Instagram Province Ne Demek?

Instagram Province Ne Demek?

Halihazırda aktif kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı sosyal medya uygulaması instagram Province kullanımlarıyla da adından söz ettiriyor. Başta hikâye paylaşımları olmak üzere tüm gönderimlerde paylaşan kişiye ait konum belirteci Province olarak çıkabilmektedir. İngilizce il, ilçe, konum olarak tanımı yapılan Province nedir ve ne işe yarar soruları ise sıklıkla dile getirilir. Kişinin İnstagram hesabı üzerinden yaptığı tüm video ve fotoğraf paylaşımlarında konumun doğrudan atılması durumudur. İstanbul Province ya da Ankara Province olarak belirtilir. Burada Province ifadesi il ya da bulunulan bölgeyi ifade etmek için kullanılır. Bu şekilde kişinin an itibariyle nereden paylaşım yaptığı da bilinmektedir. Bu duruma dair farklı görüşler vardır. Peki, instagram province nasıl eklenir? Bu sayede neler elde edilir?

Instagram Province Nasıl Eklenir?

Son zamanlarda popüler olmasından dolayı bilinen ve adeta bir akıma dönüşen İnstagram Province konum paylaşım durumlarını ifade eder. Kişinin şehir ya da bölgeyle birlikte bulunduğu yerin konumunu paylaşımla belirtmesidir. Bununla birlikte gönderimi beğenen kişilerde province adı altında paylaşımı yayar. Böylelikle paylaşımın yapıldığı alan belirtilirken konum ekleme özeliğiyle bu işleyiş gerçekleşir. Kişinin özellikle gittiği yeri belirtmesi amacıyla bu durum kullanılagelir. Konum seçeneklerinin açılması ve İnstagram paylaşımında konumun belirtilmesine izin verilmesiyle hemen Province konum özelliği çıkacaktır. Bu sayede kişinin nerede olduğu takipçileri tarafından görülecektir. Sosyal medya uygulamasında kültürel etkinlik olarak kullanılagelen bu durum aynı zamanda gençler tarafından çok daha yaygın kullanılmaktadır. İstenilen tüm paylaşımlarda bu özellik kullanılır. Herhangi bir cafe ya da işletme olabileceği gibi bir ülke ya da tatil beldeleri içinde Province konum özelliğinden yararlanılabilir. Fotoğraflarla birlikte hikayelerde paylaşılacak videolar içinde yine aynı şekilde İnstagram Province eklenir. (Instagram Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

instagram province

Province Nedir, Neler Getirir?

Instagram Province nedir sorusu konum ile ilgili doğrudan ilişkili olup bazı durumlarda ise riskli olabilmektedir. Özellikle doğrudan uygulamanın bunu kullanılabilir yapmamasının sebebi de budur. Bu özelliğin kullanılması için konumun açık tutulması ve işlemin onaylanması istenir. Çünkü kişinin paylaşımlarında devamlı konum belirtilmesi birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Kişinin sağlığı için instagram province konum belirtme otomatik ilerlemez. Ancak yine de arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu göstermek için hemen hızlı bir şekilde konum özelliğini açabilirsiniz. İstanbul ya da Ankara gibi şehirler için İstanbul Province belirtilir. Ayrıca otel, kurum ya da işletmeler içinde Province özelliği çokça kullanılır. Tüm paylaşımlarda kişinin nerede olduğunun takibi de bu şekilde sağlanır. Son zamanlarda yurtdışı seyahatlerde kullanılan instagram province konum ile hangi ülkelerin gezildiği izlettirilebilir. Hikayelerde neredesin sorularına muhatap olmamak içinde hemen Province konum eklenebilir. Ayrıca görselin yazıyla bozulmaması adına da bunu yapmak çok daha iyi bir seçim olacaktır. Böylelikle hiçbir unutma durumu olmadan da gezdiğiniz ya da bulunduğunuz yerlerin takipçilerinizle paylaşımı sağlanabilir.

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve büyütmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://instagramtakipcisatinal.com/tiktok/takipci-satin-al/yabanci

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir