizlerin merak duygularını kullanmak isteyen çokca insan olabilir. Haliyle İnstagram profiline bakanları görme uygulaması varmışcasına bir yazı yazabilir ve sizlere sahte bir uygulama indirterek hesabınızı çalabilir. Talep çok ise karşılığını vermeye çalışan çok olacaktır fayda sağlamak için. Ancak araştırma yaparak ve mantığınızı biraz daha fazla kullanarak talep edilen şeyin gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İnstagram profilinize bakanları hiçbir zaman göremeyeceksiniz diyebiliriz. Çünkü böyle bir şey İnstagram’ın sonu olacaktır tıpkı yukarıda  da önemle ve şiddetle bunu belirttiğimiz gibi. İnstagram’da beğeni hilesi,takipçi hilesi,görüntüleme hilesi var bu doğru ancak İnstagram profile bakanları görmek diye bir şey söz konusu değil.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Profile Bakanları Anlamanız Kolay

Arkadaş listenizin aktif olanlarının tamamı profilinize bakıyor arkadaşlar. Bundan emin olabilirsiniz. Yaptığınız ilgi çekici paylaşımdan sonra %90 oranında profilinize girerek göz gezdirecektir kişi.  Takipçiniz olmadığı halde de hesabınıza bakacak olan çok kişi olacaktır. Mesele bunu büyütmektedir.Yani merak duygusu gereği hiç sevmediğimiz bir insanın profiline de bakarız. Bu olayı büyüttüğünüz için insanlar da hilesi varmış gibi yazılar yazarak sizleri kandırıyor. Kimse profiline girdiği kişiye aşık olmuş olmak zorunda değil,ya da okulda gördüğünüz güzel kızın sizin profilinize girmiş olması onu size aşık yapmaz.Sizden gerçekten hoşlanan kişi zaten bunu belli edecektir. Profilime kim baktı kim bakmadı gibi olaylarla vaktinizi boşa harcamanızı önermiyoruz. Çünkü İnstagram böyle bir şeye izin vermediği için kendinizi yoracaksınız sadece.

Instagram hesabınızı yükseltmek ve kitlelerinizi büyütmek için Instagram Takipçi ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir