Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

Instagram takipçi arttırma günümüz sosyal medya kullanımının en önemli etkileşim baramlerinden biri olmuştur. Akıllı telefon sayısının her geçen gün artış sağlaması, aynı şekilde Instagram kullanıcılarının da artmasını sağlıyor. 100 milyon kullanıcıyı geride bırakan Instagram’ın bu başarısı mobil cihazlarda çekilen fotoğraflara uyguladığı filtreler ile farklı görünüm katan ilk uygulamalardan biri olmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda Twitter ile benzer hashtag ve takip/takipçi sistemini kullanıyor olması kullanıcılara kullanımda kolaylık sağlıyor. Instagram takipçi arttırma hakkında tüm detaylar bu yazıda!

AddMeFast nedir?

Instagram’ı aktif olarak kullanan birçok kullanıcı Facebook ve Twitter’da olduğu gibi takipçi sayısının yüksek olmasını istiyor. AddMeFast gibi takipçi sayısını hızlı arttıran birçok sistem mecvut. Fakat buralardan gelen kullanıcılar bir süre sonra sizleri takip etmekten vazgeçebiliyor.

AddMeFast kadar hızlı olmasada takipçi sayısınızı arttıracak birçok doğal yöntem var. Doğal yöntemler ile gelen takipçiler, programlar ve siteler tarafından yönlendirilen takipçilerden kat ve kat daha etkili ve sadık oluyorlar.

Instagram’a yeni üye olduysanız yada takipçi sayınızın az olmasından şikayet ediyorsanız aşağıdaki doğal yöntemleri kullanarak takipçi sayınızı arttırabilir ve paylaşımlarınıza daha fazla beğeni ve yorum alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

1. Fotoğraflarınızı farklı uygulamalarda çekip, düzenleyin ve geliştirin. Instagram, fotoğraflarınıza filtreleri ile sadece farklı görünümler katar. Her hangi bir düzenleme ve geliştirme yapmanıza imkan sağlamaz. Bu nedenle Camera+, Cymera, Adobe Photoshop Express ve Pixlr gibi mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla paylaşım öncesi hızlı ve basit birkaç düzenleme ve renk ayarıyla fotoğraflarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Örneğin ekran görüntüsünde göreceğiniz üzere bir kullanıcı ilk olarak bu fotoğrafları hangi uygulama ile çektiğini soruyor. Bu işlemler Instagram takipçi arttırma ile ilgili size önemli destek verecektir.

2. İlginizi çeken paylaşım ve kişiler ile etkileşime geçin. Instagram’da ilginizi çeken fotoğrafları beğenin ve yorum bırakın. Etkileşim kurduğunuz kişinin dikkatini çekin ve paylaşımlarınızı görmesini sağlayın. Böylelikle çevrenizi genişletebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

3. Arkadaşlarınızı bulun. Instagram-Seçenekler-Arkadaşlarını Bul sekmesinden, Rehberinizde veya Facebook arkadaşlarınızda Instagram kullananları bulun ve onları takibe alın. Arkadaşlarınızın dışında aynı bölümde yer alan Önerilen Kullanıcılardan yeni kişiler keşfedebilirsiniz.

4. Beğendiğiniz fotoğraflardan ilham alın. Takipçi ve çevrenizdekilerin beğenisini kazanmak için farklı ve yaratıcı fotoğraflar paylaşın. Bu konuda ilham olması açısında Instagram uygulamasında Ana Sayfa ve Kamera sekmesinin arasında yer alan Keşfet bölümünden o günün en çok beğeni alan fotoğraflarına göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

5. Fotoğraflarınıza lokasyonunuzu etiketleyin. Instagram’da fotoğraflarınızı paylaşmadan önce lokasyonunuzu harita üzerinde belirtebilirsiniz. Aynı yerde fotoğraf çekenler yada o konumda çekilen fotoğraflara göz atanlar sizin paylaşımlarınıza görmüş olur.

Hashtag Kullanımının Önemi

6. Popüler hashtag (etiket)’leri kullanın. Twitter’dan aşina olduğunuz hashtag (etiket) sistemi ile fotoğraflarınızı sizleri takip etmeyen kişilerede ulaştırabilirsiniz. İçerisinde milyonlarca fotoğrafın yer aldığı popüler etiketleri kullanabileceğiniz gibi, belirli bir tema üzerine yer alan birçok etiket bulabilirsiniz. Genel kullanılan En Popüler 100 Etiket başlıklı yazımızdan bu etiketleri not edebilirsiniz. TagsForLikes tarzı uygulamalar ile belirli konu ve temalar üzerine en popüler etiketleride hızlı bir şekilde cihazınızda kopylayıp fotoğraflarınızın altına yapışarabilirsiniz. Örenğin bu yazıyı oluşturmaya başladığım anda bazı popüler etiketleri kullanarak bir fotoğraf paylaştım. Kısa bir süre içerisinde paylaşım 15 beğeni ve 1 yorum aldı. Yorum yapan kullanıcı aynı zamanda beni takip etmeye başladı. Sizlerde paylaşımlarınızın altına popüler ve tematik etiketleri kullanarak beğeni sayısını arttırabilirsiniz.

7. Çektiğiniz her fotoğrafı paylaşmayın. Bu kural sadece Instagram için değil, tüm sosyal ağlar için geçerlidir. Gördüğünüz herşeyin fotoğrafını çekmek, her gün onlarca fotoğraf paylaşmak takipçilerinizi sıkabilir. Hergün onlarca fotoğraf paylaşmak yerine dikkat çekicek birkaç fotoğraf paylaşmak kaliteyi her zaman arttırır ve takipçilerinizi kaçırmamış olursunuz.

8. Resmi Instagram blogunu yada hesabını takip edin. Her haftasonu belirlenen bir konu üzerine Weekend’s Hashtag Project adı altında Resmi Instagram Blogu ve hesabında duyurulan etkinliklere katılın. Belirtilen konu üzerine yaptığınız paylaşımları yüzlerce kişiye duyurun. Etkinlik sonrası resmi hesaplarda en çok beğeni alan fotoğraflar tüm kullanıcılar ile paylaşılıyor. Aynı zamanda resmi hesaplar ile güncel haberleri ve yenilikleri takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: GTA 5 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

İlginizi çekebilecek diğer sayfalar; https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/turk-bot

Instagram, Facebook ile yaptığımız kıyaslamalarda daha az kullanıcı kitlesine sahip olduğumuz bir sosyal medya aracıdır. Bu önemli bir gerçektir. Instagram’da, bizim resimlerimizi beğenme, yorum yapma, arkadaşları etiketleme ve kendi resimlerimizi yayınlama gibi daha fazla özellik var. Peki herkesin çok istediği fenomen olma arzusuna yakınlaşmak için neler yapılabilir? Ne gibi taktikler uygulanırsa takipçi sayısını arttırabiliriz? Bugünkü yazımızda instagram takipçi satın al ekibi olarak bunlardan bahsedebiliriz.

Pazarlama Alanında Bir Sayfa Açabilirsiniz

Pazarlama materyallerini veya ürünlerinizi hesabınızda oldukça ön plana çıkararak görünür kılın. Bir Instagram hesabına sahip olmanız ve sizi takipçilerin aramasını sağlamak önemli bir adımdır. Aynı zamanda aranan bir isim olmak büyük bir şanstır. Bunun için ürün satma ya da reklam profilleri tüketici olan halkı sizin hesabınıza çekebilir.

Etkili İsimleri Paylaşımlarınıza Etiketleyin

Sahip olduğunuz hesabınız hangi hesapları ve hangi ünlü isimleri takip ediyor? Bu hesapları bulun ve sizin için tanıtım yapıp yapmayacaklarını sorun. İdeal olarak, ücretsiz ürünler karşılığında reklam yapmayı ve size takipçi göndermeyi kabul ederler. Ancak, çoğu kez reklam yapmak için ücret talep edilir. Bu aşamada gönderilerinize etiket yapmayı ihmal etmemelisiniz. Önemli ve çok takipçisi olan isimleri etiketlediğinizde o kişilerin takipçileri de sizi görebilecektir.

Bol Bol Yorum Yapın

Yorum göndererek diğer kişilerin hesaplarına katılmayı deneyin. Tabii ki, resimleri “beğenmek” güzeldir, ancak yorum yaptığınızda, adınız ve hesabınız, benzerlerinden daha çok ön plana çıkabilir. Bunun haricinde yorum attığınız hesaplarda adınızı gören yüksek sayıdaki instagram takipçi kullanıcıları sizi keşfedebilir.

Çekiliş Güzel Bir Yöntem

Son zamanlarda ön plana çıkmış olan bir diğer takipçi kasma yöntemi ise çekiliş faaliyetleridir. Takipçilerinizin yorumlarda bir arkadaşını etiketlemesini gerektiren bir Instagram çekilişi ya da paylaşımı ekleyebilirsiniz. Bu sayede, gönderiniz ve ekstra diğer paylaşımlarınız sizi henüz duymamış olabilecek yeni takipçiler getirecektir. Son zamanlarda “hadi yoruma şu ifadeyi bırak” gibi paylaşımlar çok fazla takipçi çekmeye başlamıştır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Hafta Sonu İçin; En İyi Hacker Filmleri

Sizi Takip Etmeleri İçin Onlara Neden Sunun

Sadece “Instagram’da bizi takip edin” demek yerine, insanlara bir sebep verin. Örneğin, hesabımın bir hayır amacı var ve insanları bu hayır işinde görmek için Instagram profilimi takip etmelerini istiyorum gibi ifadeler ile takipçi çağırabilirsiniz. Yani, eğer bir moda hesabınız varsa, takipçilere profilinizde stil ilhamı verebileceğinizi söyleyin.

Instagram, bir çok insana iş kapısı sunan, ürün ve kişisel tanıtımlara olanak sağlayan, işlevselliği yüksek büyük bir sosyal platform. Buralardan reklam vererek tanıtımlar yapabilir, geniş kitlelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hiç reklam vermeseniz bile, takipçi arttırma yollarıyla, takipçi sayınızı arttırarak ürün tanıtımını tüm kesimlere gösterebilirsiniz. Ne kadar çok takipçi, o kadar çok popülerlik.

Instagram takipçilerini arttırmak adına yapılabilecek bir çok yöntem mevcut. Bu yöntemlerden bir tanesi güvendiğiniz, kalitesi ve virüssüz olduğundan emin olduğunuz yerlerden takipçi satın almak. Bu şekilde istediğiniz kadar takipçiye sahip olabilirsiniz. Ben satın almak istemiyorum diyorsanız, aynı zaman da satın almadan organik takipçi arttırma yöntemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde doğal yollardan takipçi sayısını arttırmış olacaksınız.

Organik takipçi ne demek?

Satın alınan takipçiler yapay değildir. Sizin paylaşımlarınızı beğenip, bunlara ilgi duyması üzerine sizi takip eden kişilere organik takipçi denir. Bu şekilde, gerçekten size hitap eden bir hedef kitleye sahip oluyorsunuz. Takipçi arttırma konusunda, doğal yollara başvurmanın en büyük avantajı ise, doğru hedef kitle olduğu için yazılarınız ve paylaşımlarınız daha çok okunup, izlenir. Paylaşımlar daha yüksek olur.

Örneğin çocuk eğitimi üzerine bir Instagram hesabınız var. Sizin paylaşımlarınızı beğenip, sizin üstün bilgilerinizden faydalanmak isteyen kişiler takip ederse geri dönütler ve yaşanılan doyum daha yüksek olabilir.

Doğal yollardan takipçi arttırma yolları

Takipçi arttırma noktasında izlenebilecek birçok yol mevcut. Ancak bu yolları okumaya başlamadan önce şu konuda farkındalık kazanalım. Organik takipçi arttırma, bir anda olacak bir şey değildir. Bir anda takipçileriniz artmaz. Zaman içerisinde sabrınız ve insanlara ne kadar yararlı olduğunuzla doğru orantılı olarak zamanla artış gösterecektir.  Takipçi arttırma yollarına göz atalım.

  • Sürekli olma

Instagram hesabınız var ve amacınıza yönelik paylaşımlar yapmaya başladınız. Takipçi kazanmak ve takipçilerinizi kaybetmemek adına en önemli kriter süreklilik. Sürekli olmayıp, bir anlık hevesle hareket eden profiller, Instagram havuzunda kaybolmaya mahkumdur.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Bilgisayar Ekran Kartı Modeli ve Özellikleri Nasıl Öğrenilir?

Bu nedenle, bu platformda amacınıza yönelik geri dönüt elde edebilmek adına, paylaşımlarınıza dikkat edin ve özenli olun. Hesabı açar açmaz, üst üste paylaşım yapıp, sonra bir anda paylaşımları kesmek, yapılabilecek en büyük hatalardan. Bu şekilde takipçileriniz size güvenmez, yeterliliğinize inanmaz ve onların hesabında +1 takipçi olma dışına çıkamazsınız. Ya da takip ettikleri arasından çıkartılırsınız.

Bunun için belli zamanlarda, ara ara paylaşımlar yapmayı ihmal etmeyin. Kendinize belli günler belirleyip, istikrarlı olmanız önemli. O günlerde kaliteli içerikler girerek, takiplerinizi size aşina olmasına yardımcı olursunuz. Aynı zamanda sizin bu işe olan ilginizi ortaya koyacaktır.

  • Etkileşim kurma

İstikrarlı paylaşımlardan sonra, belki de en önemli madde. Takipçi arttırma konusunda kararlı bir yaklaşıma sahipseniz, takipçilerinizle etkileşim kurabilmeniz gerekiyor. Bir sürü takipçiniz var, mesaj ya da yorum yazıyorlar diyelim. Önemli konularda, onların akıllarındaki soru işaretlerini giderip, yol göstermezseniz kalıcı olamazsınız. Bu nedenle, elinizden geldiği kadar takipçilerinizle iletişim halinde olmaya özen gösterin.

Etkileşim kurmak, sizin tanınırlığınızı arttıracağı için önemli bir eylemdir. Sektörünüzde kendini kanıtlamış, popüler olan kişilerle iletişim kurarak onlardan yeni yöntemler öğrenebilirsiniz. Alanınızda kendini kanıtlamış kişilerin paylaşımlarına, yeterliliğinizi ortaya koyan yorumlar yazarak diğer takipçilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Yorumunuz kayda değer olursa, profilinize girip bakma ihtiyacı hissederler. Bu da bir çok takipçi kazanmak demek. İçi boş, değersiz yorumlar yapmanız durumunda kimse ciddiye alıp bakmayacaktır. Bu nedenle, iyice düşünerek yorumlar yapma konusunda hassas olun.

  • Hashtag (etiket) kullanımı

Takipçi arttırma konusunda, hashtaglar oldukça önemli bir yere sahip. Bazen belli alanlarda arama yapmak isteriz. Bu aramalarda, arama kısmına bu alan ismini yazarız. Ve bir çok sonuç görüntülenir. Aynı hashtagı kullanmış bir çok insan bu şekilde bir arada görüntülenebilir. Alanınıza uygun birkaç hashtag yaptığınızda siz de aynı şekilde arama sonuçlarında çıkarsınız. Dikkat çeken ve ilgi gören paylaşımlar, takipçi sayısını arttırma konusunda çok işe yarıyor, aynı anda belki de milyonlarca kişi o hashtagı aratacak. ( #İnstagramtakipçiarttırma, #psikoloji, #çocukeğitimi, #yüzmaskeleri gibi)

Yazınıza hashtag eklemeye karar verdiniz. İnstagram arama bölümüne bu hashtag ile giriş yapıp ilk başta çıkan gönderilerde, başka hangi etiketlerin kullanıldığını inceleyin. Onları siz de yazınıza ekleyin. Bu şekilde ilk sıralarda çıkan kişilerin kullandığını etiketlerden ilham alabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: DPI Nedir? Mouse DPI Ayarlama Nasıl Yapılır?

Bu aşamada etiket kullanımında dikkat etmeniz gereken bir kaç uyarı var. Birincisi gizli hesap. Hesabınız dışarıdaki kişilere gizliyse hashtag yapsanız bile gönderinizi sadece mevcut takipçileriniz görür. Arama bölümünde o hashtagı aratsalar bile sizin paylaşımınız gizli olduğu için, o bölmede görünmez. Yaptığınız hashtagların hiçbir anlamı kalmaz. Eğer bu şekilde takipçi arttırma planınız varsa, ilk olarak hesabınızı herkese açık yapıp, sonrasında gerekli çalışmaları yapabilirsiniz.

İkinci uyarı ise hashtag kullanırken dikkat etmeniz. Virgül yaparak çok aşırı kullanmanız durumunda, İnstagram tarafından hesabınız geçici olarak engellenebilir. Bu engelin oluşmaması adına yaptığınız hashtag sayısının, 11 taneyi geçmemesine özen gösterin. Zaten bir yazı için on on bir tane etiket, oldukça yeterli olacaktır.

  • Sosyal medyayı aktif kullanın

Takipçi arttırma adına sosyal medya bulunmaz bir nimet. Tüm sosyal medya hesaplarınızı birbirine bağlayarak takipçilerin sizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da diğer hesaplarınızın profil bilgileri bölümlerine Instagram kullanıcı adınızı girerseniz (başında @ kullanarak) diğer kişiler sizin Instagram hesabınız olduğunu bilecek ve takip etme ihtimalleri de o oranda artacaktır. Snapchat, Facebook, Twitter, Swarm ve Google+ gibi uygulamalar evrensel olarak kendini kanıtlamış uygulamalar olduğu için, bu bilgi girişlerini yapmanız faydalı olacaktır.

  • Hediye ve çekilişler

Bir çok yöntem denediniz ve sonuçlar git gide iyiye gidiyor. Takipçi arttırma noktasında belli bir deneyime sahip oldunuz. Şimdi sıra geldi, gönülleri fethetmeye. Hediye ve çekilişler, takipçilerinizle aranızdaki bağı güçlendirerek, kalıcılığınızı arttırır.

Bu etkinliği yaparken çekiliş için belli şartlar koyun. Paylaşım altına şu kadar kişi etiketleyip, Instagram hikayesinde hashtag yaparak, bu yayını paylaşırsan çekilişe hak kazanırsın gibi. Bu şekilde sizinle bağlantısı olmayıp, takip etmeyen bir çok kişinin dikkatini çekmeyi başarırsınız. Çekilişe ilgi duyan kişiler, bu şekilde sizi takip etmeye ve paylaşımlarınızı incelemeye başlar. Bu şekilde hem takipçilerinize sıcaklığınızı ve samimiyetinizi gösterip hem de binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Belirli aralıklarla yapacağınız küçük çekilişler, takipçilerinizi heyecanının sönmesini engelleyecektir.

Hediye ve çekilişle takipçi arttırma kapsamında, bir diğer yöntem ise tanınmış markalar ve yüzler. Tanınmış kişilerle irtibata geçerek, aynı paylaşımı onların yapmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda belli bir ücret karşılığında bu eylemi gerçekleştirebilirler. Ya da kabul ederlerse sizde aynı şekilde onların istedikleri bir paylaşımı hesabınızda paylaşabilirsiniz. Bu şekilde karşılıklı olarak birbirinizin reklamını yaparak, farklı takipçileri hesabınıza çekebileceksiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: En İyi Steam Ücretsiz Oyunlar!

  • Yayınların genel analizi

Instagram takipçi arttırma noktasında, yayınların genel analizini yapmanız fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Kaç paylaşımınız var, bu paylaşımlarda hangileri daha çok beğeni almış, en dikkat çekici yorumlar kimden gelmiş? Bu ve bunun gibi soruları kendinize sorarak, bir sonraki adımınızda nasıl ilerlemeniz gerektiği hakkında da fikir sahibi olursunuz. Belli bir konunun bir alt dalı hakkında paylaşım yaptınız ancak beğeni ve yorum oldukça az. Bir dahaki sefere, bu alanda paylaşım yaparken iki kere düşünün.

Bazı alanlarda yapılan paylaşımlarda üst üste  beğeni, yorum ve mesajlar… Bu tür paylaşımları doğru analiz ederek, müşteri potansiyelini tespit edebilirsiniz. Bu şekilde onların ilgi duyduğu alanlardaki paylaşımlarınıza ağırlık verirsiniz. Yazıyı ve paylaşımları değerini arttıran paylaşan kişi kadar, aynı zamanda takipçileridir. Bu nedenle yapacağınız yayınlarda, takipçilerinizin görüşlerini dikkate almayı ihmal etmeyin.

  • Manuel takip

Ve son. Belli bir aşamaya geldiniz ve daha da iyi olmak istiyorsunuz. Bu aşamada takipçi arttırma noktasında, manuel takip size yardımcı oluyor. Manuel takip işleminde isteğinize bağlı olarak iki yöntem kullanabilirsiniz. Bu aşamada ilk olarak kendinize, alanınızda uzman birini bulun. O kişinin Instagram paylaşımlarını inceleyin ve beğenenler kısmını açın. Bu kişilere takip isteği göndererek, geri dönütler sağlayabilirsiniz. Bu yöntemle takipçi sayınız arttıkça, takip ettiklerinizin sayısı da aynı oranda artacaktır. Bundan rahatsız oluyorsanız, sonrasında takip ettiklerinizi tek tek çıkarabilirsiniz. Bu şekilde sadece takipçileriniz kalacak.

İkinci olarak ise bir uzman bulmak yerine, hashtaglardan faydalanın. Arama kısmına alanınızla ilgili bir hashtag yazın ve çıkan herhangi bir gönderide, beğenen kişileri takip edin. Aynı işlemleri tekrarlayın. Çok fazla takip isteği göndermek Instagram tarafından engellenmenize neden olur. Günlük 100 takip ya da takipten çıkarma işlemini geçmeyin. Bu işlem oldukça uğraştırıcı ve zaman alıcıdır. Bu konuda kararlıysanız, sonuç almak adına denemenizde fayda var.

Instagram’da Türk Takipçi Satın Alma Neden Yapılır ?

Instagram’da takipçi satın alma genellikle güvenilir olmayan kaynaklar nedeniyle yanlış anlaşılan bir yöntemdir. Instagram takipçi arttırma işlemi neden gereklidir?

Instagram’da takipçi satın alma, son yılların en fazla tartışılan konularından birisi. Takipçisi fazla olanın fenomen sayıldığı ve takipçisi az olanların yakındığı bu durum bazı yazılımcılar tarafından değerlendirildi ve ortaya takipçi sayınızı arttıran bir program çıktı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: En Popüler Sosyal Medya Platformları Hangileridir?

Öncelikle yurt dışında başlayan Instagram takipçi satışı akımı daha sonra ülkemize de geldi. Sistem sayesinde Instagram işletme hesaplarınız ve kişisel Instagram hesaplarınıza istediğiniz kadar takipçi satın alabiliyorsunuz . İlk ortaya çıktığında sadece yabancı yazılımcılar tarafından kullanılan ve sadece yabancı takipçi satışı yapabilen sistem Türk yazılımcılar tarafından daha da geliştirildi. Yerli yazılımcılarımız tarafından, yüzde yüz yerli bir takipçi kazanma uygulaması yapıldı.

Güvenilir Ellerden Takipçi Satın Almanın Önemi

Satın alacağınız takipçileri güvendiğiniz, sesini duyup, yüzünü görebildiğiniz satıcılardan almak, her zaman için içinizi rahatlatacak, paranızın boşa harcanmadığından emin olmanızı sağlayacaktır. Her hangi bir sorunla karşılaştığınızda, ulaşabileceğiniz kişilerle iş yapmak her zaman sizin yararınıza olacaktır.

Bunun dışında hizmete sunulan takipçi satın alma yazılımının özellikleri de önemli. Genellikle ülkemizde tercih edilen Türk takipçiler satın alma durumu, bazı güvenilir olmayan satıcılar tarafından istismar edilen bir konu. Bu nedenle satın alma yapacağınız şirkete ait telefon numaralarından önce yetkilileri arayıp gerçekten ne sundukları ve nasıl garantiler verdiklerini öğrenmenizi tavsiye ederiz. Instagram takipçi arttırma için güvenilir siteleri tercih edin.

Türk Olmasının Önemi

Instagram’da işletme hesabı olanlar ve buradan ismini duyurarak satış yapmaya çalışanlar için müşterilerine yansıttıkları güven çok önemlidir. Güvenin bu derece önemli olduğu bir noktada sahip olduğunuz takipçi sayısı ve gönderi beğeni sayısı da oldukça önemlidir. İşletmenizi daha güvenilir kılmak ve satışlarınızı arttırmak için satın aldığınız takipçilerinde, Instagram hesabınıza uygun olması gerekmektedir. Instagram takipçi arttırma için Türk hesapları tercih edin.

Bu nedenle hem gerçek Türk takipçi satın almak hem de satın aldığınız takipçilerin cinsiyetini seçebilmek oldukça önemli olabiliyor.

Cinsiyete Göre Seçim Yapılabilir

İstediğiniz cinsiyete göre ayarlanabilen program sayesinde tamamı yerli olan Türk takipçiler satın alabilirsiniz. Konu ile ilgili telefonda, whatsapp ve skype üzerinden 7 / 24 yardımcı olabilen sistem oldukça kullanışlı. Yazılım alt yapınız olmaması dolayıyla belki de anlamayacağınız pek çok konuyu canlı olarak telefondan ve whatsapp üzerinden konuşabilirsiniz.

Bunun önemi satın aldığınız takipçi, beğeni ve diğer hizmetler konusunda sorun yaşadığınızda, sorunu hemen, anında çözebilmek. Gerçek Türk takipçiler satın almak için araştırmanızı iyi yapın ve daha sonra problemlerle karşılaşmayın.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Türkiye Haritası (Fiziki- Siyasi)

Instagram’da takipçi satın alma konusunda bizimle hemen iletişime geçebilir, işletmeniz ya da kişisel hesaplarınız için fiyat alabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir