Instagram Superzoom Gözükmüyor Nasıl Çıkartabilirim

Instagram Superzoom Gözükmüyor Nasıl Çıkartabilirim

Cadılar bayramında yayına giren Instagram Superzoom özelliği çok kısa süre içinde uygulamada en çok kullanılan özelliklerden birisi olmayı başardı. Kullanıcıların resim ve videolarına 3 ile 15 saniye süreyle yakınlaşma özelliği sunan bu uygulamada son günlerde ciddi sorunlar yaşanmaya başlandı. Özellikle uygulama kısmında donma sorunları çok sık görülmeye başlandı.

Instagram Superzoom Özelliğinde Sorunlar Yaşanıyor

Instagram Superzoom uygulaması özellikle Android işletim sistemini kullanan telefonlarda  Instagram Superzoom paylaşım bölümünde sorunlar yaşanıyor. Kullanıcıların yaşadığı en büyük sorun paylaşım yapılmak istenildiğinde uygulamanın donması ve çalışmanın sona ermesidir. Paylaşımlarda saniye hesaplamasında da sorunlar yaşandığı dile getirilmektedir. 3 ile 15 saniye olması gereken bu sürenin 5-6 saniye ile kısıtlandığını, uygulamayı kullanırken ciddi donma sorunlarının ortaya çıktığı söyleniyor. Kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman bu özelliğin bazen kaybolduğu söylenmektedir.

Instagram Superzoom gözükmüyor sorunu özellikle Android sürümü kullanan telefonlarda bu özellik tamamen kaybolmaktadır. Instagram yetkilileri bu durumu henüz doğrulamadı. Bu yüzden bu tamamen kullanıcıların ortaya attığı bir iddiadan öteye geçemedi. Kullanıcılar uygulamayı silip yeni versiyon sürüm yüklediği zaman sorunun ortadan kalktığını söylemektedir. Durum telefon ayarlarından ya da eski sürüm Instagram kullanılmasından kaynaklı olduğu düşünülüyor. (Instagram Destek)

Instagram Superzoom çıkmıyor sorunu nasıl çözerim sorununu çözmek için tam bir temizlik yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun ayar kısmına gelip uygulamanın tüm verilerini ve ön belleğini temizlemeniz gerekir. Bu şekilde yaptığınız zaman sorun çözülmektedir. Ön belleği temizlemeden silme yapmanız sorunun devam etmesine neden olur. Kesin çözüm için Instagram tarafından net bir açıklama bekleniyor. Yeni sürüm Instagram ile bu sorunların giderileceği düşünülüyor. Instagram Superzom sorunu için Instagram yetkililerine bağlanıp teknik destek alabilirsiniz. Sorun çoğu zaman cihaz kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Güncelleme ve bellek silme işlemine rağmen sorun hala devam ediyorsa sorun cihaz kaynaklı değil sistem kaynaklıdır. Bu yüzden güncellemenin gelmesini beklemelisiniz. Sorunun çözümü ile ilgili yazı dizimizin altına görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Organik Instagram Takipçi Satışı Var Mı?

Facebook ürünlerimiz ile Facebook sayfanıza Facebook Post Beğeni satın alabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir